Jump to content

Prisijunkite prie mūsų discord serverio - https://discord.gg/AfaQ5w7

Bobo

Pagr. Administratoriai
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  38

Bobo last won the day on November 28

Bobo had the most liked content!

Community Reputation

385 Puiku

About Bobo

 • Birthday 09/09/1990

Recent Profile Visitors

2,434 profile views
 1. Taisyklių atnaujinimas 11-27. Pridėta prie 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) 16. Sužeisti asmenys negali naudoti /s kitiems tikslams nei prašyti pagalbos SAU. 17. Narkotikų gamybos stalai negali būti lipdomi vienas ant kito arba šalia vienas kito (stackinami).
 2. Lauksim @Tina tik pasakau tiek, kad MG yra MG kad ir koks smulkus butu. Sioje situacijoje jei kitu JOKIU pazeidimu sia tema nebutu, butu galima apsiriboti ispejimu.
 3. Lauksim @Tina tik pasakau tiek, kad MG yra MG kad ir koks smulkus butu. Sioje situacijoje jei kitu JOKIU pazeidimu sia tema nebutu, butu galima apsiriboti ispejimu.
 4. Sveiki kiek atsimenu @Einaras turėjo ką pasakyti apie šį nusižengimą ir juo lyg žadėjo @Kes apsiimti ? Galbūt jau ir klystu, nes seniai buvo... lauksime komentarų.
 5. Ačiū jums už labai puikų pasiūlymą, būtinai pasvarstysime ir prieisime išvados. Pagarbiai, Pagrd. Administratorius Bobo
 6. Taisyklių atnaujinimas 10-20. Pridėta prie 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) 15. Savo draugų paėmimas už įkaitą bus traktuojamas kaip NonRP. Pridėta prie 15. Plėšimas, pabėgimas iš kalėjimo bei laisvinimas iš konvojaus ir pagrobimai. 10. Plėšimai reikalauja realistiškos priežasties ir motyvų. Rūbų vogimas iš žaidėjų taipogi reikalauja rimtos priežasties ir motyvų, vogimas be tikslo yra draudžiamas. Didelės rizikos, bet mažo atlygio vagystės yra laikomos nerealistiškomis ir draudžiamos. Apiplėšimai ir panašūs nusikaltimai gali būti atliekami tik nuošaliose zonose kažkur už miesto ribų, kur arba nėra liudininkų arba maža tikimybė kad bus. 14. Jūs negalite apiplėšinėti ir puldinėti žmonių resursų PRIDAVIMO vietose (legaliose) nes ten vaikšto dideli pinigai, logiškai jos yra gerai stebimos ir supirkėjai pasisamdę apsaugą. Ši taisyklė negalioja resursų IŠGAVIMO vietose išskyrus naftos išgavimo vietą, kurioje NEGALIMA apiplėšinėti asmenų. Yra taikoma išimtis pavogti asmens transporto priemonę, tai reiškia, kad jūs galite priversti asmeni atrakinti automobilį ir su juo greitai pašalinti nepalieciant pačio asmens daiktų ir jo gyvybės. Pridėta prie 14. Deathmatching (DM) 11. Bobbypininimas (bandymas atrakinti transporto priemonę naudojant plaukų segtuką) nesuteikia DM teisių, kad galėtumėte be demandų tiesiogiai šaudyti, demandai privalo būti duoti, turi būti aiškūs, gerai girdimi bei matomi.
 7. Sveiki, Ačiū už pasiūlymą. Pasvarstysim, prieisim išvados. Pagarbiai, Pagrd. Administratorius Bobo
 8. Taisyklių atnaujinimas 09-28. Atnaujinta 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) 14. punktas. 14. Nešant kūną negalima LOOTINTI ir negalima šaudyti iš BET KOKIO GINKLO.
 9. Bobo

  Greicio radarai

  Sveiki, Radarų sistema yra kūrėjų darbas, ji buvo implementuota į ECRP atsižvelgus į daug aspektų. Greičio radarų sistema liks, galbūt ateityje kasnors ir keisis. Archyvuojama. Pagarbiai, Pagrd. Administratorius Bobo
 10. Sveiki, Paerskaityta, bus daromos išvados. Archyvuojama. Pagarbiai, Pagrd. Administratorius Bobo
 11. Bobo

  INSURGENT OUT

  Ačiū už nuomonę, perskaitysim, atsižvelgsim, padarysim išvadas. ARCHYVUOJAMA. Pagarbiai, Pagrd. Administratorius Bobo
 12. Taisyklių atnaujinimas 09-07. Pridėta prie 9. Non-Roleplay (Ne realistiški veiksmai) (NRP) 13. Dėžių vežiojimas su motociklu yra laikomas NRP. Prieš įdedant dėžę į automobilį reikalingas BENT MINIMALUS roleplay. Dėžę rankose galima laikyti automobilyje tik tokiu atveju jei prieš tai yra padaromas atitinkamas roleplay, kad dėžė yra įkelta į automobilį. 14. Nešant kūną PRIVALOMA roleplayinti, kad jums yra realiai sunku tai daryti ir PRIVALOMA eiti tai darant. Bėgimas su nešamu kūnu bus laikomas NRP.
 13. Sveiki, Jei CK Jurgiui - Apeliacija PRIIMTA. Persikėlus daiktus prašome susisiekti su administracija, kad veikėjas būtų užrakintas ir skaitytųsi CKED. Pagarbiai, Pagrd. Administratorius Bobo
×
×
 • Create New...