Jump to content

Gerdas

Nariai
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Gerdas last won the day on April 1

Gerdas had the most liked content!

Community Reputation

111 Puiku

3 Followers

About Gerdas

 • Birthday 09/24/2000

Recent Profile Visitors

901 profile views
 1. Yra toks radijos bugas, kai pvz. Kas nors yra šalia tavęs tame pačiame frequency, esantys šalia žmonės nieko negirdi, turi būti nutoles kol nesimato ID, manau šitas bug jau daug kam žinomas ir man asmeniškai jau yra šiek tiek annoying, nemačiau, kad kas nors apie tai praneštu čia, jeigu kyla neaiškumų galėsiu padaryti vaizdinę medžiagą.
 2. vixyu, reporte nesu minimas, bet už tai ką tu rašai čia, neturėtų būti čia rašoma, nes tu tiesiogiai įžeidinėji mūsų frakciją ir sudarai bloga įvaizdį skaitantiems asmenims apie mus, kalbi apie tokius rp kurių patys nedaratoe, o /me atsigeria vandens visi sugeba, todėl geriau negu rašydamas čia savo nuomone apie mus tu geriau rašyk asmeniškai mums į pm ar kt.
 3. Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 8ID Įvykio data: 31/03/2020 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1585667646 Jūsų žaidėjo vardas: Gerardas Pitas Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: - Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Nerealistiškas šokinėjimas per rampas, kalnus su autotransporto priemone ar kito automobilio taranavimas naudojant brangų automobilį. 13. Fear Roleplay (Baimės jausmo roleplay) (FRP) Fear roleplay yra baimės jausmo roleplayinimas, kai gresia pavojus jūsų saugumui ir gyvybei. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Jis mane rammino su schafter automobiliu, mane užmušes jis pažemino ir nesuprato, kad pažeidė taisyklę, vėliau mačiau, kad jis afk būdamas galimai prašinėjosi per f chatą ir suprato, kad padarė klaidą ir sakė gal gali gražinti mano daiktus, aš nesutikau, nes jeigu ne f chatas jis to nebūtų padaręs, tuo labiau jeigu nebūčiau filmavęs, tuo pačiu manau, kad jis tokiais greičiais nejuto grėsmės savo gyvybei, ramminant mane, puolinėjant į sienas. Įrodymai: https://prnt.sc/rq93s5
 4. Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 25ID, 10ID. Įvykio data: 30/03/2020 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 25ID 1585590484, 10ID 1585592453. Jūsų žaidėjo vardas: Gerardas Pitas Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: - Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. 11. Powergame (Priverstinas Roleplay) (PG) Priverstinis roleplay, kuris neduoda kitam žaidėjui pateikti savo atsakymo bei šanso sureaguoti į jį yra laikomas powergeiminimu. Kitam žaidėjui yra privaloma duoti galimybę roleplayinti savo atsaką į jūsų veiksmus. Kaip taisyklės buvo pažeistos? 25ID, šaudė į mane, kai aš buvau prie jo gaujos nario, taip jis jį užmušo ir negalėjau tęsti rp. 10ID, davė man pauostyti amoniako ko pasekoje man padarė cpr, padėjo amoniaką, nieko nepaklausė per /do ir padarė cpr nes per /me parašė specialiai duotų uostyti amoniaką, kas yra pg, + nuo kada amoniakas veikia kaip vaistas kuris prailgina gyvenima, 2 reportus rašau čia, kad nereikėtų atskirų temų, manau jums irgi bus lengviau. Įrodymai: http://prntscr.com/rpnr63
 5. Gerdas

  25ID non rp

  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 25 id Įvykio data: 30/03/2020 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 1585579158 Jūsų žaidėjo vardas: Gerardas Pitas Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: - Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Kaip taisyklės buvo pažeistos? 25 ID pervažiavo mus kiaurai, bei savo draugą, nepaisydamas jo gyvybės: EDIT - ingame pm prašiau išsisaugoti pov. Įrodymai:
 6. Gerdas

  ID 6 NONRP

  Žaidejas(ai) kuriuos skundžiate: 6ID Įvykio data: 27/03/2020 Tikslus Unix time stamp iš HUD: 158334864 Jūsų žaidėjo vardas: Gerardas Pitas Kiti žaidėjai, kurie susiję su minima situacija: LFB kartelis. Tikslios taisyklės, kurios buvo pažeistos: 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) Veiksmai kurie yra ne realistiški ar skatina prastos kokybės roleplay yra skaitomi NRP. Kaip taisyklės buvo pažeistos? Mūsų LFB nariai pamatė schafter automobilį mieste jį pradėjo sekti, prasidėjo chase, jis sustojo ncz zonoje, viskas būtų buvę gerai jeigu jie nebūtų turėję heavių ant savo nugaros, situacijos metu buvo iškviestas moderatorius kesml jis teigė, kad toks elgesys yra leistinas. Įrodymai: Viskas matoma per /ooc jeigu nesimato, kad 6 id turi heavy ginklą galite patikrinti logs kaip pats prisipažino, arba galiu pamėginti per Sony vegas priartinti.
 7. @fascia šiuo metu taip yra nes yra paskelbtas karas tarp abiejų miesto grupuočių, tikėkimes ateityje tai išsispręs.
 8. Sveiki, užpildziau anketa į DCC. Laukiu jūsų atsakymo. Pagarbiai, Justas Balta
 9. Sveiki esu buves moderatorius, kiek buvau visą savo kadenciją man padėjo tik domis ir daugiau niekas kitas, palikau moderatorius vien dėl bobo, nes jis man liepė žaisti tuščiame serveryje, paklausius apie kitas taisykles būna duodama fake informacija, kuri EN serveryje yra prieš taisykles ir t.t, atsako į reportus neprofesionaliai, kai kuriuose atsakymuose atsako su sarkazmu ir lyg bandydamas įžeisti kitus, visiškai nevertas head admin posto.
×
×
 • Create New...