Jump to content

Dexter

Nariai
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Dexter last won the day on March 6

Dexter had the most liked content!

Community Reputation

13 Gerai

4 Followers

Recent Profile Visitors

425 profile views
 1. Sveiki,DCC Kompanija ieško patyrūsių statybininkų/interjero kurėjų. Ieškome patyrusių žmonių kurie galėtų įrengti mums ofisą už tam tikra sumą kurią suderintume,taip pat apmokėsime už visas priemones ir pietus. Parodykite savo interjero/statybos darbus ir palikite savo elektroninį paštą,su atrinktais kandidatais susisieksime ir viską aptarsime. Pagarbiai, DCC Direktorius.
 2. labas vakaras 🙂

   

 3. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 4. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 5. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 6. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 7. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 8. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 9. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo. Su pagarba, DCC Direktorius.
 10. Sveiki,dėja nepatekote į antrajį etapą,kadangi neužpildėte anketos pagal reikalavimus Sveiki,dėja nepatekote į antrajį etapą,kadangi ankščiau neatvykote į interviu ir nieko apie tai nepranešėte
 11. Sveikinu praėjus pirmajį etapą,greitu metu su jumis susisieksime ir pakviesime į pokalbį dėl darbo
 12. Anketos buvo vėl atidarytos! Sėkmės pildantiems.
 13. DCC Licenzijų informacija Visi nauji DCC frakcijos darbuotojai turės atlikti apmokymus po kurių gaus Taksisto licenziją ir galės dirbti vieni. Norint praeiti apmokymus taip pat turėsite gauti medicininę pažymą iš medikų.Čia galite užsiregistruoti dėl medicininės pažymos,kurios jums prireiks prieš atliekant apmokymus. Apačioje pateiksiu licenzijos pavizdį. (Ši tema bus pildoma ateityje).
 14. Visos Speaker komandos: /speakerVolume ID (0-100) - Norint nustatyti speaker garsą,naudokite 0 norint užtildyti. (Jūsų speaker'io ID bus parašytas skliaustuose (Pavizdys čia) ) /speakerURL ID URL - Norint transliuoti kažkurį internetinį radiją per savo speaker'i jūs turite gauti/pasidaryti URL iš Šios svetainės (Kaip tai padaryti bus paaiškinta apačioje.) /takeSpeaker - Norint paimti savo speaker nuo žemės (atsiras jūsų inventoriuje) Kaip gauti/pasidaryti norimos internetinės radijos URL? Taigi norint,jog veiktų jums tam tikra internetinė radijo stotis jūs turite atlikti keletą paprastų žingsnelių. 1.Nueikite į https://www.internet-radio.com ir išsirinkite jums norima radiją (kai kurios gali neveikti). 2.Išsirinkę norimą radijo stotį paspauskite ant popup mygtuko,tada jums atsidarys antras naršyklės tab'as kuriame pradės groti muzika. Pav 1: http://prntscr.com/pfhmli Pav 2: http://prntscr.com/pfhnd2 3. Išsididinkite langą,kad matytumėte visą URL Pav 1:http://prntscr.com/pfhnqm 4. Jums reikės nusikopijuoti tam tikrą dalį URL,visada atkreipkite dėmesį į ''šalies sutrumpintą pavadinimą'' tuomet žinosite,kad šis radijas jums veiks. Pav 1: http://prntscr.com/pfho6i Taip turėtų atrodyti beveik paruoštas URL: http://prntscr.com/pfhoot 5.Dabar pakeiskite viena detalę kuri leis jums transliuoti jūsų norima radijo stotį per jūsų speakeri Raudonai pažymėtą dalį turite ištrinti http://us4.internet-radio.com:8258/listen ir vietoj jos parašyti stream. Paruoštas URL atrodys taip: http://prntscr.com/pfhpqm Ir taip jūs pradedate transliuoti savo pasirinkta radiją: http://prntscr.com/pfhq63 Sveikiname,jūs išmokote naudotis savo Speaker'iu
×
×
 • Create New...