Jump to content
Draugas

Draugelis

Recommended Posts

7 hours ago, Gotas said:

Geri laikai, kai pagalvoji praėjo beveik 10 metų, nieks niekur neskubėdavo visi mėgavosi RP bei savo vaizduote 😄 Smagu būtų pakelt tokį lygį ir čia 😄

Taip, sutinku. Tada RP visai kitoks buvo, Bet ir cia po biski bendruomene galima ismokint tik pradziai reikia paciam netinget. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2020 at 11:51 PM, Draugas said:

Joo.. LTRP, SARP, MGRP. Aš pats pradėjau Roleplayinti nuo Elio laikų tai buvo dar vienas iš pirmūjų roleplay serverių. 😄

Įsiterpsiu off-topic,

Ellio RP turbūt buvo pats pikas, jei imti pačią pradžią RP tai buvo 2007 kažkur vasarą kai keli lietuviai pervadino anglišką Godfather RP skriptą į lietuvių kalbą, taip ir gimė pirmasis roleplay serveris. Pats SA:MP tada buvo dar kosmosas ir mažai kam žinomas, o ką jau kalbėti apie role-play. Taigi pirmasis RP berods buvo LS, vėliau permetė į kaimelius Bayside/El Quedabros/Los Payasadas. Tada dar nebuvo net /do komandos, bunny-hopinimas atrodė kaip normalus dalykas, o visiška naujovė buvo kai padarė /try komanda. Tarkim, "/try numeta kažką ant žemės" ir tarkim sistema automatiškai parinkdavo pavyksta arba nepavyksta. Taipogi įsikurė vienas iš pirmųjų faction, kaip iki šiol pamenu Italų mafija buvo. 😄 Didelis minusas budavo kas kelias savaites visiškas "whipe", kai dėl didesnio atnaujinimo reikėdavo žaidėjams kurtis naujus characterius, nes visi prarasdavo savo duomenis ir viska pradėti nuo nulio, o tokie kaip money cheat, gun cheat buvo labai dažnas dalykas ir sunkiai eidavo su tuo kariaut, pabrėžiu tais laikais anti-cheat nebūdavo. Po šio servo kažkur 2008m. Reamis turėjo free-roam servi ir sugalvojo, jog reikia sukurti GTA-MP.LT RP serveri, o tuo tarpu jo kolega ar draugas "Buffalo" apie du metus kurė MTA serverį, bet taip ir nepaleido jo. 

Primetu MTA (multi theft auto) tai panaši platforma kaip SAMP, bet turėjo berods open source ir žymiai mažiau bugų, bet minusas, kad jinai nebuvo tokia populiari kaip SA:MP, todėl mažai kas ją žaidė. Pamenu vieną sykį kai kažkas atsitiko, jog vos ne visa SA:MP platforma turėjo užsidaryti, bet laimei viskas susiklostė normaliai.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Draugas said:

Nu jo kazkas tokio ir buvo, Sunkiai dabar jau ir be prisiminsi kaip ten viskas atrodo, realiai net mapo neprisimenu. 😄 Butu Idomu suzinoti tavo tuometini forumo nicka ? 

Pagrinde mano nick buvo "Flixter". Dažniausiai būdavau  PD arba gang faction. 😄

Link to comment
Share on other sites

Galbut paaiskinti gali ka tu laikai gero rp ? Sutinkciau su tuo jei pasakytum jog Lietuviskas SAMP neturejo pastovaus serverio kuris gyvuotu ilgiau nei metai. Lietuviskas Roleplay visada rode auksta roleplay lygi kai (is savo patirties ir savo rato zmoniu) roleplayindavo israiskas, taturuotas bei randus ir taip toliau. Tai nelabai suprantu ka tu turi omeny Gero RP. Galbut as ir tu mes nezaideme tam paciam serveryje ir mus supo skirtingi zmones. 

Edited by Draugas
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2020 at 2:38 PM, Century said:

Jei čia tikrai Draugas aka Deividas, tai sveikas gyvas. Esu tikras prisiminsi ir mane. 😄 

Keista matyt po tiek metu...XD Tai Century sveiki /me nusisyspso lupu kampuciais XD Workout jeigu prisimeni Vygantas  :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.