Jump to content

Rapolas

Remėjai
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Rapolas last won the day on January 31

Rapolas had the most liked content!

Community Reputation

185 Puiku

About Rapolas

 • Birthday 07/08/2003

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. Zmones megsta metagaming zinokit, gal jie ir darys tai neakivaizdziai, bet kazkokia informacija tikrai pasiliks.
 2. Sekmės, galite susisiekti su manimi, dėl frakcijos grafikos Rapolas#6969.
 3. O tai kodel ne, realybei irgi pamirsti zmoniu vardus, o dar daug kas naudoja tokius alias kaip "zudyti" "duhas" "Petravicius PD" ir pns. Ziauriai paidomintu rp jei panaikinus alias, nes nebebutu tokiu bajeriu, kitoks visiskai rp.
 4. Ši idėja gal ir nebloga, bet visiškai nepatogi, aš asmeniškai dar kažko primaigau, ir paskui baigias tuo, kad pc reik perjungt. Mano manymu geriau tada ištrynt /alias ir palikt tik ID.
 5. Na jo, bet kaip pavyzdį parašiau dėl rewardo, bet boostint reiktu.
 6. Būtent šio posto ir turėjo būt tikslas, aš išsakau savo nuomonę, kiti išsako savo nuomonę ir gaunam kažkokį dėmesį iš administracijos ar pnš, kad tie pasikeitimai įvyktų.
 7. Na taip gal dėl kaikurių punktų ir perdėjau, bet nu vistiek pripažinkim, kad kažko tikrai reiktų crime RP, kad šiek tiek bent išlyginti galimybes, nes vistiek čia ne realybė, žaidėjų taip pat nėra tūkstančiai ir kažkokių permainų reiktų? Gal jei būtų daug žaidėjų, kalbu bent 300-400, tokiu atveju pd rp ir galėtų būt bausmės už greičio viršijima ir kitus smulkius ket, bet dėja dar tiek nėra ir tai tiem paskutiniems crime rp motyvacija dingsta.
 8. Na bet apibendrinant bet kokiu atveju, kad ir kokie mano pasiūlymai ar kitų būtų, crime tikrai mirštantis ir nėra jau tokio kaip būdavo, o atlygis gan silpnokas ir apskirtai reikia kažkokiu pokyčių.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.