Jump to content
Vadimas_M

Pasiūlymas atgaivinti legalias frakcijas.

Recommended Posts

Iškarto norėčiau visus paprašyti sureaguoti raštu ir išreiksti savo nuomone už ar prieš ir kodėl? Norėčiau pradėti diskusiją su konkrečiais pasiūlymais.

 

Sveiki, matant, jog serverio skaičiai mažėja, perskaitęs  didžiają dalį forumo, bei pakalbėjęs apskritai su eclipsės žaidėjais sugalvojau keletą pasiūlymų, kuriuos pamėginsiu išdėstyti. Daugelis kalba vien tik apie crime ir kaip jis miręs ir jį butinai reikia gaivinti, dabar pažvelkime į serverį absoliučiai naujo žaidėjo akimis: ką pamatysime? Tuščias gatves, taksi apsą kuriame stūkso didžiulis 0, asmenį partrenkenčią reblą su 4 asmenimis dar išvadinusiais duhu ir nulėkusiais ir užrašą „laukite kol spec. tarnybos sureaguos į jūsų iškvietimą“ , į kurį taip niekas ir nesureaguoja, nes nėra kam. Pažiūrėjus į žaidėjų sąrašą: „87 players“.

Kodėl civilinis rp yra nepopuliarus?

Laisvai samdomi

·        Nėra jokių įsipareigojimų

·        Dirbi kada nori ir kiek nori

·        Scriptas visada užtikrina kažkokią veiklą

·        Nereikia kažkokių papildomų investicijų apart sunkvežimio naftai.

·        Pinigai. Skaičiavau vieną darbą 3900 per 15-20min, per 1h 12-15k uždarbio. 100k per 6-8val. (neatskaičius mokesčių)

Frakcijos

·        Įsipareigoji per savaitę būti aktyvus 5-7val.

·        Papildomai reikia cpr/medicininės/ginklo licenzijos

·        Turi turėti nors šiek tiek smegenų, kad praeitum atranką

·        Dabartinėje serverio situacijoje 0 arba netoli 0 kažkokio tai veiksmo ar RP

·        Pinigai 6k+ per 1h (būnant vienu iš aukštesniųjų rangų, kurio sieki daugiau nei mėnesį laiko) 100k per 17h+ (27h+ katik įsidarbinus su 3750 alga) (neatskaičius mokesčių)

Crime

·        Platus veiklos spektras

·        Reikalauja investicijų nuo ginklo iki įrangos

·        Smagūs ir įdomūs veiklos scriptai

·        Dabartinėje serversio situacijoje rizika labai maža

·        Mokesčiai 0

·        Pinigai priklauso nuo veiklos bet maždaug 1-2h 100k. Jei susiburia grupelė žmoniu 3-4 su aukštesniu nei kambario temp. IQ pasidalinus investicijas 2-3h ramiai galima 500k pasidaryt.

·        Kadangi crime pasaulyje butina prisijungti ar sukurti savo frakciją ir frakcijos tikslas yra gauti oficialumą, kuris atrakina dar daugiau kontento, o ir pats kelias nėra toks paprastas, todėl crime pusėje ir yra didžiausios ir įdomiausios veikos. Kai tuo tarpu legalios frakcijos neturi absoliučiai jokių pliusų, turbūt ne vienas sakys, jog ne dėl pinigų, o dėl kontento. Prašau parodykit man tą kontentą kai frakcijose 0 žmonių arba afk sėdi darbiniame transporte, nes nėra iškvietimų.

Trumpai apibendrinus legaliose frakcijose sukasi ryškiai mažiausi pinigai, kasdienybė dabar yra tiesiog stovėti afk darbo vietose, nes nėra užsakymų, kadangi žmonėm tiesiog neaktualios paslaugos. Taip pat nėra ir kažkokių unikalių pasiulymų, jog būtų stimulas išvis dirbti. RP stygius frakcijose irgi jaučiasi, diena iš dienos tiesiog kalbėti su tais pačiais veidais gali greit nusibosti.

Pasiūlymai

 Kadangi daugiausiai laiko praleidau taxi, todėl didelė dalis pasiūlymo bus fokusuota į būtent šitą firmą.

·        Pirmiausia žinoma didinti pinigus, netik, kad pakelti algas, bet didinti 8k algos lubas. Žinoma jeigu trugdo scriptas galima viską apeiti ir išmokėti premijų forma. Tuo pačiu padidinus firmų biudžetus skirti premijas už RP ir apskritai skirti biudžetą eventam ir t.t. (nelabai suprantu, kodėl dabar biudžetas taip sunkiai dalinamas ir neretai viet tik algoms mokėti tenka prašyti biudžeto keletą kartų.)

·        Atnaujinti frakcijų autoparkus

·        Visų frakcijų transportą pilnai modifikuoti „fulltune“

·        Teikti specialius pasiūlymus legalių frakcijų atstovams (Žemesnės kainos autosalonuose ar net keletas naujų modelių, kuriuos pardavinėtų tik aukstesnio rango žmonėms)

·        Įmonės pilnai arba dalinai galėtų finansuoti ginklų ar piloto licenzijas.

·        Atšviežinti ir stipriai praplėsti karjeros galimybes (Daugiau rangų su papildomomis sąlygomis, kai kurie galbūt nepriklausytu nuo valandų + dienų, o nuo RP įmonėse)

·        Asmenų teistumų bylų išvalymas (kiekvienas turėtų galimybę išsitrinkti kriminalinę praeitį ateini į policiją 2 savaitęs nebuvęs teistas, policija užregistruoja tave ir mėnesį laiko turi neprasižengti ir galbūt kas kažkiek laiko raportuoti į PD, parodyti, kad tiesiog nesi AFK mėnesį laiko. Suėjus terminui visa nusikalstamos veiklos byla būtų ištrinta)

·        Šiek tiek scripto pataisymų frakcijoms.

·        RP vystymas:

·        Kiek viena frakcija darytų kažkokius mokymus ar kursus kitoms frakcijoms. (tarkim taxi vairavimo, mechanikai auto priežiūros ir offroad vairavimo, ugniagesiai gairo evakuacijos ir gaisro gesinimo auto priemonėms, medikai darbų saugos)

·        Kas 2 ar 4 savaitęs administracijos sukurtos RP situacijos frakcijom. (Visom iškarto arba kelioms). Sukūrus kažkokią tai įvykį nugriuvęs pastatas ar pan. Prispawninus „turistinių auto“, kūnų ir viską padegus. Būtų kviečiami PD suvaldyti situacijai ir tada jau vystytusi RP, kaip PD suvadovaus, kokias tarnybas iškvies. Medikai padėtų sužeistiem t.y kūnų propsam, ugnegesiai trauktu kūnus ir gesintu ugnį, mechanikai nuvilkinėtu automobilius, galbūt padėtų ir ugnegesiam su technika patraukti nuolaužas. Weaselis aišku turėtų reportažą. Taksi darbuotojai irgi galbūt vežiotu sužeistuosius ar evakuotu žmones autobusais.

Visus žinsnius tvarkingai vykdant galbūt kas savaitę pradėtu vykti RP situacijos tarp frakcijų, žmonės susipažintų, nebebutų atsiskyrimo, kaip gaujose. Kai nepamatysi PD ar MD darbuotojų ne pamainoje, arba pamainoje arba off.

Taxi

·        Praplėsti frakcijų rangų sistemas.

    image.png.b87d898670e6a2f973859af9f154b9a5.png

·        Taxi firmą padėtų suderinti ir galbūt už pigesnę kainą išsilaikyti licenzijas. Spec vairuotojams vyktų treniruotės šaudymo ir puolimo automobilyje kartu su policininkais. Taip pat kažkokie kompetencijos tobulinimo ar šiaip skraidymo treniruotės vedamos policijos ar kartu. Tas pridėtų įdomesnės veiklos ir iškart pridėtų RP situacijų su policijos frakcija, galimai būtų ir pagrindinis vyriausybės asmenu pavežėjas?

·        Paprastas taxi kainas galbūt palikti tik simbolines 50-100 į kilometra, daugelis skundžiasi per didelėm kainom.

·        Apskritai kardinaliai pakeisti taxi autoparką surenkant padorius tinkamus automobilius. Daugelis esamo parko yra beverčiai laužai prastai besivaldantys ir visiškai nevažiuojantys. Didžioji dalis iškvietimų Paleto bay, kuriuose sugaišti labai daug laiko, todėl suprantama, kodėl daugelis net nesinaudoja taxi.

 

Mechanikai

·        Mechanikų parkas gana platus, bet mano manymu chėbra neturi tralo bekelei. Gta turi tokį labai neblogą aparatą Wastelander, aišku galbūt reiktų modifikuoti surudyjusiais tekstūras ir užmest LSC logotipą.

image.png.d5a638e8d31703df8887aa44401ca823.png

·        Kažką panašaus su piloto rangu galima ir įtraukti ir pas mechanikus pridedant cargobob sraigtasparnį.

·        Mechanikų savitarna, daugelis zyzia ar net agresyviai puola mechanikus, jog šie išeitų iš pamainos ir savitarnoje leistu susitvarkyti auto.  Pakelti savitarnos kainas, jog mechaniko tvarkymas būtų pigesnis.

·        Sumažinti automobilių plovimo kainas nuo absurdiškų iki ~500.

·        Kažkaip sumontuoti kelis automobilių keltuvus iš chop atnaujinimo. Jeigu administracija gali padėti arba tiesiog paslepti įrankių dėžę giliai po žeme ir tada sumontuoti keltuvus. Dėl RP tikslų.

 

Medikai

Medikus retu atveju žmonės bekviečia, nes žymiai paprasčiau tiesiog nuvežti į Pillbox, siūlau panašiai kaip ir mecham, jog dėl kažkokios tai sąlygos (kaip mechanikam varžtų kiekis parodo ar pataiso vietoje ar tempia į LSC) galėtų žmones pagydyti vietoje arba vežti į pillbox (jeigu fiziškai važinėja su greitosios automobilių galėtų pagydyti vietoje, o jeigu su Kamacho vežtų į Pillbox, nes jame nėra įrangos). Jeigu žmonės naudojasi savitarnos pagydymu jie ~5min gulėtų palatoje. Arba kol yra aktyvių medikų savitarnos gydymas tiesiog neveiktų.

Po veikėjo mirties galbūt iškarto irgi neatspawninti žaidėjų pillboxe, o 5-10min dar gulėtum renimacijoje. Galbūt paskatintu žaidėjus saugoti givybę arba ieškoti medikų.

Weasel news

Na manau čia savaime aišku, kol niekas nevyksta viešumoje weaselis darbo neturės.

Policija

Mano manymu policijos jėgas reikėtų šiek tiek apkarpyti. Kadangi jie turi perdaug geras priemones jų pačių kompetencija krenta, nes nebereikia stengtis. Perdaug nežymėtų automobilių ir kiekvienas pareigūnas patruliuojantis su Kamacho (šitas auto man bevažynėjantis mieste atrodo tiesiog nonrp, kadangi su GTA mechanikom mieste jis  veikia perdaug gerai). Įžulus numerių skenavimas ant kiekvieno kampo. Net nekalbu apie paieškomumą po 3 dienų, nors ir teturi 500 baudą. Ginklu arsenalas prilygstantis Rembo filmams. Policijos tralas žymiai geresnis ir atiminėja RP situacijas iš mechanikų?

Iš paskutinių reportų matosi, kaip pareigūnai, nors ir būnant 2x5 niekada nebando šokti į RP situaciją ir mėginti išgauti kažką įdomaus, o šauna firmini clapo kulversti ir traukia pompą kovodami iki mirties. Pakalbėjus galima matyti, kad LSPD tiek ic tiek ooc susilaukia labai daug heito ir žmonės dėl dabartinių veiksmų net nebenori joinint frakcijos, nors kažkada ketino.

Social hub

Eclipsėi niekada nebuvo vietos kurioje būriuotusi žmonės. EN forume buvo pateiktas dėmesio vertas pasiūlymas įdėti prekybos centrą, kuriame būtų visos dabar esančios parduotuvės. Kaip tik toks modas egzituoja ir jį aprašo tame poste.

Dar šiek tiek papildžius įdėją:

·        Policija galėtų rangų sistema prieš kadetą įdėti „prekybcentrio pareigūnas“, o galbūt tai būtų bausmė nusižengusiems pareigūnams.

·        Vienoje iš patapų įrengti weasel kabinetą, kuriame budėtų drabuotojas.

·        Banke padaryti, jog būtų galima atsiimti algas ir galbūt tame pačiame ofise galėtų darbuotis paskolų įmonės atstovas.

·        Burgershotas negamintu maisto vietoje, bet turėtų tik storage, taip turėtų pagrindiniame burgershote pagamintus produktus atvežti ir pardavinėti.

·        Galbūt įrengti darbo birža, kuri rodytu visus esančius darbus naujokam.

·        Likusias ar besidublikuojančias patalpas būtų galima perstatyti.

·        Kažkurią iš patalpų tiesiog perdaryti į lounge, kurioje galėtu tiesiog bendrauti žmonės.

·        Padaryti NCZ, bet su adminu leidimu, būtų galima sukti apliplėšimo RP, aišku kadangi vieta pilna kamerų ir žmonių reiktų ir atitinkamo plano ir atlygis būtų didelis.

·        Pokerio stalas?


Linkas į originalų postą, kur matosi video su prekybos centru:

https://forum.eclipse-rp.net/topic/119856-shopping-mall-roleplay-hub/

Aišku viską apriboja skriptas, todėl dabar idėja properčiui?

Manau, jog atsigavus civilinei situacijai, susibalansuotų šiek tiek serverio situacija. Galbūt dalis crime pereitų i civilinę pusę, galbūt su šiek tiek marketingo pritrauktų ir streameriu su naujais žaidėjais. Taip pat crime gautų nauju scenarijų, viešose vietose, kad ir tame pačiame siūlytame prekybos centre susirasti įkaitų banko ar parduotuvių plėšimam, pamatyti PD ir MD darbuotojus ne pamainoje ir galbūt juos pagavus padaryti kažkokį tai RP ko iki šiol negalėdavo padaryti. Galbūt prigijus prekybcentriui crime pusė įkurtų kažką panašaus, kaip restoraną, kuriama švenčia gaujos. Galbūt pradėtu kurtis legalios frakcijos, o ne tik gaujos. 

  • Upvote 19
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Gera idėja, bet yra vienas, BET. Didžioji dauguma crime char žaidėjų yra internetiniai marozai (ne visi), realybėje jie nebėra tokie efektyvūs kaip kažkada buvo todėl jie roleplay'ina už crime ir bandyti privilioti žmonės į legalias frakcijas teistumų trinimu nėra gera idėja, nes kaip žinome marozui svarbu yra pasišaipyti, pavogti kažką ir prastumti dūrą. Tad nemanau, kad su teistumų trinimu būtų gerai. Siūlau kaip tik žmonės su stipriais nusižengimais IC nuimti jiems privilegijas tarkim nebebus galima darbinis dar ilgesnį laiką į legalias frakcijas ar kažką panašaus, kad žmonės kurtusi teigiamus characterius ir stengtusi išlaikyti savo švarią bylą.

 

Taip pat siūlau visiems pagalvoti idėjų roleplay'ui. Tai nebūtinai turi būti jūsų roleplay'ui pvz: galima pastatyti property viduje ar lauke skate parką ir taip pritraukti ropleplay'inti kitus žmones ir jiems sukurti gerą pramogą ir patirtį.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@dalgis Būtų malonu išgirsti argumentus, kodėl prieš ir ką pats patobulintum.

 

@Virgis Per paskutines keleta dienų teko paroleplayint su pavieniais gaujiniais, kažką įnešus kitokio į situaciją iš jų ir aš gavau netikėtų RP posukių, išėjo superinės situacijos. Tikrai ne visa šaika yra marozai, o dėl to ir yra 6 savaičių laikotarpis per, kurį negalėtum būti baustas, kad pasinaikint savo įrašus, kas manau eiliniam marozui bus neįveikiamas dalykas. O tiem kuriem galbūt ir pasiseks praslysti jeigu jo, kuriamas personažas toliau vykdys nusikalstamą veiklą ankščiau ar vėliau jis vėl bus pagautas ir iš naujo nuteistas.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Vyrgis esmė tokia, mano nuomone, kad dabar sakykim gangsteriam net neapsimoka slėpti, kad jie gansteriauja, nes jie kaip ir neturi tikslo darbintis į legalią frakciją, nes ten praktiškai gautų mažesnius pinigus ir gautų pastovėti tiesiog vienoje vietoje... Manau, kad pagerinus legalias frakcijas - pakėlus atlyginimus, įnešus kažkokių naujovių, kad būtų užkurtas didesnis roleplay gal tam pačiam ir gansteriui bus motyvacija ar tai apsimesti, kad jis negangsteriauja ir saugotis, kad nebūtų nuteistas. O dėl bausmių tai nemanau, kad bus skirtumas ar 4 ar 6 ar 8 savaites negalės darbintis...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

@spiekis Kol iš frakcijų neišgausi jokios naudos tol niekas ir nekreips į jas dėmesio. Pakreipus, jog legalios frakcijos būtų pagrindinis pajamų šaltinis ir ženkliai padidinus civilių bei PD kiekį serveryje, manau, jog pačios gaujos norėtų labiau lįsti į pogrindį. Vienas dalykas padidėjus PD skaičiui manau prasidėtų ir tyrimai/reidai/slaptos operacijos ir t.t., aiškų ir patys civiliai pradėtų fiksuoti ir pranešinėti apie viešumoje daromus nusikaltimus, prasidėtų ir apskritai info "ožinimas", kas lemtų pačių gaujinių prisisaugojimą ir nebetiek lystų viskas į viešumą. Nes dabar .50 susišaudyt yra lengviau nei burgerį su bulvytėm.

Darbintis gali, nors ir teistas 20 kartų, tik nuo paskutinio testumo turi būti praėjusi 1 sav. (PD ir MD negali būti teistas), o per tas 6 savaites žmonės negalėtų gauti teistumo, kad išsivalyti savo bylą, čia matau nelabai supratot.

Edited by Vadimas_M
Link to comment
Share on other sites

Tikrai gera įdėja , bet yra aspektu kurie nėra realistiški.
Crime - Crime puse turi būt pasilpinta nes kuo daugiau investuojama laiko i crime tuo daugiau yra apleistos kitos sritys dabar būnant už crime tikrai maža rizika pagauna pd atima ginkla uzdeda kaltinimus pasodina valanda atsedi paleidžia ir vsio. Crime rizika turėtu sukilti , kad grupuotes turėtu labiau likti šešėlyje nes dabar viena grupuote kita pasiuncia "nachui" ir ta kita grupuote pradeda gaudyti , kas išsivarto į susišaudyma mieste po kurio žaidėjai lieka nepatenkinti ir forumas pasipildo reportais , kaip tai padaryti galime diskutuoti ilga laika , bet galu galiausia staff turi priimti sprendimus.
Taxi - frakcijai nemanau ar reikia tokiu tr.priemoniu jie jug nėra savivaldybes asmenys kurie turi būti saugomi , o yra tesiog paprasti dušmanai.
Mechanikam toks transportas nemanau ar yra realistiskas , ar tikrai realybeje yra įmanoma su mašina užvažiuoti į kalna ir dar viena mašina ant galo užkelt . Mašinos sveria tonomis, mašina apie kuria rašėte daug nesveria nes ji yra sukurta kad butu lengvo svorio ji greita ir manevringa taip galima kažka pamastyti kas galetu lipti į kalna , bet nemanau ar labai reikalingas transportas. 
Policija - Na realybėje yra tokios frakcijos kaip "CIA" "DEA" "FBI" ir t.t kadangi pas mus tokios frakcijos neegzistuoja mes ka daugiausiai turim tai Detektyvus su MK buriu todėl visos PD pajėgos sueina į viena frakcija. Stambaus kalibro ginklai duodami tik aukšto rango pareigūnams , nesusimokėjimas laiku baudų yra normalus dalykas nematau reikalo kažka keisti , kad PD labai stiprus tai yra dėl to dalyko kad pas mus nėra aukštesnių frakciju ir crime šėlsta neturėdami stabdžiu.
Social hub - Tikrai geras dalykas , bet property čia nepadės tikrai yra reikalingas developer įsikišimas tikrai sutinku crime su pd gauna dažniausius "buff" kol civil buna apleisti tad toks pagerinimas civil rp būtų neblogai.
Darbo birža ir kiti tavo minėti dalykai yra neblogi nebereikėtu begioti po visa miesta , kad nusipirkt sumušteku ar užsisakyt reklama del prekybcentrio apsaugos tai galėtu būti jau pasitelkta į apsaugos firma kuri neturi jokio darbo ir yra apleisti. 

Gera įdėja , bet ką galiu pridurt , kad reikia subalancuoti viska norint kad pd nebutu overpowered reikia aukštesnių frakciju už PD norit , kad crime nebūtų overpowered reikia įsikišimo iš kartelio , kad jie pradėtu skelbti susitikus su grupuotėmis , kad grupuotes ir jų veikla turi išlikti šešėlyje ir , kad ne viskas sprendžiama ginklais. Na ir crime patiem reikia susivokt , kad rp daryt , o ne clapintis crime patys gali užsiimti civil rp jei turi noro. Norint skatinti civil rp reikia daugiau veiklų šitas dalykas priklauso nuo dev ir nuo mūsų idėju . Na su legaliomis frakcijomis tai tikrai sutinku reikia "buff" nes dabar nėra veiklos sedi ant dapšano arba mašinoj ir renki valandas už kurias net negauni gera uždarbi. 

Ačiū už dėmesį.

Edited by Lurkas
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Lurkas Dėkui už atsakymą. Crime tikrai turėtų gauti nerfą, bet kadangi dabar 99proc. serverio tai atstovauja, padarius kažkokius pakeitimus neigiamus jų pusei iškarto prasidės heitas bei forum postai, kas čia per nesamonės vyksta. 

Dėl taxi frakcijos taip galbūt pasiūlymu buvo šokta per aukštai. Admin  @Einaras gerą pastebėjimą išsakė, jog tai pakeistų Mantvilo kuriamą frakciją. Tiesiog tokiu būdu ieškojau įnešti naujų vėjų, kažkokio tai kitokesnio kontento, kuris taip pat apjungtu taxi ir LSPD su šiek tiek RP. Šiuo metu DCC mano manymu atrodo, kaip Lietuvos taxi 2009 betrūksta tų medinių karolių ant vairuotojo sėdynės. Plius tai žaidimas spėju nelabai, kas nori po darbo ar mokslų grįžę antru etatu darbuotis eclipsėi ant paskolos butui. 

Dėl mechanikų tai buvau kalbėjęs ir pats direktorius išsakė problemą, jog dabartinis tralas užkrovus automobilį ir įlaipinus savininką net pačiam Los santose neįvažiuoja į visus kalnus. O juo labiau su mule nepavažinėsi kalnuose. Pats kartais nuo karto pažiūriu offroad recovery vidosus ir tikrai galiu pasakyt, kad su siūlomo tralo realizmu yra viskas gerai. (Ir tikrai nemanau, kad toks sprendimas kažkam kažką sugadintu, kol crime po kalnus lekioja su dropintom reblom ir lietnykais :D)

Su policija taip pat būtų smagu ir tą patį šerifų departamentą atkurti, net nežinau ar fiziškai esu matęs šerifą eclipsėi. 

Manau prikėlus frakcijas pagyvėjus serveriui iš RP pusės pradėtu ir žmonių skaičius didėti, nauji žaidėjai jau galėtu susigaudyti kas ir kaip gatvėje radę žmogų, tuo pačiu prasibalansuotu ir naturaliai padidėtu rizika tiek viešintis tiek nusikalstama veiklą vykdyti viešoje vietoje. Sustiprėtu ir tas pats LSPD, o tada būtų geras metas ir tam pačiam crime įvesti kažkokias sankcijas ar tiesiog panerfinti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vadimas_M said:

@Heitas Sveikas, neturiu, gal kažkokių pats įžvalgų turi pasiūlyti?

@Lamar O tai ko reikėtų, kad visa šaika susigundytu dirbti legalioje frakcijoje? Iš šono atrodo, kad kolkas nevaldomai siautėja gaujos ir PD nespėja reportų pildyti 😄

Na, taip nebus gyvenime , jog pereiks crime i legal, cia ne toks zaidimas, nemaisom gta su simsais. Yra kam crime patinka, yra kam legal patinka. Ir cia jau nepriversi zmoniu niekaip ka jiem daryti. Aisku buff legal darbus ar kazka naujo sukurti visada UZ

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lamar said:

Kaip galima noret eit i legal frakcija, kai tavo visa shaika crime sedi 😛 

plius PD crime rapina jau keletas amziu be perstojo.

highresrollsafe.jpg

Del rapinimo nepasakyciau nes kai suvaro pd i tuneli tai gaunas gangbangas dėl hebros tai kviesk kartu hebra eit ant legal charu į PD 

 

Link to comment
Share on other sites

@Vadimas_M Na matai jei crime gautu nerfa ir būtų kas pasipiktintu tai tik dalis tų kurie čia atėjo saudyt gaudyt , o ne tų kurie nori plėsti rp ir pats esu kalbėjes su kitais staff nariais ir kitais žaidėjais , kad crime neatitinka visiška realybe crime jaučiasi lyg tai but 90tuju metu Los Andzelas ir skirtingose rajonuose tesiog šaudomasi  , bet čia ir to nėra nes sugebama prie viešo šaudyt pradėt kur gali būt pilna vaikų gyvunu ir t.t .

Dėl mechaniku tai galiu tiek pasakyt , kad senasis transportas buvo žiauriai geras dabar kaip iš wisho užpirko ir imete.

Dėl PD Šerifu departamentas yra tik neaktyvus čia tesiog priklauso nuo žaidėju ar jie nori.

RP pagyvėjimas būtų jei claperius kaip sakant prikarpytu nes kai nauji žaidėjai ateina juos tik atbaido šaudymas gaudymas .
Dėl žmoniu skaičiaus tai jis padidės kai baigsis vasara ir bus stabilumas serveryje gražintas.

Link to comment
Share on other sites

@Lamar Nu iš dalies biškeli klysti, čia pagal idėja RP ir GTA yra tik platforma. Spėju daugelis arba pamiršo arba niekada ir nesusipažino su tuom, nes tikrai dabartinėje situacijoje viskas labiau atrodo kaip GTA online lobby. Dėl to ir atrodo, kad policija "rapina" gaujas, nors pagal RP logiką policija praktiškai nieko nedaro. 

O dėl prisijungimo, nesakau, kad visam užmiršti crime ir tiesiog persimest visiem į medikus. Tiesiog kas paskatintu prisijungti į legalią frakciją, toliau priklausant crime gaujai kažkokiai. Manau legalios frakcijos daugelį pamokytų apskritai RP gal kažkas pritaikytu tai crime pasaulyje ir gaujos nesikurtų ir neirtų kas savaite. Ir apskritai ar dabar yra smagu tiesiog pagrindint kelininkuose pasiėmus pora .50 judėt į clapą ir po to pildyt arba atsakinėt į forum reportą.

@Lurkas Nepasakyčiau, kad čia 90s LA net DM serveryje, kuriam mėgsta lankytis ECRP žaidėjai, jie kažkaip sugeba daugiau tvarkos palaikyti. Visiškai sutinku, kad tikrai reiktų didelių permainų. Bet iš kitos pusės iškarto pradėjus kažkokias tai sakcijas taikyti nieko nepakeisi. Manau tikrai prikėlus frakcijas ir kai jose stabiliai bus nemažai žmonių suksis kažkoks RP naujas žaidėjas atėjęs matys, kad čia visai padoriai atrodo, galbūt iš legal frakcijų pusės pradės vykt renginiai. Tada bus galima daryt pertvarkas crime ir nekreipt dėmesio į minėtus, kurie tik šaudo ir gaudo. Nes galima matyt, jog vienu metu buna 100+ žmonių ir po 15min jau per 30 žaidėjų nukritę, iš po clapo. Jau iš daug žmonių girdžiu, kad čia tokia realybė pasijungia pasiclapina ir iškarto off, net nežinau kada ta policija spėja įsikišti. O dabar nebutinai ar vasara ar ne, 200+ žmonių būna tas pats tik vietoi 2 reblu pamatai 6 reblas ir 4 mocus į clapa lekenčius ir tas pačias mirusias frakcijas, kur dirba 0 arba vos keli žmonės. 

Link to comment
Share on other sites

@Vadimas_M Na Dėl crime manau , kad jiems nėra veiklos nėra motyvacijos ir taip toliau .
Dėl legal frakciju reiktu grįžti į senus laikus tada buvo frakcijos pilnos net nebuvo vietos.
Mechanikuose buvo po 10-20 snukiu vien mechaniku nebuvo niekad tuščia dabar negali prisišaukt mechaniku žmones net pradeda išvenginėti mechaniku darbo prašinėja , kad išeitu iš pamainos.
Taxi buvo pilna , weazel buvo pilna , pne ir tame buvo žmonių pd net nešnekam senais laikais kažkaip labiau buvo šešėlyje crime pusė. Crime žaidėju buvo mechanikuose , taxi , weazel , LSPN , LSPD .  Labai stipriai ir sparčiai serveris tampa only clap ir kaip tai sustabdyti jau net nežinau.
Gal su pakeltom algom ir su naujomis veiklomis tas pasikeis . Esu už , bet crime tikrai turi gaut nerfa tai pat ir pd , bet čia ir taip suprantama jeigu crime gaus nerfa pd galės atsileist dabar jie turi bijot kad jiems puškos neirems ar jų iš nugaros nenušaus .

Link to comment
Share on other sites

@Lurkas Tai jo, kad jokios naudos negauni, nėra jokio kontento ir dar tave varo lauk iš pamainos, nieks ir nesėdi frakcijose.

O crime apskritai turi gana daug kontento tik kadangi visos priemonės yra super lengvai gaunamos ir labai plačiai paplitusios ir dėl mažo kiekio frakcijų atstovų rizikos nėra. Tas pats car chopas tiekėjų įrangos pilna, kad jau snukiai po 1 ardo mašinas, rizikos išvis 0 nes ardo 2 savaites kiekvieną dieną iš eilės. Ar kokius narkotikus kepa savaitę laiko užsidaręs. Taip prisigrindina šaibu ir visko turi be problemu. Ir nebėra tikslo tą bankomatą plėšti, pardes ar ten į tą pačią lokaciją, o juo labiau į frakciją. Ir dabartinėje situacijoje spėju ginklai iš apyvartos neišeina, viena gauja laimi susirenka, su tais pačias vėl clapina ir ten retkarčiais policija prigauna. Aišku juokingos kainos irgi lemia daug ką, kai kelininkuose 15min pabūni ir jau judi į clapą. Praktiškai pakimarini afk porą pašalpų gauni ir judi į clapą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.