Jump to content

Leaderboard

 1. Bobo

  Bobo

  Vyr. Administratoriai


  • Points

   47

  • Content Count

   244


 2. Juza

  Juza

  Remėjai


  • Points

   26

  • Content Count

   80


 3. superiz

  superiz

  Nariai


  • Points

   25

  • Content Count

   34


 4. Kes

  Kes

  Pagr. Administratoriai


  • Points

   24

  • Content Count

   155Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/06/2020 in all areas

 1. 12 points
  Paskyros vardas: merliuga Žaidėjo vardas(ai): Jonas_Gru Adminas kuris nubaudė:Serthon Bausmės data: 2020-04-07 Kokia tai bausmė: Perma ban. Bausmės priežastis: Failure to report rule breaks. Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Kalbėsiu paprastai nevyniodamas į vatą mes su draugais pradėjom žaisti LT ECRP turėjom šiokia tokia komandą. Laikas po laiko, pradėjom metageimint ir taip pažeidėm taisyklę. Kitas dalykas nepranešiau rimto dalyko, kad keli iš mano draugų dosindavo viena žmogų. Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?: Visų pirma tai norėjau pasakyti jog eclipse rp serveryje jau žaidžiu keleta metų. Per ta laiką nebuvau žaidęs ar radęs geresnio serverio nei šis. Po gauto bano praėjo jau daugiau nei trys mėnesiai. Labai gailiuosi, kad įsivėliau į šita problema ir padariau du sunkius pažeidimus. Norėčiau sugrįžti į serverį kadangi noriu padėti kelti serveri į aukštumas! Kadangi esu ex streameris tad žadu vėl pradėti savo transliacijas taip kelčiau žaidėjų skaičių. Esu senbuvis išmanau kaip kas vyksta šiam projektę padėčiau žaidėjams priprasti serveryje. Per ši ilga laiko tarpą pasikeičiau į geraja puse ir nežadu kartoti padarytu klaidų. Pagarbiai Jonas_Gru A.K.A Torpeda. Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų: NE.
 2. 10 points
  Paskyros vardas: merlius Žaidėjo vardas(ai): Karolis_Gru Adminas kuris nubaudė: Serthon Bausmės data: 2020.04.07 Kokia tai bausmė: perma ban Bausmės priežastis: failure to report rulebreak Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Bandysiu trumpai ir aiškiai apibūdinti situaciją. Visų pirmą nepranešiau rulebreakų kurie buvo ir yra dideli serverio pažeidimai, nepranešiau kaip eclipses žaidėja buvo dosinamą vieno iš mūsų žaidėjo, nors apie tai žinojau, visu antrą buvau metagame dalis ir pats sedėjau teamspeak programoje ir naudojau ją ir pažeidžiau metagame taisyklę, bei nepranešiau apie kitus asmenis kurie buvo su manimi. Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?: Ilgai prie stalo sedėdamas galvodamas apie savo klaidas supratau, kad šis serveris man buvo viskas, bei smagus laiko praleidimas, aš padariau klaidų, bei buvau jos dalis (dariau MG) dėl ddosinimo, ir speakerių url ar kaip ten neprisiemu kaltes, kadangi pats nedariau DDOS ir nieko su speakeriais, tačiau žinojau kas vyksta, ir tai slėpiau norėdamas apsaugoti savo draugus ir savę, šitas kartas yra paskutinis ir to tikrai daugiau nekartočiau, kaip sakiau sedėjau prie stalo ir galvojau apie savo klaidas ilgai, jas apibendrinau ir padariau išvadą, tad nuo šiol to tikrai gyvenime nedarysiu. Didelis Atsiprašau iš mano pusės. Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų:
 3. 8 points
  Paskyros vardas: Deividitom Žaidėjo vardas(ai): Deividas_Gru Adminas kuris nubaudė: Serthon Bausmės data: 2020-04-07 Kokia tai bausmė: Bausmė skirta visam laikui, kuri niekada nesibaigs, kitaip „ permanent “ Bausmės priežastis: Failure to report server rulebreaks Jūsų pasiaiškinimas kas nutiko: Buvau užblokuotas Jūsų projektuose dėl to, nes pažeidinėjau svarbią taisyklę - „ metagame “, dėl kurios dabar kaip žinia negaliu toliau žaisti. Bendravome ne per patį žaidimą, bet per „ TeamSpeak3 “ programą. Su laiku atsirado vis daugiau žmonių, kurie nepaisydavo šios taisyklės ( juos manau žinote iš vaizdo medžiagos, kurie buvo panaudoti, kaip įrodymai ) ir kažkuris iš jų pasirodo vis dėl to pranešė visus mus ir dėl to daugumas buvome užblokuoti. Taip pat keletas žmonių naudojosi kibernetinių atakų pagalba t.y. „ DDoS “. Kodėl turėtume priimti jūsų apeliaciją?: Suvokiu koks yra „ metagame “ taisyklės svarbumas ir žinojau, kas gali būti, jeigu jos nesilaikysi. Dabar tai žinau dar geriau, nes tai esu patyręs savo kailiu. Jūsų projekte pradėjau žaisti nuo 2018-12-16, jau pus antrų metų. Per visą tą laiką nesu gavęs nei vieno „ punishment “, visada laikydavausi ir laikausi taisyklių. Nesilaikydamas „ metagame “ taisyklės pats jusdavau, kad dingsta įdomumas žaisti, nes vis mažiau bendrauji per žaidimą ir dingsta visas tas geras jausmas daryti „ roleplay “, būtent dėl ko ir žaidžia daugelis žmonių. Jūsų „ roleplay “ projektas yra pats pirmasis ir manau bus paskutinis, nes visos serverio sistemos, bendruomenė, administracija yra tikrai gera, kuri stengiasi dėl žaidimo kokybės ir daugelio kitų aspektų, kad žaidėjams žaidimas būtų tik kuo geresnis. Tikiuosi suprasite mane ir iš mano perspektyvos, labai tikiuosi. Pagarbiai, Deividitom.
 4. 5 points
  Paskyros vardas:kvadis Žaidėjo vardas(ai): Danielus Gru / Vladimiras Puska Adminas kuris nubaudė:serthon Bausmės data: 2020-04-07 Kokia tai bausmė: Perma ban. Bausmės priežastis: Disrupting server operations. Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Kalbėsiu paprastai , aiškiai ir trumpai. Dažnai būdavome teamspeak serveryje kuriame žaisdavome kitus žaidimus , tačiau ir metageiminome žaisdami serveryje pilnai žinodami kokia bausmė už tai gręsia. Taip pat keli žmonės naudodamiesi speakerių sistema užsiiminėjo kibernetinėmis atakomis. Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?: Visų pirma tai norėjau pasakyti tai jog eclipse rp serveryje pradėjau žaisti daugiau nei prieš pusantrų metų , tai buvo ir bus vienintelis gta v rp projektas kuriame žaidžiau ar kažkada žaisiu , nuo bausmės jau praėjo trys mėnesiai. Suprantu ,kad tai yra vienas blogiausių pažeidimų į kuriuos yra labai griežtai žiūrima. Metageimindami teamspeak programoje visi žinojome kokios gali būti pasekmės jei būsime pagauti , tačiau vistiek tikėjomes praslysti ir kaip nebūtų keista laikui bėgant buvome išaiškinti ir visi užblokuoti. Apie administracijos informavimą net negalvojau , nes kas galėtų išduoti savo draugus? Tačiau kai buvau užblokuotas per šį laiką supratau , kad norėdamas būti pranašesnis už kitus ir metageimindamas bei dangstydamas savo draugus nieko gero nepasiekiau , o tik sau pakenkiau. Iškart pasakau , kad daugiau niekada , pabrėžiu niekada nekomunikuosiu per jokias programas žaisdamas serveryje ir pamatęs kokį nors pažeidimą visada informuosiu administraciją. Nesvarbu tai bus draugas ar paprastas žaidėjas. Labai jūsų prašau apsvarstyti mano apeliaciją ir suteikti man šansą. Pagarbiai Danielius Gru Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų: -
 5. 5 points
  750.000$ Kevinas Williamas
 6. 4 points
  Paskyros vardas: kaleuse Žaidėjo vardas(ai): Markas Sviras Adminas kuris nubaudė: domis Bausmės data:15/Jun/20 12:41 AM Kokia tai bausmė: 60min ajail Bausmės priežastis: IC ir OOC mixinimas. Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Sutikom kitos grupuotes narius, jie nutrenke mano drauga nuo motociklo ir taip jis tapo injured. Mes norejom jam padeti, taciau kitos grupuotes nariai vazinejo ratais policijos automobiliuose ir mums neleido jam padeti. Is megaphone man dave demandus, taciau as ju neklausiau ir VOIPE pasakiau, kad negalim cia saudytis nes cia yra highway. Tai pasakydamas as nenorejau sumixinti OOC ir IC, tiesiog turejau omeny, jog cia IRL butu daug vazinejanciu zmoniu ir greit prisistatytu policijos pareigunai. Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?: Nes domis si punishmenta uzdejo tik del OOC hate ant manes, todel, nes as esu kitam gange, kurio jis nemegsta. Kur as matau ooc hate? jis man dave punishmenta uz tai nes pasakiau jog highway imti negalim, kai tuo tarpu, tuo metu, buves administracijos narys, juza, taip pat voipe pasake "raminkit, gi mentu masinos kurwa" (0:24) ir i tai domis nekreipe demesio, nes jie viename gange. Taip pat perskaiciau atidziau taisykles ir supratau sia savo klaida, daugiau nepasikartos. Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų: https://streamable.com/8z595w
 7. 4 points
  https://gyazo.com/261322b69e508788bf39d06233d53e21
 8. 3 points
  Parduodami 3 butai! Visi butai randasi toje pačioje vietoje, todėl labai geras variantas ateitį užsiiminėti butų nuomojimo verslu! Butai randasi prie pat "TACO" įmonės, todėl jei dirbat ten arba planuojat dirbt iki darbo pėsčiomis 1 minutė. Parduotuvė yra dar arčiau, todėl visada spėsit nueiti penktadienio vakarą nusipirkt alaus labai drąsiai, nes neužtrunka net minutes nueit iki parduotuvės. Parduodama dėl to, kad vyriausybė neleidžia daugiau namų nusipirkt, todėl noriu parduot. https://imgur.com/2gE2Pay https://imgur.com/qhRGxt8 https://imgur.com/qF8qCe3 1. Buto kaina 18.000 $ 2. Buto 23.000 $ 3. Buto 23.000 $ (toks pat kaip ir 2) Pastaba: Perkant visus kartu, atiduosiu už 58.000 $. Naujiems gyventojams bandantiems įsikurti nuo kiekvieno buto pamažinu 2.000 $ !!! Visi žmonės gyvenantys aplink labai ramūs ir draugiški, kiemas turi privalumų, nes nesimato nuo pagrindinės gatvės kas dedasi viduje nes apstoja aplink visas puses pastatai. Kontaktai: Vardas pavardė: Andrius Magnetovas Tel. Nr.: 5524522 El. paštas: KAZO#4635 (Discord)
 9. 3 points
  Paskyros vardas: Juza#9999 Žaidėjo vardas(ai): - Adminas kuris nubaudė: Kes (galimai, nezinau tiksliai) Bausmės data: pries pora sav? Kokia tai bausmė: discord readonly visur Bausmės priežastis: pasakiau kas buvo ant liezuvio galo. Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Vyko diskusija dabar nepamenu del ko, biski susitrigerinau ir pasakiau tai ko geriau buciau nesakes, galimai izeidziau zaideja. Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?: nes praejo nemazai laiko realiai pirma karta gaunu sita dalyka tiesiog sakau biski susitrigerinau ir pasakiau ko nereikejo. Kita karta pries sakydamas pagalvosiu kad nebutu tokiu bairiu daugiau. Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų: nope.
 10. 3 points
  Gyvenimas Prancūzijoje: Sveiki, esu Taironas Dzonsonas iš Prancūzijos, gimimo metai 1995-07-08. Gyvenau Prancūzijos mieste Lione, skurdžių kvartale "La Grand Bois" kuriame buvo labai paplitęs nusikaltimas: narkotikai, vagystės, muštynės, žmonių grobimai ir gaujų nesutarimai. Kol gyvenau su vyresniuoju broliu Jemalu Dzonsonu buvau visiškai saugus, nes jis turėjo labai gerą reputacija savo gaujoje su kuria ir aš puikiai sutariau, tad man kilus problemų, man brolis visada pradėdavo su savo draugais jas išspręst. Aš priešingai negu brolis pasukau į kitą pusę. Pasirinkau futbolininko karjera, kuri man puikiai sekėsi iki 17 metų... Viena diena brolis nieko nesakęs dingo visai savaitei, sugrįžęs buvo labai sunerimęs ir dėjosi daiktus į lagaminą. Iš kart paklausiau kas nutiko, o jis nieko nesakė ir toliau dėjosi daiktus visas išblyškęs ir suprakaitavęs. Susirinko daiktus ir iškart išėjo iš buto, o aš pradėjau jį sekti. išėjus iš daugiabučio pastato, pastebėjau labai didelę žmonių grupę kurioje nei vieno žmogaus neatpažinau ir iškarto supratau, kad kažkas ne taip... Tai buvo kita gauja su kuria visiškai brolis nesutarė. Grupė žmonių iškart pasigavo brolį ir mane. Abudu nusitempė į nuošalesnę vietą. Grupė žmonių paklausė brolio kas aš esu, nes niekad manęs nėra matę, ir jis atsakė, kad tai jo kaimynas kuriam skoloj pinigų ir šiandien prie jo prisikabino dėl skolos, asmenys iškart pradėjo ieškoti mano piniginės, kuria buvau palikęs bute. Neradę piniginės, patikėjo ir liepė žiūrėti į Jemalą kaip jį pargriovė ant žemės ir prie šaligatvio liepė jam apsižioti bordiūrą. Supratęs, kad brolis mane gelbėja, bandžiau kuo labiau sulaikyti savo emocijas. Kai priėjo prie mano brolio pirmas žmogus jį atpažinau, nes dėvėjo akinius kuriuos jis turėjo vienintelis, tai buvo pažįstamas iš mano mokyklos kuris buvo metais vyresnis už mane ir vaidindavo bandiūgą prie kurio niekas nelįsdavo, nes turėjo vyresnių brolių. Jis uždėjo savo koją mano broliui ant galvos ir pradėjo spausti, tada galiausi spyrė, po pirmo spyrio mačiau kaip broliui iškrito labai daug dantų iš burnos ir atsivėpė žandikaulis ir brolis pradėjo klykt ne savo balsu, o aš iškart nusisukau ir užsimerkiau. Po to dar girdėjau kelis spyrius į galvą. Išgirdę policijos sirenas vienas iš gaujos priėjo prie manes su beisbolo lazda ir iš visų jėgų trenkė per kojas, skausmas buvo didžiulis. Pasižiūrėjau į vieną koją, ji buvo lūžus, tuo tarpu gauja pabėgo. Atvažiavę policininkai ir greitoji pagalba mane iškart nešė į greitosios pagalbos mašiną, kol nešė pažiūrėjau link brolio pusės, o ten buvo klanas kraujo ir sulaužytą kaukolė prie kuris mėtėsi daug dantų. Nuvežė į ligoninę kur iškart medikai pradėjo tvarkyti koją ir pasakė jokio futbolo kelis metus. Tik sutvarkė iškart prisistatė pareigūnai, kurie manęs bandė išklausinėti visiškai visko, bet negavo jokios informacijos. Po traumos: Kai pasveikau iškart susitikau su brolio draugais ir papasakojau ką mačiau. Visi buvo sukrėsti ir iškart ėmėsi plano kaip atkeršyti. Visi susirinkę su beisbolo lazdom iškart sėdom į keturias mašinas ir pradėjom ieškoti gaujos kuri užmušė mano brolį. Tada pasakiau brolio draugams, kad žinau kur gyvena vienas iš jų gaujos. Tai buvo 18-metis kuris pirmas spyrė broliui per galvą. Draugai sutiko su idėja. Parašęs išeiti į lauką parūkyti, jis sutiko, nes lankė futbolą kartu su manim, tad truputį buvom pažįstami. Jam išėjus iš laiptinės iškart visi užpuolėme iš visų pusių ir įkišome į mašiną. Nusivežėm jį prie prieplaukos, ir nieko nelaukes iškart pasiguldžiau ji ant nugaros ištiesiau pirštus ir pasėmiau artimiausia akmenį su kuriuo visiškai visus pirštus pradėjau kapoti be gailesčio. Tada jį surišom su virvę per kojas, pritvirtinome plytą tarp virvės ir kojų ir tada numetėm jį į ežerą. Matėsi kaip bandė irtis rankomis į viršų, bet visiškai nesėkmingai, ir brolio draugams pasakiau "Tikriausiai sunku plaukti be pirštų". Kitą diena prisistatė pareigūnai prie mano durų ir pasakė, kad dingo pažįstamas su kuriuo paskutinis susirašinėjau. Iškart išsigandau ir supratau, kad geruoju nesibaigs, todėl melavau kiek įmanoma daugiau, pasakiau, kad kai su juo rūkėme jis sutiko gatvėje pažįstamą su kuriuo vėliau išėjo. Melas padėjo laimėti truputį daugiau laiko. Per tą laiką susikroviau daiktus ir išskridau kuo greičiau iš Prancūzijos į Pietų Afrika pas dėde. Pietų Afrika: Nuvykęs į Pietų Afriką pas dėdį, ten ilgai neužsibuvau. Joje gyvenimo sąlygos buvo pragariškos ir negalėjau ten ilgiau išbūti nei tris mėnesius. Ten buvo įdomi kultūra, mano dėdis turėjo pora mažiukų kalnų liūtų. Prieš išvykstant į Los Santos su vienu iš liūtų susidraugavau ir dėdis leido jį pasiimti. Liūtas buvo vardu "Simba". Atvykimas į Los Santosą: Atvykęs į Los Santosą pradėjau ieškoti geresnio gyvenimo kurį ir radau, tik atvažiavus iškart įsidarbinau mažoje firmoje kurioje atlyginimas tikrai neblogas ir išsinuomuovau mažą butą. Netoli mažo buto radau gera vietelę pachillint kur dažnai ir lankausi. Todėl dabar ilgai dirbsiu iki kol susitaupysiu keturačiui ir namui, o tada ieškosiu draugų ir kitokios veiklos.
 11. 3 points
 12. 3 points
  Komandos atnaujinimas : domis - Prisijungė prie Vyr. Administratorių komandos.
 13. 2 points
  PRAŠYMAS PERKELTI Veikėjas iš kurio perkelti: Andrey Diatlov. Veikėjas į kurį perkelti: Chin Chin. Norėčiau perkelti: Turtas #1 Nama Chumashe. Turtas #2 Futo. Turtas #3 Sanctus. Perkėlimo priežastis: Jūsų atsakymas čia. Veikejas gavo CK apie 2020-05-15 taigi norėčiau dalį turto persikelti į kita char. Kaip jūs perkeltumėte savo turtą jeigu jis bus patvirtintas? Jūsų atsakymas čia. Paprašyčiau administracijos pagalbos, nes nelabai nusimanau perkėlimo sistema kaip visas progresas vyksta.
 14. 2 points
  Laukiama kūrėjų komentaro. Apie sprendimą informuosime. Kolkas rakinama. Pagarbiai, Vyr. Administratorius Bobo
 15. 2 points
  Apeliacijos rašymo galimybe sutrumpinimas iki Liepos 1d. 2020.
 16. 2 points
  Ar kada svajojote su draugais kartu gerai praleisti laiką ir atsisakyti įprastų Sumuštinių, Submarinų, Spurgų esančių parduotuvėse ir drauge gurkšnojant alų užsikurti laužą ir ant grilio išsikepti kepsnių? Fiodės virtuvė ėmėsi darbo dėl jūsų, piliečių, kad gyvenimą paįvairinti ir suteikti daugiau pasirinkimo tarp maisto produktų rinkoje. Fiodės virtuvė pirmoji Los Santos mieste, atsisakiusi bendradarbiauti su Lenkijos rinka ir vešti pasenusius produktus, kurių parduotuvės dažniausiai ne priima, todėl mėsos pasirinkimas prekybos centruose lygus 0. Mes tiekiame tik aukščiausios rūšies gaminius, užaugintus ir apdorotus Los Santose tiesiai iš Fiodoro fermos. Kiaulės, Vištos auginamos ir gerai prižiūrimos, maitinamos tinkamu maistu be jokių papildų, taip suteikiant piliečiams aukščiausios rūšies mėsos gaminius. Ne gana to, jog Įmonė apdoroją mėsą ir paruošia ją kepimui: Ji taippat pristato ir šiltą maistą į darbovietes, bei tiesiai pas jus į namus. Vertiname kokybę, bei sutaupome jums laiką, maistą paruošiant ir pateikiant šiltą tiesiai ant jūsų stalo. Kainoraštis ir užsakymai Šiuo metu galima rinktis iš Kiaulienos,Vištienos ir Triušienos gaminių. Kepsniai paruošti kepimui: 200$ Šiltas maistas į namus: 400$ (+300$ už pristatymą) Užsakant 3 ar daugiau šiltus patiekalus, kepsnio kainą 300$ Užsakant maistą į valstybines įstaigas: Pristatymas ne mokamas. Kontaktai Užsakymo numeri: +4471459 ; +3152380 Kad gyvenimas būtų įvairesnis: Iį "Fiodės Virtuvė" Taupykite savo laiką, o mes pasirūpinsime jūsų maistu. TRANSPORTAS
 17. 2 points
  Sveiki, Duodamas paskutinis šansas. Verdiktas: Apeliacija priimta Sutrumpinamas blokavimas iki 24h Pagarbiai, Vyr. Administratorius Bobo
 18. 2 points
  Sveikas, ačiū už reportą. Šiame reporte esu 13ID norėčiau išsakyti savo nuomonę ir atsakyti į reportą. 1. NZC zona (blokas). Taip čia yra ncz zona kitaip sakant blokas, kuris yra vieša vieta. Man labai įdomu, esame kaltinami už ncz, bet man labai įdomu kaip jus šiame bloke galėjote kepti narkotines medžiagas tada? Jei čia yra vieša vieta tuo labiau prieš policijos departamentą, kaip jūs galėjote daryti crime bei juo užsiimti? Plius susinešti IIlegal daiktus be baimės viešoje vietoje? Logiškai mąstant šalia policijos departamentas jus bet kada galėjo patikrinti ir to nebijojote? Patys pažeidėte viešos vietos taisyklę. 2. Heavy ginklo neturėjau ant savęs taisyklės nepažeidžiau. 3. Reasonas reidinti šį propertį buvo pasipelnyti pinigų. 4. Patys kalti kad nemokate saugoti savo turo ir jo neužrakinate. Taisyklė nebuvo pažeista. Daugiau atsakysiu į šį reportą, jei bus klausimų iš administratoriaus. Ačiū už dėmesį.
 19. 1 point
  https://gyazo.com/f15cca4e176092b83a7368a72a5498bb, taigi prisijungės radau šitą, suportas sakė, kad parašyciau cia ir nuims šitą nesamonę
 20. 1 point
  Sveiki, Perkelimas PRIIMTAS. Dėmesio! perkėlus ši turtą nebegalėsite persikelti ji atgal į Rokas Daskevicius. Pagarbiai. Pagr. Administratorius Kes.
 21. 1 point
  Labai gražiai atrodo mašina ir manau vidus yra galingas. Siūlau pirkti !
 22. 1 point
  Pasitarus su administracija verdiktas: APELIACIJA ATMESTA. Visa susijusi informacija yra konfidenciali. Pagarbiai, Vyr. Administratorius Bobo
 23. 1 point
  Sveiki, dėkui už apeliaciją. Pasitarus su komanda verdiktas: APELIACIJA ATMESTA. Pagarbiai, Vyr. Administratorius Bobo
 24. 1 point
  Sveiki, ačiū už apeliaciją bei pastangas taisytis. Pasikartosiu: Priežastys aiškios, aplinkybės irgi, bet jūs jų neįvardinote konkrečiai. Todėl prašome nurodyti visus asmenis dalyvavusius taisyklių pažeidime susijusiame su metagame, taipogi įvardinti visus asmenis dalyvavusius pažeidime susijusiame su ddos atakomis bei jų konkrečius veiksmus. Tai galite padaryti ir privačiai. Priminsiu, kad informacijos nuslėpimas ir asmenų nuslėpimas, bus traktuojamas kaip pakartotinis nusižengimas. Sprendimą dėl visos jūsų grupuotės priims kūrėjai, mes tik suteiksime rekomendacinio pobūdžio informaciją. Sprendimo priėmimas gali uzžtrukti, tam kad galėtumėm įvertinti kiekvieną individualiai bei pasverti kam bus palankus mūsų priimtas sprendimas. Pagarbiai, Vyr. Administratorius Bobo
 25. 1 point
 26. 1 point
  Užpildžiau anketa ir noriu sulaukti atsakimo todėl ir lauksiu Pagarbiai Michailas Gorbaciovas
 27. 1 point
  kaip as galiu derinti pagal save kai net ne as tai pasiuliau? paaiskint ku man tai? apiesko be reason? matei mane be reason ieskant asmenys? i kalnus gali vaziuot nes kaip ir sakyta kol nebus stabilus skaiciai tol ir bus taip, ko tu nori kad PD niekad jusu nepagautu? niekad nesodintu? o jei pasodintu tai 10min ir repeat? pagalvok logiskai pries sakant kad as noriu tik laimet ir kad taisykles derinu tik kad man paciam butu gerai.
 28. 1 point
  Šiaip tai per greitai ir per lengvai gaunami ginklai, su šituo reikia padirbėti ir tada būtų ne vien tik crime vs police kaip ir tik tai vyksta nuolatos, mano akimis. Galbūt čia ir reiktu, jog ginklus, šovinius galėtu gamintis ir taip pardavinėtu per rankas ne už kapeikas, kadangi ilgas procesas būtų gaminimui. Būtų tik dvi galimybės iš policijos gauti neteisėtu būdų arba gaminimas, o parduotuvėse tik būtų kastetai, peiliai, beisbolo lazda ir paprasti įrankiai. Žmonės tada bent žaistu galbūt ne vien tik jog pasišaudyti su pareigūnais ar žmonės sušaudyt be priežasties, nes mat jis mieste tampa įžymus..... Yra yra tu spragu, kur reiktu pasunkinti crime ir pradėtu normaliai žaist be išsipisinėjimu su ginklais ir tada atbaninti visus žaidėjus, kai bus sunku labai sunku ne per savaite gauti ginklą.
 29. 1 point
  Sveikas,kaip ir Tonikas minėjo iš eclispes bandai padaryti fivem'o eilinį šudservį,eclipse sužavi žmones savo nuostabiomis sistemomis,o dėl reklamos tikrai reiktų jos padaryti daug,arba tiesiog visiem susijungti ir žaisti o jeigu norim,kad serverį būtų daugiau žmonių,reikia nustoti daryti visas nesąmones ir pradėti visiem bendrai ripinti ir galbūt įkelti nuotraukas/video į kažkokią platformą ir patiem serverį reklamuoti.
 30. 1 point
  sveikinu laimėjus aukcioną.
 31. 1 point
  Sveikinu laimėjus aukcioną.
 32. 1 point
  Gyvenimas Lietuvoje Esu Lukas Kanapius, gyvenau neturtingoje šeimoje su 2 broliais, buvau protingiausias iš brolių, nes abu broliai buvo baigę po 8 klases, ir dirbdavo žemės ūkyje. Tėvai buvo išgeriantys, todėl iš savo vaikų, jie tikėjosi nedaug, bet aš norėjau įrodyti, kad galiu daug daugiau, nei iš manęs tikimasi, pabaigiau 12 klasių, tuo metu man buvo 18. Broliai iš manęs tyčiadavosi, dėl to, kad aš dieną ir naktį mokydavausi savo gyvenimui tikrai prireiksiančių dalykų. Tėvai manęs nei kiek nepastumėjo link, jie galvojo, kad būsiu toks kaip broliai, bet aš siekiau savo. Vieną gražią Liepos dieną, sumaniau, kad man reikia pradėti savarankišką gyvenimą, ir nesėdi tėvams ant sprando. Išvykimas į Los Santos Kitą vakarą jau susikroviau daiktus, nuėjau į traukinių stotį, užsisakiau bilietą į Los Santos, kelionė buvo ilga, keliavau net 8 valandas, man tai atrodė daug, nes niekada nebuvau keliavęs niekur kitur. Atvykęs į Los Santos, nieko nepažinojau. Neturėjau nei namų, nei draugų. Prie traukinių stoties pamačiau mielą senutę, kuri laikė plakatą su užrašu "Nuomuojamas butas", priejes, pasiklausinėjau keletą dalykų, ir išvykome pažiūrėti buto, santaupų daug neturėjau, tad teko ginčytis dėl kainos, galiausiai išsinuomavau butą. Po savaitės pradėjau mokytis Los santos universitete. Gyvenimas Los Santos Pabaigiau universitetą, vis dar nieko nepažinojau, nors man jau buvo 21 metai. Po savaitės gavau žinią, kad mano tėvas Andrius Melynauskas buvo įsivėles į gaujos reikalus, nelegalią veiklą ir buvo nužudytas, mama ir broliai dingo kaip niekur nieko, neturėjau lėšų atvykti į laidotuves, tad teko pagerbti namuose. Po savaitės man paskambino meras, ir pasakė, kad turiu tėvo palikimą, ir įvardijo jį, tai buvo keletą tūkstančių eurų, mašina, ir namas už Los Santos miesto. Pasakiau merui, kad atvykti negaliu, nes neturiu lėšų, o taip reikėjo man mašinos, namo, bei pinigų, tad pasakiau Merui, kad mašiną, pinigus ir raktus nuo namo atgabentu man tiesiai į mano nuomuojamą butą, ir galėsiu sumokėti šiek tiek, jis pasakė, kad pagalvos ir paskambins. 2020/06/23 šiandien gavau ginklo licenziją, gavęs pašalpos, nusipirkau ginklą apsisaugoti Los Santos mieste. štai nuotrauka su mano pirmuoju ginklu, ir nauja apranga.
 33. 1 point
  Įdomi istorija tikrai!
 34. 1 point
  Daug neatitikimų vien iš tavo @Juza žodžių, ar galime pamatyti ilgesnę video medžiagą kaip ir kodėl tu atvažiavai būtent į šį sandėlį ? 1. Man demand`ų duoti net nereikėjo, nes Jūs ir taip laikėt mano draugą ant gunpoint`o, tuo labiau tu ir pats į mane taikeisi kai važiavau su raudonu Kamacho. (kaip ir matysis mano video. 2. Tu nevertinai savo gyvybės, pasislėpei krūmuose, buvai užspeistas į kampą ir neklausei duotų žodžių pasiduoti ir pakelti rankas, kai mūsų buvo daugiau tu vistiek bandei. Kai esate auka, kuriam gresia tiesioginis pavojus: Jūs turite protingai elgtis dėl savo gyvybės ir bandyti ją išsaugoti, todėl privalote sutikti su užpuoliko reikalavimais. Manau tai viską paaiškina. Tikiuos adminas kuris apsiimė šituo reportu priims teisingą sprendimą ir nubaus Juza, nes jis vietoj to, kad mirtų galėjo išgelbėti savo gyvybę. Tuo labiau mes galėjome draugiškai tai išspręsti į forumą nereikėjo eiti, bet matau, kad pats pridarei klaidų ir tikiuosi kai įkelsi savo ilgesnį video ten nebus metagame. VIDEO MEDŽIAGA https://streamable.com/0pzpr0 Geros dienos ! Pagarbiai, Hanibaliukas
 35. 1 point
  vogtas masinas + mentu naudojat savus vezti i MD, kas yra NCZ. nice
 36. 1 point
  Atvyk ir isbandyk
 37. 1 point
  Anei joks ten kuras is Saudo Arabijos, už kelių šimtų metrų yra naftos kasyklos, ko pasekoje ir benzas iš ten pizdinamas.
 38. 1 point
 39. 1 point
  Su šitu whip'u galėsit visas čioles grove street'e kabint :))))
 40. 1 point
  gera masina greitai leka mieston
 41. 1 point
 42. 1 point
  29 diena, vis laukiu atsakymo, atrodo kad niekam cia niekas nerupi, kam si skiltis visai skirta ? Jeez
 43. 1 point
 44. 0 points
  Anketos kolkas uždarytos, su atrinktais kandidatais susisieksime.
 45. 0 points
  Anketos patikrintos, su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai per 24h. Anketose pateikta informacija yra konfidenciali įskaitant ir sprendimus, todėl apie jas diskutuojame tik su atrinktais asmenimis apie jų pačių anketas interviu metu. P.S. nepatekę kandidatai gali mėginti pildyta anketas į policijos remėjus, tai galbūt padidins šansus patekti į pareigūnų gretas ateityje.
 46. 0 points
  700k Kevinas Williamas
 47. 0 points
  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 3, 19, 7, 13 ID Įvykio data: 2020-06-16 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1592262720 Jūsų žaidėjo vardas: Kamato Tayama Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: ----- Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: " 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Pavyzdžiai veiksmų, kurie laikomi non-roleplay: Cop Baitinimas (Pareigūnų provokavimas) - Skubios pagalbos tarnybų darbuotojų provokavimas tam neturint svarbių IC priežasčių. Prašymas būti nužudytam (Mercy killing) - Prašymas būti nužudytam yra neleistinas. (Žmogaus, netgi prašančio nužudymas yra laikomas DM - deathmatching) Nerealistiškas šokinėjimas per rampas, kalnus su autotransporto priemone ar kito automobilio taranavimas naudojant brangų automobilį. Naudoti motociklą, kad nutrenkti žmogų ([V]DM) Darbinės mašinos naudojimas kriminaliniais tikslais ar mašinų skandinimas. Plaukimas nerealistiškais atstumais ar išvis be galutinio tikslo, kai esate persekiojamas. Revenge Killing - Veikėjas, kuris atsirado ligoninėje, praranda atmintį apie prie jo mirties privedusius įvykius bei žudiko tapatybę. Todėl siekti keršto kaip kad pavyzdžiui nusipirkus ginklą važiuoti ir nušauti žudiką būtų pažeidžiamos net dvi taisyklės - DM ir NLR, jas susumuoja Revenge Killing savoka. Žaidėjai kurie gauna crash (atsijungia) roleplay metu turi prisijungti atgal kaip įmanoma greičiau ir pranešti susijusiems asmenims, kad grįžote bei tęsti roleplay. Jei jūs negalite prisijungti dėl techninių kliūčių tai gali būti atleista, jei pateiksite įrodymų. Jei žaidėjas pabėga nuo užpuolikų/policininkų, jis privalo palaukti bent 15 min prieš atsijungdamas iš serverio. Žaidėjai ne turėtų kurti ar dalyvauti roleplay situacijose, jei neturi laiko jas pabaigti. Žaidėjai kurie ignoruoja tiesiogines roleplay komandas adresuotas būtent jiems pvz: /do yra laikomi pažeidę non-roleplay taisyklę. Žaidėjai, kurių žaidimas crashina (lūžta) arba gauna kicką, turėtų gauti tą patį pranašumą, kurį turėjo prieš tai kai jis grįš. Pvz: buvo įrėmęs ginklą. Apiplėšinėjant asmenį pavogti drabužius be roleplay priežasties yra draudžiama ir traktuojama kaip taisyklių pažeidimas. Kaip ir būtų logiška, kad jūs neturėtumėte kiekvieną kartą juos apiplėšinėdami pavogti ir jų rūbus kai neturite tam jokios priežasties. Norint pavogti kito žaidėjo rūbus reikia turėti aiškią priežastį kodėl taip darote, kuri būtų logiška ir grįsta RP. Visada stenkitės, kad jūsų RP būtų kuo geresnės kokybės, nes ką duodate, tas grįš su kaupu! Su automobiliu taranuoti kitą automobilį galima tik tada, kai tam yra svarbi priežastis ir nepažeidžia logikos taisyklių, tai yra kai automobilis yra tam pritaikytas (SUV, OFFROAD su tam skirtomis grotomis ar sustiprintu priekiniu balkiu). KAINA NEĮTAKOJA GALIMYBIŲ! " Kaip taisyklės buvo pažeistos? Dienos metu prie Paleto Bay Policijos departamento buvo apiplėštas mano property Įrodymai: Kadangi nebuvau vietoje kai vyko apiplėšimas tai tik Log'ai.
 48. 0 points
  ID15/Leo_Smith @Modiz - kodėl galima girdėti, kaip tu šneki apie serverio OOC taisykles IC? ID22/Markas_Sviras @pharaoh - kodėl galima girdėti, kaip tu šneki apie serverio OOC taisykles IC? ID13/Andrius_Magnetovas @AKKAZO ir ID10/Vito_Luksys @VitoRealOne - kaip gavot PD mašinas?
 49. 0 points
  Sveikas, ačiū už reportą, nežinau kodėl mane čia reportini mano pove matai, kad tau stabdant aš irgi pradėjau stabdyti + tu matei kad esu prilipes prie subines, nebandžiau taves nutrenkti, tiesiog palaikiau vienoda greiti, todėl sakyčiau, kad tu meginai išbaitinti iš manęs VDM + nevertinai savo gyvybės, galėjai nestabdant tiesiog nusukti, o vaziavimo trajektorijos laikiausi todėl, kad tavęs nepamesčiau, kaip ir sakau iš mano POV čia visiškas IC Issue.
 50. 0 points
  alio? nematau kur yra mano warreneris
×
×
 • Create New...