Jump to content

Estas

Nariai
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Estas last won the day on February 12

Estas had the most liked content!

Community Reputation

47 Puiku

5 Followers

About Estas

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. Malonu matyt, kad vis dar egzistuojat ir aktyviai tęsiat savo veiklą, keep it up.
 2. Malonu matyt, kad dar egzistuojat ir tęsiat savo veiklą, keep it up.
 3. Kaip ir visada nenuliūdinant su atnaujinimais.
 4. Paskyros vardas: Deividitom Žaidėjo vardas(ai): Deividas_Gru Adminas kuris nubaudė: Serthon Bausmės data: 2020-04-07 Kokia tai bausmė: Bausmė skirta visam laikui, kuri niekada nesibaigs, kitaip „ permanent “ Bausmės priežastis: Failure to report server rulebreaks Jūsų pasiaiškinimas kas nutiko: Buvau užblokuotas Jūsų projektuose dėl to, nes pažeidinėjau svarbią taisyklę - „ metagame “, dėl kurios dabar kaip žinia negaliu toliau žaisti. Bendravome ne per patį žaidimą, bet per „ TeamSpeak3 “ programą. Su laiku atsirado vis daugiau žmonių, kurie nepaisydavo šios taisyklės ( juos manau žinote iš vaizdo medžiagos, kurie buvo panaudoti, kaip įrodymai ) ir kažkuris iš jų pasirodo vis dėl to pranešė visus mus ir dėl to daugumas buvome užblokuoti. Taip pat keletas žmonių naudojosi kibernetinių atakų pagalba t.y. „ DDoS “. Kodėl turėtume priimti jūsų apeliaciją?: Suvokiu koks yra „ metagame “ taisyklės svarbumas ir žinojau, kas gali būti, jeigu jos nesilaikysi. Dabar tai žinau dar geriau, nes tai esu patyręs savo kailiu. Jūsų projekte pradėjau žaisti nuo 2018-12-16, jau pus antrų metų. Per visą tą laiką nesu gavęs nei vieno „ punishment “, visada laikydavausi ir laikausi taisyklių. Nesilaikydamas „ metagame “ taisyklės pats jusdavau, kad dingsta įdomumas žaisti, nes vis mažiau bendrauji per žaidimą ir dingsta visas tas geras jausmas daryti „ roleplay “, būtent dėl ko ir žaidžia daugelis žmonių. Jūsų „ roleplay “ projektas yra pats pirmasis ir manau bus paskutinis, nes visos serverio sistemos, bendruomenė, administracija yra tikrai gera, kuri stengiasi dėl žaidimo kokybės ir daugelio kitų aspektų, kad žaidėjams žaidimas būtų tik kuo geresnis. Tikiuosi suprasite mane ir iš mano perspektyvos, labai tikiuosi. Pagarbiai, Deividitom.
 5. Malonu buvo sužinoti apie tavo praeity, kai ko nežinojau, naaz.
 6. Išreikšdamas savo nuomonę nepritaikiau būtent Tau jos. Sakydamas "plačiau", ką tu turi omenyje, kad negalvoju apie naujokus ir jiems dingsta noras čia bežaist? Tai tegul atsėdi tam kalėjime, supras, kad ten yra ne pasakų šalis ir nėra ten įdomu. Darydami nusikaltimus žinos, kuo rizikuoja ir stengsis tai daryt dar atsargiau.
 7. Estas

  Grupė "Dė Ža Vū"

  Kada numatomas artimiausias Jūsų grupės koncertas? Būtų malonu jus ir vėl išvysti ant scenos.
 8. Visiškai prieš tavo idėją. Nelogiška. Jei jau užsiiminėji nelegalia veikla, kriminalais ir panašiai, tai ir mokėk atsakyt atsėdėdamas kalėjimo bausmę. Atsėdėjęs vieną sykį - nebenorėsi kitą, jei jau ten taip nuobodžiai. Nesvarbu, ar tai būtų naujokas, ar senesnis žaidėjas. Padarei - atsakyk. Vis dėl to čia tik mano nuomonė.
 9. +1, mes norim kokybiškų racijų, ne made in china.
 10. Estas

  NON-RP id11

  Ką tik su savo tokiu pasiaiškinimu ir vaizdo įrašu pats sau užsidirbai NON-RP, dėkoju Administratorių vardu, kad palengvinai jiems darbą.
 11. Estas

  NON-RP id11

  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 11id. Įvykio data: 2020/03/30. Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1585590454. Jūsų žaidėjo vardas: Deividas Gru. Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: Daug įvairių, skirtingų gaujos narių. Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP). Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Vaizdo medžiagoje aiškiai matoma, kad id11 roamino mus, nepaisant to, kad šalia buvo jo draugas ir nepaisant nieko rizikavo jo gyvybe. Aiškiai matoma, kad id31 buvo taip pat nuroamintas, kaip ir mes (palieku ilgesnę vaizdo medžiagą tam, kad matytumėte kokioje vietoje buvo id31 iš pradžių ir kur vėliau). Įrodymai: https://streamable.com/4gyq5. Pasikalbėjau su 11id, išsiaiškinom situaciją geruoju, todėl nieko prieš jį nebeturiu. Atšaukiu nusiskundimą.
 12. Estas

  DM 11,14,15,

  Sveiki, kaip ir galima matyti gaudėme žmogų. Žmogui užsikirto variklis. Tada jau buvo aišku, kad jis lips iš mašinos ir kels rankas arba pradės priešintis. Asmuo pasirinko antrą variantą. Nieko nelaukęs, vos išlipęs iš mašinos išsitraukė ginklą ir galimai ruošėsi į mus šaudyti, dėl to tiek aš, tiek mano gaujos nariai pradėjo į jį šaudyti. Vaizdo medžiaga: https://streamable.com/ojl2z, Pagarbiai, Deividas Gru.
 13. Estas

  NON-RP/DM 25ID

  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 25id. Įvykio data: 2020/03/31 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1585664841. Jūsų žaidėjo vardas: Deividas Gru. Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: Daug įvairių, skirtingų gaujos narių. Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP). Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Deathmatching (DM) Deathmatching laikomas kito žaidėjo ar jo turto užpuolimas tam neturint svarbios roleplay priežasties. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Vaizdo medžiagoje aiškiai matoma, kad ID 25 be priežasties roamino mus, nors nebuvo duoti jokie demandai sustoti, išlipti. Visas kitas aplinkybes pamatysite vaizdo medžiagoje. Įrodymai: https://streamable.com/bnekl
 14. Kažkas naujo, sėkmės.
 15. Šeimos susirinkimas, per kurį buvo aptarta dabartinė situacija bei ateities planai.
×
×
 • Create New...