Jump to content

vincas

Nariai
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

vincas last won the day on March 28

vincas had the most liked content!

Community Reputation

42 Puiku

1 Follower

About vincas

Recent Profile Visitors

1,263 profile views
 1. Matau ateitį turinčia gaują, sėkmės!
 2. Paskyros vardas: merlius Žaidėjo vardas(ai): Karolis_Gru Adminas kuris nubaudė: juozas_ml Bausmės data: 2020.03.27 Kokia tai bausmė: perma ban Bausmės priežastis: NON RP 6 Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Tiesiog draugas buvo suimamas policijos, ir mes tai pamatėme, aš privažiavęs, ir pamatęs, kad pareigūnas palieką mano draugą, pasinaudojau progą ir užtveriau kelią, kad pareigunas negalėtu nieko padaryti draugui, ir užpuoliau ji, ir gavau reportą už NON RP. Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?: Kadangi NON RP paskutinis mano manymu priimtas nesamoningai, kadangi aš važiavau ant 20KM/H, matydamas, kad nuo draugo pareigunas nueina link savo mašinos pasinaudojau progą. Panaši situacija buvo EN serveryje, tačiau ten NON RP nebuvo, kodėl aš buvau nubaustas nežinau, jeigu bučiau atblokuotas panašioje situacijoje elgčiausi kitaip, ir nebedaryčiau to, ir daugiau to nepasikartotu, laikyčiausi taisyklių, ir atsiprašau visų kurie nukentėjo dėl mano klaidų. Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų: Man parašytas reportas REPORTAS IŠ EN Serverio kuris buvo atmestas https://forum.eclipse-rp.net/topic/29319-id-164-nrp/?tab=comments#comment-151307
 3. vincas

  ID14 NonRP

  Aš daugiau nieko neatsakinėsiu, mano POV užtikrintai parodo, kad jokio NON RP nėra, bei vaizdo įrašas pateiktas atsakant į reportą.
 4. vincas

  ID14 NonRP

  Aš reporto nerašau, aš imečiau savo POV, kad įrodyčiau, kad NON RP jokio čia nėra. Jus imetet taisyklę rašant reportą, o aš atsakau į reportą ir aiškiai matosi viskas per mano POV.
 5. vincas

  ID14 NonRP

  vaizdo įrašas nėra editintas, garsas nėra butinybė šioje situacijoje, viskas matoma akivaidžiai, tad nematau problemos.
 6. vincas

  ID14 NonRP

  neišsisaugojo garsas ką man daryt, dėl šito jau seniau buvau juzai rašes, kad buginasi man garsas. Šeip ar taip per mano video matosi aiškiai visą situaciją, ir neturiu but baudžiamas už NON RP, viskas.
 7. vincas

  ID14 NonRP

  kur tau čia redaguota man paaiškink
 8. vincas

  ID14 NonRP

  Nematau jokio NON RP, suletinau mašina iki 20KM nenorėdamas jo sužeisti, bei matydamas kad pareigunas bėga link savo mašinos pasinaudojau progą. Jokio NON RP čia nematau.
 9. Puikus GFX, puikus aprašymas, bei RP parodymas, viskas išdėstyta profesionaliai, bei parodoma mūsų veiklą, gražiai pateikiami vaizdo įrašai parodantys, kaip yra iš tikro.
 10. ** Sveiki, užpildžiau anketą į Los Santos Greitosios Medicininės Pagalbos Centrą, laukiu atsakymo! Pagarbiai - Pranas Lakstingala **
×
×
 • Create New...