Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/28/2023 in all areas

 1. Po Los Santos Dragons sužlugimo daugelis jos gaujos narių išsisklaidė po miestą vieni ieškojo smulkių darbų kiti prisijungė prie priešiškų grupuočių. Tačiau Gooste Stork neleido sau kristi taip žemai ir ieškotis vietos pas tuos kas prieš tai kėsinosi į jos gyvybę, bet nebuvo pasiruošusi ir palikti nusikaltimų pasaulį, ilgai nelaukus ji pradėjo savo žaidimą. Kadangi su keliais iš buvusios gaujos narių palaikė gan artima ryšį jai nebuvo sunku juos rasti. Vienas iš jų buvo Karolis Spartakas buvęs LSD dešinioji ranka, jį rast buvo šiek tiek sunkiau kadangi jis dar buvo sukaupęs gan nemažą policijos dėmesį, radus jį vienoje iš slėptuvių pradėjo pasakoti savo planą, nors Karolis ir skeptiškai į tai žiūrėjo po sielvartą keliančio praeitos gaujos žlugimo jis sutiko jai padėti. Kadangi šiuo metu gauja nėra įtakinga jie nusprendė savo veiklą vykdyti iš šešėlių, neatkreipdami į save dėmesio, po truputi auginant savo skaičių ir įtaką. Organizacijai tik pradėjus veiklą jų pagrindinis tikslas įsikurti vieta iš kurios galės tiek planuoti tolimesnius veiksmus, tiek slapstytis nuo policijos ir kitų nepageidaujamų pašaliniu. Gaujos lyderis. Sukaupęs begalę patirties, padeda bosui priimti sprendimus ir valdyti grupuotę galvai neesant. Gerbiamas tarp gaujos narių, gebantis vadovauti reikalui esant, atsakinga už sklandžios veiklos eigos užtikrinimą. Turintis daug patirties ir pazinciu nusikalstamame pasaulyje, irodes savo istikimybe TUC. Užsitarnavęs vardą gaujoje, gerbiamas tiek žemesnio luomo tiek aukštesnio rango narių, visad pasiruošęs atlikti jam pavestą užduotį. Pilna kraujis gaujos narys, jam pavesti smulkus gaujos darbai nereikalaujantis daug atsakomybės. Potencialus gaujos narys
  8 points
 2. 2023-10-26 Administracijos komandos pakitimai: • Deiva pasitraukė iš administratorių. 2023-10-30 Administracijos komandos pakitimai: • Kretixas paaukštintas į moderatorius. • Omerros prisijungė prie supportų komandos. • Roota prisijungė prie supportų komandos. 2023-11-05 Administracijos komandos pakitimai: • TautViz paaukštintas į pagr. administratorius. 2023-11-06 Administracijos komandos pakitimai: • Antonnyxs sugrįžo į supportų komandą. • Magadan prisijungė prie supportų komandos.
  4 points
 3. SENI DRAUGAI Surinkus padorų skaičių gaujos narių, atėjo laikas TUC pabendrauti su kitomis gaujomis. Gustė pasitarusi su Arbūzu ir Spartaku nusprendė, kad laikas susitikti su senais draugais - La Nuestra Familia. Susitarus su Roberto dėl susitikimo, TUC susirinko ir nuvyko pas LNF pasikalbėti dėl bendrų interesų ir ateities planų. Seni bičiuliai, dar nuo Meksikos laikų, šiltai priemė Gustę ir kitus jos gaujos narius. Buvo nuspresta jog susitikime nebus jokių ginklų, dėl praeities įvykiu su kitomis gaujomis per susitikimus. Gustė pakalbėjusi su Roberto ir prisiminus senus draugystės ir bendradarbiavimo laikus nusprendė pasiūlyti LNF neutralius santykius su TUC. Roberto sutiko ir informavo apie asmenis kurie šiuo metu vadovauja LNF kadangi pats Roberto retai lankosi mieste. Paspaudę rankomis ir susipažinę, draugiškai išsiskirstė su susitarimu jog nepuls ir nekenks vieni kitiems, o iškilus nesklandumams draugiškai juos spręs.
  3 points
 4. Šiuo metu EclipseRp Lt išgyvena renesansą, tačiau roleplay lygis kardinaliai pasikeitė, nebeliko įdomių roleplay situacijų bei pagrindinis serverio veiksmas sukasi aplink šaudymasi. Štai keli mano asmeniniai pasiūlymai kaip sugrąžinti aukštesnius roleplay standartus. 1. Nelegalių frakcijų mažinimas. Šiuo metu gaujų yra tiesiog per daug, ginklų ir kitų nelegalių daiktų priėjimas tiesiog per lengvas. Mano pasiūlymas - sumažinti nelegalių frakcijų iki 3, o iš šių grupuočių reikalauti aukšto roleplay lygio. Tokioje situacijoje sumažėtų stambių ginklų prieinamumas bei padidėtų žaidėjų sueiga ginklų pardavimo metu. 2. Ginklų branginimas. Šiandien ginklai yra tiesiog per pigūs turint omenyje žaidėjų finansines padėtis. Pabranginus ginklus sumažėtų asmenų begiojančių su pumpais vidury miesto ir atsirastų ginklų tausojimas. Tai pat atsirastų motyvacija išsilaikyti ginklų licenzijas, tai plėstų legalią veiką serveryje. 3. Legalios frakcijos. Nuvažiavus į garažą mechanikas sutvarko mašiną be jokių komandų - paniši situacija su medikais. Šį reikalą reiktų sutvarkyti. Tai pat siūlyčiau pakelti algas legaliose frakcijose, tuomet atsirastų daugiau žmonių dirbančių legaliame sektoriuje. Policijos darbas, siūlau sugrąžinti pataisos namus - tai sugrąžintų žaidėjų susipažinimus ir plėstų kokybiškesnį rp. 4. Žaidėjų skaičiaus didinimas. Šis punktas yra bene svarbiausias. Šiuo klausimu gali padėti tik turinio kūrėjai (turint omenyje, kad asmuo kuris išplėtė šio serverio bendruomenę paliko savo serverį). Tai pat nemanau kad tai finansų problema, vien mūsų frakcijos nariai per pastarąsias dvi savaites investavo apie 200 eur. Tikiuosi, kad šie pinigai neišleisti veltui bei pagerinsite mūsų roleplay patirtį.
  1 point
 5. Sveiki, Dėkojame už išreikštą norą prisijungti prie „DownTown Cab Co.“ taksi kompanijos. Šiai dienai mūsų kompanija neieško naujų darbuotojų, bet nenusiminkite, jei atsirastų laisva vietą prisijungti prie mūsų, eilės tvarka susisieksime su visais kandidatais, tame tarpe ir jumis. Pagarbiai Downtown Cab Co Direktorius Razboras Valkeris
  1 point
 6. 2023-09-12 Administracijos komandos pakitimai: • Maustas prisijungė prie supportų komandos. 2023-09-13 Administracijos komandos pakitimai: • Xed pašalintas iš moderatorių komandos. ( Nekompetentingumas )
  1 point
 7. LIŪTAS KARALIUS. BANKO APIPLĖŠIMAS. VLOGAS #1. Eilinis vakaras, kylantis TikTok platformos influenceris Atamanas žudikas (@marko_blatnoi) daro live. Iš jo lūpų eina žodžiai: gang-gang, ačiū už rožytę Irena, bzz-bzz elektra, tapinam tapinam žmogučiai. Praėjo 30 minučių Marko energija pradeda sekti, tačiau elektra toliau krečia - bzz-bzz, bzz-bzz.. Paslaptingas platformos vartotojas slapyvardžiu andrelis_anal į transliacijos komentarus parašo: “ar uz liuta karaliu paimtum banka?”. Marko akys vėl tapo gyvos, gang-gang, bzz-bzz, tapinam tapinam skamba vis garsiau ir greičiau. ANDRIAU ANAL ĮMETI LIŪTUKĄ IR PADARAU ŠIĄ UŽDUOTĮ. AČIŪ TAU!! IMK MODERATORIŲ. Po šių žodžių visų transliacijos žiūrovų ekranuose pasirodė riaumojantis liūtas, andrius_anal patapo moderatoriumi. Po 15 minučių Marko pajudėjo iš savo namų, susirinko visą reikiamą įrangą bei į vieną vietą subūrė savo kolegas banko vagystei. Visu šiuo metu vyksta live transliacija, žiūrovai siunčia rožytes, kaubojaus kepures, žaibus, paršelius, o Marko supranta, jog tai yra tik pradžia ir po kelių savaičių įsivaizduoja save stovintį JungleKing ringe prieš Remigijų Viršila dėl influencerių diržo. Nenuklystant per daug nuo įvykių - Naktinio Miesto valdžia jau yra prie Chumash banko. Marko su telefonu ramiai įeina į patį banką, darbuotojai net neįtaria, kas jų laukia. Netikėtai iš Marko lūpų pasigirsta žodžiai GANG-GANG, Laimis Lapinas ir Igoris Byk į banką įbėga su pistoletais ir nusitaiko į darbuotojus. Po keletos minučių banko darbuotojai yra užmigdomi galingais smūgiais į pakaušį. Prasideda garsus gręžimas į šarvuotas duris, live transliacijos žiūrovai spamina, jog nieko neįmanoma girdėti. Po 2 minučių tyla sugrįžta į žiūrovų ekranus, Naktinės Miesto valdžios atstovai į kišenes ir krepšius kraunasi pinigus. Praėjus dar keletai minučių visi sėkmingai pasišalina iš įvykio vietos. Kitos dienos vakarą Marko_blatnoi daro live transliaciją prie ežero. Nu ką galvojot, kad aš bailys? Daugiau niekada nevadinkit manęs bailiu bei pradeda daryti tornado kickus, kaip Dariūnė iš pasmerkti. Į live transliaciją netikėtai prisijungia naujasis moderatorius - andrelis_anal. Be jokių žodžių ekrane atsiranda liūtukas, po kurio seka žinutė: “Marko turiu tau dar viena uzduoti, susidorok su miesto pedofilu”. Laukite tęsinio… “Pedofilo egzekucija”. Grafikos darbai @giedrysspetys. Kreiptis į PM.
  1 point
 8. 1 point
 9. APIE GAUJĄ Naktinio miesto valdžia yra gauja, įsikūrsi Jungtinių Amerikos Valstijų rytų pakrantėje. Gauja, buvo subūrta Laimio "Bebaimio" Lapino laisvalaikio praleidimo tikslais. Gauja per ilgus veikimo metus išsivystė į vieną didžiausių Los Santos nusikalstamų grupuočių. Gauja užsiima žmonių ir narkotikų prekyba, o savo kišenėje turi nupirkę visą miesto policiją - jie yra neliečiami. ISTORIJA Laimis Lapinas turėjo brolį Baimį Lapiną. Jie pradėjo savo kelionę ir nelegalias veiklas kartu, tačiau jo brolis buvo itin ambicingas. Jie visus sprendimus priimdavo balsuodami. Ilgainiui, kuomet verslas jau išsivystė, Baimis pasiuntė savo brolį į susišaudymą be priedangos, tikėdamasis, kad jis bus nušautas ir galės perimti visą imperiją, tačiau jis nuvertino savo brolio sugebėjimus. Laimis išskerdė visus priešininkus ir supratęs išdavystę, grįžo namo, kur rado Baimį lovoje su savo žmona. Laimis be gaileščio nušovė juos abu ir nusprendė, kad daugiau nebus jokių demokratijų organizacijoje ir pradėjo viską valdyti savo plieniniu kumščiu. Po šio įvykio Laimis tapo bebaimis (prarado Baimį - žodžių žaismas) ir stipriai praplėtė savo organizacijos galią ir įtaką. HIERARCHIJA Bosas (neliečiamas) Giedrys_Sepetys Lauris_Pahmielas [deceased] Laimis_Lapinas [MIA] Baimis_Lapinas [deceased] Dešinioji ranka [redacted] Kairioji ranka [redacted] Dešinioji koja [redacted] Kairioji koja [redacted] Generolas [redacted] Leitenantas [redacted] Smogikas [redacted] Gaujinis [redacted] Gatvinis [redacted] Tiesiogiai nusikalstamą veiklą atlieka tik smogiko ir žemesnio rango atstovai, aukštesnė grupuotės dalis nesitepa rankų susiedami save su nelegalia veikla - jie miesto gyventojams demonstruoja savo ekstravagantišką gyvenimo būdą ir prabangą, tai parodydami savo galią ir įtaką. KAIP ATPAŽINTI GAUJĄ Naktinio miesto valdžios atstovus galima atpažinti iš juodos atributikos, egzotinių automobilių ir karštų panelių sėdinčių pašonėje. Gauja neturi jokių sąjungų, kovoja su kitomis grupuotėmis dėl siekio užtikrinti savo dominavimą ir monopoliją mieste. Gaujos nariais tapti gali tik elitiniai Los Santos miesto smogikai - buvę CŽV šnipai, armijos generolai ar kitų grupuočių leitenantai. Taip pat gaujos nariai ant kairiojo pečio turi kryžiaus randą - tai yra įšventinimo į grupuotę dalis.
  0 points
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.