Jump to content

Estas

Nariai
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Estas last won the day on February 12

Estas had the most liked content!

Community Reputation

33 Puiku

4 Followers

About Estas

 • Birthday 10/05/2002

Recent Profile Visitors

630 profile views
 1. Išreikšdamas savo nuomonę nepritaikiau būtent Tau jos. Sakydamas "plačiau", ką tu turi omenyje, kad negalvoju apie naujokus ir jiems dingsta noras čia bežaist? Tai tegul atsėdi tam kalėjime, supras, kad ten yra ne pasakų šalis ir nėra ten įdomu. Darydami nusikaltimus žinos, kuo rizikuoja ir stengsis tai daryt dar atsargiau.
 2. Estas

  Grupė "Dė Ža Vū"

  Kada numatomas artimiausias Jūsų grupės koncertas? Būtų malonu jus ir vėl išvysti ant scenos.
 3. Visiškai prieš tavo idėją. Nelogiška. Jei jau užsiiminėji nelegalia veikla, kriminalais ir panašiai, tai ir mokėk atsakyt atsėdėdamas kalėjimo bausmę. Atsėdėjęs vieną sykį - nebenorėsi kitą, jei jau ten taip nuobodžiai. Nesvarbu, ar tai būtų naujokas, ar senesnis žaidėjas. Padarei - atsakyk. Vis dėl to čia tik mano nuomonė.
 4. +1, mes norim kokybiškų racijų, ne made in china.
 5. Estas

  NON-RP id11

  Ką tik su savo tokiu pasiaiškinimu ir vaizdo įrašu pats sau užsidirbai NON-RP, dėkoju Administratorių vardu, kad palengvinai jiems darbą.
 6. Estas

  NON-RP id11

  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 11id. Įvykio data: 2020/03/30. Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1585590454. Jūsų žaidėjo vardas: Deividas Gru. Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: Daug įvairių, skirtingų gaujos narių. Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP). Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Vaizdo medžiagoje aiškiai matoma, kad id11 roamino mus, nepaisant to, kad šalia buvo jo draugas ir nepaisant nieko rizikavo jo gyvybe. Aiškiai matoma, kad id31 buvo taip pat nuroamintas, kaip ir mes (palieku ilgesnę vaizdo medžiagą tam, kad matytumėte kokioje vietoje buvo id31 iš pradžių ir kur vėliau). Įrodymai: https://streamable.com/4gyq5. Pasikalbėjau su 11id, išsiaiškinom situaciją geruoju, todėl nieko prieš jį nebeturiu. Atšaukiu nusiskundimą.
 7. Estas

  DM 11,14,15,

  Sveiki, kaip ir galima matyti gaudėme žmogų. Žmogui užsikirto variklis. Tada jau buvo aišku, kad jis lips iš mašinos ir kels rankas arba pradės priešintis. Asmuo pasirinko antrą variantą. Nieko nelaukęs, vos išlipęs iš mašinos išsitraukė ginklą ir galimai ruošėsi į mus šaudyti, dėl to tiek aš, tiek mano gaujos nariai pradėjo į jį šaudyti. Vaizdo medžiaga: https://streamable.com/ojl2z, Pagarbiai, Deividas Gru.
 8. Estas

  NON-RP/DM 25ID

  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 25id. Įvykio data: 2020/03/31 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1585664841. Jūsų žaidėjo vardas: Deividas Gru. Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: Daug įvairių, skirtingų gaujos narių. Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP). Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Deathmatching (DM) Deathmatching laikomas kito žaidėjo ar jo turto užpuolimas tam neturint svarbios roleplay priežasties. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Vaizdo medžiagoje aiškiai matoma, kad ID 25 be priežasties roamino mus, nors nebuvo duoti jokie demandai sustoti, išlipti. Visas kitas aplinkybes pamatysite vaizdo medžiagoje. Įrodymai: https://streamable.com/bnekl
 9. Kažkas naujo, sėkmės.
 10. Sveiki, @Dexter, užpildžiau anketą į DCC, lauksiu Jūsų atsakymo. Pagarbiai, Ricardas Estas.
 11. Šeimos susirinkimas, per kurį buvo aptarta dabartinė situacija bei ateities planai.
 12. Neargumentuosiu, viską ir taip paminėjo tauta, trumpiau sakant +1.
 13. Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 3id Įvykio data: 2020/02/13 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 10 l 1581617987 Jūsų žaidėjo vardas: Deividas Estas Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: - Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) Nerealistiškas šokinėjimas per rampas, kalnus su autotransporto priemone ar kito automobilio taranavimas naudojant brangų automobilį. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Vaizdo medžiagoje aiškiai matoma, kad ID 3 nuroamino mane, nors tai nėra leidžiama su tokia transporto priemone, kokią tuo metu ID 3 vairavo. Sekundei buvau išlipęs, tačiau vaizdo medžiagoje aiškiai matoma, kad ID 3, vairavęs automobilį buvo ganėtinai toli nuo manęs, todėl galėjo sustoti arba nusukti į kitą pusę. Įrodymai:
 14. Įdomi biografija, buvo linksma paskaityt.
×
×
 • Create New...