Jump to content

Rapolas

Remėjai
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rapolas last won the day on January 5

Rapolas had the most liked content!

Community Reputation

17 Gerai

4 Followers

About Rapolas

 • Birthday 07/08/2003

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. PRAŠYMAS PERKELTI Veikėjas iš kurio perkelti: Vygantas Pocius Veikėjas į kurį perkelti: Rapolas Vitkus Norėčiau perkelti: Joad LN. 1 (1G) Seaview Rd. 2 (1G) Perkėlimo priežastis: Vygantas atvyko į miestą iš Irano, kad įsidarbinti kaip policininku, žmonės jam sakydavo, kad jo mieste gyvena giminaitis, bet jis to nežinojo. Po kurio laiko jam pasakė jo vardą bei pavardę. Dirbdamas policininku jis užsidirbo nemažai pinigų, todėl nusipirko 3 namus, visi jie buvo užmiestyje. 2 namai yra vienas prie kito, o 3 namas gan tolokai nuo jų. Kaip specialiai vos tik nusipirkus namus, Vygantą iškvietė atgal į Iraną kariauti, kadangi jis buvo vienas iš svarbesnių asmenų vadovaujant, todėl teko viską greit mesti ir imtis greitų priemonių. Jis žino, kad gali greit negrįžti, todėl žinodamas giminaičio vardą, pavardę, jis nusprendžia jam palikti 2 namus, o trečią namą pasilikti, jei kažkada grįžtų. Kaip jūs perkeltumėte savo turtą jeigu jis bus patvirtintas? Su @GnoMas pagalba.
 2. - Atnaujinamas skelbimas! minimalus offeris 1.000.000$ -
 3. - Atnaujinamas skelbimas! minimalus offeris 1.000.000$ -
 4. Anketa į LSC Laba diena, norėčiau pranešti, jog užpildžiau anketa ir išsiunčiau ją Jums elektroniniu būdu. Nekantrauju sužinoti Jūsų atsakymą ir tikiuosi,kad pakviesite mane į darbo pokalbį! Pagarbiai, Rapolas_Vitkus
 5. Rapolas

  -

  Kolkas pardavimas yra uzlaikomas del netiketu priezasciu
 6. Rapolas

  -

  duok savo numeri jei domina
 7. Rapolas

  -

  galiu uz vos ne dyka nuomot jei nori, bet del pardavimo dar mastau
 8. Kai parduosiu grazinsiu suma
 9. Parduodamas nuostabus 4G namas "Baham Canyon" Kainos nesu nusistates, kadangi mieste dažnai nesilankau, todėl man nėra skubu parduoti namą. Siūlykite kainas ar iškeitimo pasiūlymus po šiuo skelbimu.
 10. Parduodamas nuostabus 4G namas "Vinewood Lakes" Kainos nesu nusistates, kadangi mieste dažnai nesilankau, todėl man nėra skubu parduoti namą. Siūlykite kainas ar iškeitimo pasiūlymus po šiuo skelbimu.
 11. Laba diena, Išklausius jūsų interviu, mes nusprendėme, kad jūs esate tinkamas kandidatas šiam darbui, todėl jūs esate kviečiamas pasirašyti kontraktą. Sutikus dirbti šioje įstaigoje jūs būsite apmokyti kitą dieną po šios žinutės arba su jumis bus susitarta dėl jums tinkamo laiko. Pagarbiai, Direktorius - Rapolas Vitkus
×
×
 • Create New...