Jump to content
Anatoly

Sinaloa Cartel

Recommended Posts

                                                          image.png.d40bb94f92f30a701b1f40e921fde727.png                                                                                             

Sugrįžimas 

Po laimėto karo prieš “The Syndicate” grupuotė ir jų disbandinimo, Anatolio ilgai siektas tikslas “La División De Bendito" šeimoje buvo pilnai įvykdytas. Anatolis kovodamas prieš kitas žinomas grupuotes kaip “Slavai” ir “Mortiferum OCG” nebejautė malonumo ir galvojo, kad tai yra beprasmis kraujo liejimas. Todėl jis nusprendė, kad jau yra laikas eiti savais keliais ir išsikelti sau naują tikslą: atkurti savo kartelį “Sinaloa”, kuris kadaise buvo pagrindinis veikėjas nelegalios veiklos srityje. 

 

Susisiekęs su kitais “La Division De Bendito” patikimais high rankais, iškelia savo sugalvotą idėją - Jis ruošiasi palikti gaują ir jie yra kviečiami jungtis prie jo. Marius Mongolas ir Havanas nesitikėjo tokių staigių pokyčių savo šeimoje, tačiau pilnai suprato Anatolio mintis ir ryžosi kartu stoti ir siekti iškelto tikslo.  image.thumb.png.97968e2e3dd3e796d347ea328112c980.png

Praejo kelios valandos po tarpusavio pokalbio, visi supratome, jog pirmasis žingsnis tūrėjo būti savo senos šeimos palikimas ir atsisveikinimas. Susisiekę su Hanibalu ir susitarę kur susitikti nuvažiavome į savo “HQ”.  Mūsų visų pokalbis nebuvo ilgas, bet buvo labai aiškus. Pasakėme, jog mūsų kelias čia  baigėsi, Hanibalas neatrodė piktas, o kambaryje buvo tyla...   image.thumb.png.232f85c3fb04a840ee45eb5e37998a04.png

Po įvykusio pokalbio nuvažiavome į  vila “La Fluente Blanca” aptarti savo tolimesnius planus, buvo vėlus vakaras, todėl kažkokių labai svarbių sprendimų priimti neskubėjome, tai buvo mūsų pradžia ir nuo tos dienos mes esame ‘’Sinaloa’’ kartelio nariai. 

image.thumb.png.4019dc8e1cf61bca2fc034250dc834cc.png 

Edited by Anatoly
 • Like 3
Link to post
Share on other sites

 

Untitled-1.png?width=1248&height=702

Aringas "Havanas" Tvirkutis

Gražus oras, šviečia saulutė, mieste šurmulys.1990 metų kovo 21 diena. Anatalija Tvirkunienė jau laukia, kol pagaliau įvyks visų laukiamas gimdymas. 23:30 Santariškių gimdymo namai gauna skambuti, jog Anatalijai pavyko nuostabus gimdymas ir jog tai yra berniukas, kurį pavadino Arinu. Anatalija buvo išsiskyrusi su Ringo tėčiu, nes visgi Arnoldas, kitaip žinomas kaip Aringo tėvukas, nebegalėjo laimingai kartu gyventi, nes visgi Arnoldas jau nuo 1975 metų buvo įsivėlęs į gaujos veiklas, narkotikų platinimą. Žmonai tai nepatiko. Šeimos idilė pamažu ėmė irti. Arnoldas vis dažniau pareidavo su kvapeliu, vis dažniau jam darėsi ankšta namuose, vis dažniau bodėjosi mūsų šeima. 1990-ieji, Arnoldas vis dar užsiima šita nelegalia veikla, todėl Anatalija pasirinko sunkesnio gyvenimo kelią ir Aringas visą savo vaikystę augo be tėčio.

2003-06-30 Aringo mąstymas po truputį pradeda keistis, jis pradėjo suvokti abstrakčius dalykus, labiau pažinti save, suprasti priežasties ir pasekmės ryšius. Jaunuolis pagaliau atranda vis daugiau tinkamų būdų priimti savo emocijas, tad Aringui buvo labai svarbu, jog šalia jo būtų bent vienas suaugęs žmogus, kuris galėtų būti pavyzdžiu ir parodytų įvairių būdų, kaip priimti emocijas, bei tinkamai jas išreikšti. Anatalija jau suprato, jog ji tuom negalėjo jam padėti, todėl ji mėgino susisiekti su Aringo tėčiu Arnoldu. Deja, po 3 sunkiu dienų nebuvo gauta jokios informacijos, neatsilieptų skambučių buvo milijonas. Anatalija nepalūžo ir vistiek skambino toliau. Po poros skambučių ji jau pati gauna skambutį savo telefone iš nežinomo numerio. Žinoma, be jokios baimės ji atsiliepė ir paklausė, kas gi čia skambina. Per pirmas 20 sekundžių telefone buvo tylu, bet fone pasigirsta vyriško tono balsas ir liūdnos žinios. Per mafijos sulaikymą Arnoldas Tvirkutis (Aringo Tėvas) buvo nužudytas pareigūnų. Anatolija pradėjo verkti, negalėjo patikėti, kas įvyko. Sunerimus dėl Aringo gyvybės ji priėjo prie jo ir pasakė, jog šis eitų dėtis savo daiktų, nes jie keliauja į Los Santos, kur ieškos naujos gyvenimo prasmės. Jų manymu, esamoje vietoje jiems buvo nesaugu. Anatalija nežinojo, kas galėjo jiems atsitikti.

2006-05-03 Aringui jau 16. Naujas miestas ir nauja aplinka jam nelabai patiko, jis nenorėjo čia būti, jautė baimę ir stresą, kad ir kur bebūtų. Grįžęs namo po ilgos dienos mokykloje Aringas pamatė savo verkiančią mamą Anataliją. Iškarto pribėgęs Aringas paklausė kas nutiko. Anatalija sunkiai rinkdama žodžius pasakė: “Mielas sūneli, aš nebegaliu nuo tavęs slėpti, nes man darosi skaudu. Norėjau tau pasakyti, kad mes čia atvykome dėl vienos priežasties. Tavo tėtis buvo nužudytas kai tau buvo 13 metų, bet aš tau to nesakiau. Anatalija kitą dieną nebematė Aringo namuose, nežinojo, kur jis yra. Prašė visų pagalbos rankos, skambino jo draugams, mokytojams, bet niekas nežinojo, kur jis yra dingęs. Ji galvojo, jog Aringas yra jau nužudytas ar pagrobtas tos pačios mafijos, kuri nužudė jo tėtį. savaites prabėgo, Aringas grįžta namo po ilgos kelionės su savo draugais. Apie šią kelionę niekas nežinojo, išskyrus jo ir jo partnerių, su kuriais skrido į Vokietiją nuvarinėti mašinų iš didžiausių Vokietijos verslininkų. Aringas, įėjęs pro duris, pamato namuose betvarkę, išmėtyti baldai, rūbai. Vaizdas lyg iš siaubo filmo, nuėjęs giliau į savo kambarį pamato nužudytą Anataliją. Išsigandęs Aringas nežinojo ką daryti, tai iš tos baimės pradėjo bėgti nežinomomis kryptimis.

2020-09-07 Aringas grįžta po 4 mėnesių atostogų namo, per visa ta laika Aringas palaike ryšius su savo labai gerais draugais mieste Anatolijų bei Mongolu su kuriais šnekėdavo kiekviena diena ir domėjosi kaip sekasi Aringo seimai “Serapinams”, naujienos buvo tikrai ne pačios geriausios viskas buvo aukštyn kojom niekas negalėjo sukontroliuoti nauju šeimos nariu, mieste chaosas Serapinams sunkus laikas. Aringas nebeturėjo jėgų bei motyvacijos tęsti savo nelegalios veiklos kartu su “Serapinais”.Anatolijus ta supratęs iš Aringo veido bruožų pakvietė ji prisijungti prie jo šeimos “La División De Bendito” Aringas nieko negalvojąs iškarto sutiko su Anatolijaus pasiūlymų bet Aringas buvo siektiek išsigandęs visgi jis paliko savo sena šeima… O priežastis buvo ne dėl to jog jiems sekėsi sunkiai mieste kaip galvojo Karlas , o dėl to jog šeimoje atsirado nauju veidu ir Aringas negalėjo niekaip su jeis sutarti tad nenorint iškelti didesniu problemų Aringas nusprendė palikti “Serapinus” ,susisiekes su Anatolijum Aringas paprašė jog ar sis galėtų atvažiuoti kartu su savo šeima ir pašnekėti su senąją šeimos galva Karlu kuris prilaikę visa miesto veikla už “Serapinu” vardą ir padėti Aringui susitarti gražiuoju be jokiu pykčiu mūsų santykiuose. Aringas nebuvo kvailas ir jis žinojo jog šeimoje yra dar tikrai pora gerai pažįstamų veidu kurie nesijautė mylimi ir gerbiami “Serapinu” Šeimos tad sis pasiūlė jiems kartu eiti bei prisijungti prie Hanibalo šeimos “La División De Bendito

2020-10-08 - Anatolijus praneša Aringui jog sis yra pasiruošęs palikti La Devision De Bandito šeima ir norėjo pranešti jog jis palieka juos , Aringas nesitikėjo jog išgirs tokius žodžius iš Anatolijaus lupo per visa savo gyvenimą tačiau Aringas žinojo ir buvo sakes jog jei Anatolis ar Marius Mongolas patrauks kitais keliais jis eis tuo pačiu keliu kur ir jo geriausi draugai žada eiti nes visgi jis paliko Serapinus būtent vien dėl jų ir bus su jeis iki galo ... nuo šiol Aringas priklauso Sinaloa Cartel grupuotei.

 • Like 9
 • Upvote 5
 • Haha 1
 • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Pradžia


Korabas atsikraustęs, pirmomis dienomis, mieste nežinojo nei kur dėtis, nei ka daryti su savo gyvenimu. Pamatęs, kad pinigai yra lengvai uždirbami sukant nelegalias varkes jis susigundė ir pradėjo vogti automobilius ir perpardavinėti legaliai nusipirktus ginklus, vogiant automobilius jam vienas atvėjis pasibaigė labai prastai, nes pavogė automobili is žinomo nusikaltelio vardu, Frankas Kubovas, sužinojus, Frankui, jog Korabas pavogė jo automobilį, Serapinų lyderis Karlas Kaminskas šoko i pagalba ir padėjo Frankui susigražinti jo mylima automobilį, o Korabas už patirtas nuoskaudas sumokėjo savo pirštu, kurį atemė Karlas. Praėjus tam tikram laiko tarpui jis rado pažystamų žmonių iš įvairių miesto gaujų, kurios tuo tarpu buvo vienintelės, kurios rodėsi viešumoje, kalba eina apie La Fuente Blanca ir La División De Bendito. Čia Korabas susidūrė su pirma savo naujo gyvenimo dilema. Abejuose gaujose jis turėjo žmonių, kurie jam rūpėjo ir kurių nenorėjo išduoti, bet vis dėl to visi žmonės turi savo kaina, tai Korabas tuo metu pasirinko eiti i La Fuente Blanca, jį sužavėjo gaujos profesionalumas ir jų padėtis mieste (tuo tarpu jie buvo viena iš gaujų, kurios galima sakyti "valdė" miestą).


Viercho dienoraštis


Šis gyvenimo etapas vadinamas "Viercho dienoraščiu". Kodėl? O todėl, kad Korabui sustiprėjus kaip žmogui teko stiprėjant susirasti naujų pažinčių, kurios pakėlė Korabo ego į jam nematytas aukštybes, bet jis per daug neiškeldavo savęs ir bandydavo išlikti nuolankus, Korabas bendraudamas su kitais žmonėm rodydavo jiem pagarba tikėdamasis gauti jos tiek pat atgal, taip plėsdamas savo draugų ratą ir statusą mieste. Praėjus daug laiko, kai La Fuente Blanca pradėjo lysti i legalius darbelius ir bandyti uždirbti fanieros klastodami ataskaitas, Korabas priemė jam pasiulytą darbą dirbti taksi vairuotoju, po kelių darbo savaičių Korabas iš praktikanto pakilo į Vyr. Vairuotojo pareigas ir ten išdirbo pora mėnėsių, gaudamas algą, kuri neatitikdavo realybės. Dirbant ten jis sulaukė blogų žinių dėl La Fuente Blanca, 80% gaujos narių buvo deportuoti iš šalies dėl įvairiausių priežaščių, taipogi su gauja dingo ir numylėtas taksi firmos direktorius. Korabas pamatė gerą progą prasukti varkių ir pasiklausė valdžios ar galėtu tapti taksi pavaduotoju kol atsiras direktorius, kuris jį pakeistu. Valdžia sutiko ir Korabas užsitarnavo pavaduotojo pareigas taksi firmoje, kur beveik nedirbdavo ir klastodavo ataskaitas kartu su savo bendradarbiu Kamato Tayama, jie kartu išmokėdavo sau protu nesuvokiamas algas ir premijas, kurios neatitiko pradirbtų valandų. Prastūmus dūrą Korabui atsibodo sedėti ofise ir kalti stambią fanierą nedarant nieko su savo gyvenimu, Korabas sugalvojo iš "uždirbtų" pinigų nusipirkt motociklą ir savo pirmą vilą, jis jautėsi lyg gyvenime jam nieko daugiau ir nebereikėjo, bet kol Korabas baiginėjo paskutinę stiklinę Hennessy Richard konjako gavo skambuti is La División De Bendito gaujos lyderio su pasiūlymu prisijungti prie jų, bet jau tuo metu Korabas buvo užsitarnavęs mieste Viercho statusą ir iš pradžių nesutiko su kvietimu prisijungti, bet praėjus laikui galiausiai pasirašė mirties sutartį prasipjaudamas sau delna ir laikydamas kruvinoj rankoj degančia Šv. Marijos nuotrauką, kol ji tapo pelenais, o ranka randais.

Gyvenimas La División De Bendito gaujoje


Korabas šitoje gaujoje jau turėjo daug draugų su kuriais susipažino anksčiau, gyvenimas gaujoj atrodė jam pilnavertis ir kupinas nauju, dar neatrastų potyrių. Pirmos dienos buvo vargingos, nes Korabui reikėjo savo didžiają dalį pinigų investuoti į ekipuotę, pagrinde ginklai ir amunicija, nes tuo metu vyko karas su gauja pavadinimu "The Syndicates". Pirmi karo etapai praėjo labai sklandžiai, be jokių problemų laiminėjom, bet po laiko į La División De Bendito duris pasibeldė blogos naujienos, tai buvo kelių iš daugumos narių deportacijos popieriai. Tada abi gaujos, kurios kovojo prieš tai paskelbė nerašytas paliaubas ir leido mūsų gaujai atsigauti po šitų netikėtų naujienų, vykstant paliaubom abi gaujos prisirinko labai daug naujų narių, kurie su mumis yra dar ir iki šiol, bet laikui prabėgus pasibagė gaujų neutralumas ir mes grįžome į senas vėžias ir vėl pradėjome kariauti dėl teritoriju ir vardo mieste. Korabui gyvenant pavojų apsuptame mieste į telefoną atėjo netikėta žinutė iš jo brolio Valerijono Bagadovičiaus, žinutėje jis paaiškino, kad jam nusibodo gyvenimas Mažajame Kuveite ir, kad jis norįs atvykti į Los Santos miestą ir bandyti siekti savo svajonių čia. Korabui pasitikus Valerijoną orouoste su vaišių krepšiu, kuriame buvo trys rukytos dešros ir degtinės bonke, su čierka rankoje jis Valerijonui aprodė miestą, supažindino su savo draugais, atidavė savo seną butą, aprengė, nuprausė ir pasiuntė jį gaujų link, bet Valerijonui nenusišypsojo fortūna su gaujom, tad jis rinkosi teisėsaugos pusę, kur ir dirba iki dabar ir palaiko artimus ryšius su savo broliu Korabu, galvodamas, kad Korabas jau pasitraukė iš gaujos. Prabėgus daug laiko Korabo piniginė tuštėjo, o pinigų poreikis didėjo, nežinodamas ką daryti, Korabas, gavo pasiūlymą iš vieno gaujos nario vardu Igoris Byk pradėti gaminti narkotines medžiagas ir jas pardavinėti skurdo paveiktuose rajonuose. Korabas visas savo paskutines lėšas sukišęs į chemines medžiagas pradėjo stebėti kaip prieš jo akis kyla pinigų kalnas ir nežinant, kur tokius pinigus kišti jam vėl nusišypsojo fortuną, tai buvo pasiūlymas pirkti parduotuvę Grapeseed mieste. Korabas sutiko su pasiulymu, nes tai matė kaip dar viena investicijos ir pinigų plovimo progą. Korabas gyvendamas savo geriausią gyvenimą, gautus pinigus reinvestavo į ginklus, amunicija ir chemikalus, kad galėtu tęsti savo nešvarius darbelius. Prabėgus kelioms dienoms po parduotuvės nusipirkimo Korabas gavo skambuti iš Valerijono, kuris norėjo susitikti su juo Los Santos Customs firmos aikštelėje, atvažiavęs į vietą Korabas pamatė Valerijoną su dviem skirtingais automobiliais: Schlagen GT ir Elegy Retro Custom. Korabui einant link Valerijono, jo akis užgaudė spindėsi ore ir iš instinkto Korabas pagauna skriejusi ore daiktą ranka... Tai buvo rakteliai nuo Elegy Retro Custom, Valerijonas jam pasakė, jog tai jo atsidėkojimas už viską. Kartu jie važiavo išbandyti savo automobilių, po pasivažinėjimo sustojo prabangiamiausiame bare mieste, kur Korabas užsakė Hennessy Richard konjako bonkę, kurią jie dabaigė paryčiais. Gerdamas paskutinius gurkšnius brangaus konjako Korabas gavo žinutę iš Anatolio, kurioje buvo parašytas pasiūlymas įkurti esančioje gaujoje dar vieną skyrių už kurį būtų atsakingas Korabas kartu su Igoriu, Korabas sutikęs su pasiulymu dabaigė stiklinę konjako, paliko barmenui arbatpinigių ir išėjo į lauka su Valerijonu surukyti po cigaretę. Atsisveikinęs su broliu ir galiausiai pasiekęs namus Korabas atsisėdo ant sofos, kuri buvo apsiūta krokodilo oda, žvilgtelėjo į savo 24 Karatų auksinį laikrodį ir susimastė, kad viskas ko jis siekia yra statusas mieste.

Naujieji gyvenimo etapai

Korabas prabuvojęs La División De Bendito gaujoje ilga laika jautėsi lyg mieste kaip ir nebėra tikslo būti... Nusipirko parduotuvę, uždirbinėjo  pakankamai daug ir mėgaujosi susišaudymais tarp gaujų, susišaudymai davedė iki įdomių pokyčių mieste.. Atsirado naujų gaujų, bet prie to paties dingo ir senesnė gauja, tai buvo The Syndicates. Po The Syndicates dingimo sumažėjo konfliktų mieste, o ramybė Korabui nepatinka, tad ėmėsi kovoti prieš tai, ko visos gaujos nekenčia - LSPD. Vidury susišaudymo, Korabas įsitikinęs, kad yra saugus atsiliepė į gaunamą skambutį iš Anatolio, per pokalby buvo pranešta, kad mieste greitu metu pasirodys labai sena gauja, kurios daugelis nežino, tai Sinaloa Cartel. Korabas gavęs skambutį palaukė kitos dienos ryto ir nuvažiavo į paminėtą susitikimo vietą, kur rado Anatolį, Marių, Havaną, Igorį, Einarą, Finlį, Levį. Pašnekėjęs su jais nusprendė, kad jų pateikti planai ir įdėjos tikrai įkrenta į kriterijus pagal, kuriuos Korabas ir norėtų būti gaujoje, tad sutiko prie jų prisijungti. Kitų grupuočių narių reakcijos į Sinaloa Cartel sugrįžimą buvo tiek džiaugsmingos ir palaikančios, tiek šaltos ir kupinos neapykantos. Praėjus kelioms dienoms po Korabo prisijungimo į Sinaloa Cartel, jis nusprendė, kad sedėjimas vietoj jam pinigų neduos, tad pradėjo užsiiminėti nelegalia veikla: mašinų vogimas, ginklų pardavinėjimas, reketavimas, narkotikų prekyba... Legenda byloja, kad Korabas vis dar iki šiol užsiiminėja ta pačia veikla, bet nepamiršta ir savo praeities, nes jam ją primena jo 24 Karatų auksinis laikrodis....


Korabo prisijungimas prie gaujos, bei dalelė gaujos perteikta video:

  

Edited by Korabas
 • Like 18
 • Upvote 7
Link to post
Share on other sites

Pyktis nugali baimę

Korabas dažniausiai būna labai rami ir nekonfliktuojanti asmenybė, bet kai žmonės perlenkinėja lazdą dėl esamų konfliktų ir lenda prie Bagadovičių šeimos narių ir nesupranta kada reikia užbrėžti linija ties žeminimu, tada Korabui užverda kraujas... Visas sveikas protas ir santūrumas yra išmetamas per langą, o visas baimės jausmas ties sveikata ir gerove yra užgožiamas pykčio...

Pyktį keliančios naujienos

Korabas atsikėlęs šiltą pirmadienio rytą sulaukė kraują stingdančių naujienų.. Jam nuėjus miegoti, sekmadienio naktį, buvo pagrobtas jo brolis - Dorabas Bagadovičius. Išgirdęs naujienas jis tučtuojau susisiekė su savo broliu ir atvyko pakalbėti į sutartą vietą. Dorabas jam detaliai papasakojo kaip buvo pagrobtas, pažemintas ir sumuštas prieš gausybę nusikaltėlių.. Dorabui buvo prispjaudyta į batus, sutrypta maikė, peršauta koja ir buvo apdaužytas... Korabas bandydamas išlaikyti santūrumą baigė pilnai klausyti Dorabo nuoskaudų ir ėmėsi priemonių.

Kerštas

Korabas laikydamas visa pykti po naujienų tiesiu taikiniu nuvažiavo į LDDB buveinę, paslepė savo automobilį kiek toliau ir atbėgęs pėščiom, užlipo ant stogo ir pradėjo medžioklę, kelių valandų bėgyje į buveinę atvažiavo vienas iš labiau žinomų nusikaltelių vardu Fabio "Terminatorius" Praisas, kai kam nusišypsojo fortuna, o už nesekmės lydimus žmones geriau patylėti.... Korabui greitai nušokus nuo stogo ir nutaikius ginklą į terminatorių pasirodė, kad viskas pernelyg sklandžiai vyksta, tad per raciją paprašė, kad atvažiuotu į LDDB buveinę, neužilgo atvažiavus Igoriui, Korabas Terminatorių nusivedė į netoliese esantį skersgatvį ir pradėjo "bendrauti". Paklausinėjo ar kažka žino apie įvykius vykusius vakarykštės dienos naktį, Fabio atsakė, kad pirma karta girdi apie paminėtus įvykius, kas Korabui nepatiko ir sukėlė mintį, jog Fabio meluoja, tad Korabas ėmėsi priemonių, kad išgautu informacija apie tai kas įvyko jam miegant.. Korabas pradėjo švelniai šaltą beisbolo lazdą braukti per nuoga Fabio nugarą, pagrindu, jog Fabio suprastu, kur esąs ir, kad iš šitos situacijos neišsisuks. Parodęs Terminatoriui lėtais judėsiais ir užuomenomis, kad šita situacija yra vienašališka pradėjo eiti rimtesnių užsiėmimu link... Korabui užsimojus beisbolo lazda buvo suduota Terminatoriui per šonkaulius, jam parkritus ant grindų buvo beisbolo lazda smogiama per delną, kuris lūžo ir ant kurio Korabas paskui užmynęs pareiškė, jog Terminatorius tik pradžia. Nulipęs nuo Fabio rankos Korabas leido jam atgauti kvapą prieš paskutinį pasismaginimą.. Terminatorius šiek tiek atsigavęs po traumų dar turėjo jėgų pažiurėti Korabui į veidą, kurį dengė kaukė.. Korabas pamatęs Fabio žvilgsnį lėtai nusiemė kaukę ir mirusiu žvilgsniu žiūrėjo į Fabio, akių kontaktas ilgai netruko, nes Korabas spyrė Terminatoriui iš kojos į galvą, bet net ir po šitokio smūgio Fabio neprarado sąmonės.. Korabas liepė Terminatoriui atsistoti, jam atsistojus Korabas priėjo prie pat Fabio stipriai laikydamas jį už kaklo kaire ranka, kol dešinėj laikė Desert Eagle pistoletą įremta Terminatoriui į kairės kojos kelėną, laikydamas akių kontaktą Korabas nuspaudžia pistoleto gaiduką, Fabio parkrenta ant šalto asfalto kraujo klone ir Korabas suduodamas paskutinį spyrį Terminatoriui į pilvą atsisveikina ir pasako jog už viską dekotu Rokui...

kankinimas.thumb.png.286491fb809441255995c9c743a27634.png

Edited by Korabas
 • Like 21
 • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Mortiferų likimas
 

Gražų rytą Domantas atsikėlęs iš lovos gavo netikėtą skambutį iš Beno Piloto, šis jam pranešė, kad šie turi susitikti ir pasikalbėti. Domantas nusiprausęs, išgėrės kavos puodelį pajudėjo miesto link susitikti su Benu. Atvažiavęs Domantas pamatė nuliūdusi Bena, paklausęs kas jam yra, šis jam atsakė, Moritferų nebėra... Netekęs žado Domantas paskambino visiems gaujos nariam ir paprašė jų, kad šie atvažiuotu į nustatytą vietą. Visi suvažiavę taip pat išgirdo šitas blogas naujienas. Buvo nuspręsta, kad visi skirstytųsi savais keliais, o Benas liktu Mortiferuose, kol juos prikels...

 

 

 

Slavai ir Sinaloa Cartel

 

Visi išsiskirstė, Domantas pajudėjo namo. Grįžęs atgal į savo namus atsisėdo ant sofos, įsijungė televizorių. Tik atsisėdęs girdi telefonas pradeda skambėti, tai buvo vėl gi Benas šis pranešė, kad visi vyktu į Mirror Parką ir ten bus Slavų ir Sinaloa Cartel gaujų susitikimas. Visi atvykę į vietą pamatė daugybė mašinų ir žmonių, visiems pasidarė įdomu kas gi čia vyks. Per pokalbį buvo nuspręsta, kad Sinaloa Cartel ir Slavai susijungs ir pradės kariauti prieš La Division De Bendito, Los Santos Dragons ir Serapinus. Visi pajudėjome ir pradėjome ieškoti mūsų priešų. Tai truko neilgai, nes  La Division De Bendito, Los Santos Dragons ir Serapinai jau žinojo, kad prasidės karas. Netruko ilgai, kai buvo paleisti pirmi šūviai, priešų buvo visur: ant kalnų, ant stogų, krūmuose. Ilgai kovojant atvyko Policija, viskas išaugo į dar didesnes šaudynes, pareigūnu daugėjo, o mūsų jėgos silpnėjo. Kas spėjo pabėgo, o kas ne, tai liko sušaudyti arba išvežti.

20201116195603_1.png

Domantas spėjo pabėgti ir nuvažiavo link ligoninės, ten sutiko Anatoliju, kuris paprašė pavežti jį iki Sinaloas HQ. Važiuodami iki HQ, Domantas pakalbėjo su Anatolijum apie jų gaują, kokie yra šios gaujos ateities planai. Ką išgirdo Domantas iš Anatolijaus lupų, apie jo gaujos ateities planus, Domantą sudomino. Šis su Anatolijum apsikeitė savo telefono numeriais ir pranešė jam, kad  norėtu ateiti pas juos į gaują. Anatolijus pasakė Domantui, kad šis nuspręs ir paskambins jam. Po kiek laiko, Domantas gavo skambutį iš Anatolijaus ir jis jam pranešė:

 

Anatolijus: Atvažiuok į HQ turim pasikalbėt.

 

Domantas:  Sveikas, tuoj būsiu.

 

 

Domantas atvykęs į Sinaloas HQ sutiko Anatoliju, pokalbis buvo ilgas, bet aiškus, buvo viskas išdėliota ką Domantas turės daryti ir kokių taisyklių laikytis. Domantas sukirto rankomis su Anatolijum susipažino su kitais gaujos nariais ir nuvyko miesto link.

spacer.pngsusitikimas.thumb.png.c92779171aaafacd09efc98508510fd3.png

Edited by AndriusKazlauskas123
 • Like 12
 • Upvote 1
Link to post
Share on other sites

Pradžia 

 

vardas: Einaras
pavardė: Blatniak
gimimo data: 1990.12.30
ūgis: 190 cm
akys: mėlynos
sudėjimas: sportiškas
profesija: medikas/pilotas

 

Einaras augo neturtingoje, bet garbingoje šeimoje. Einaras buvo karjeristas prieš baigiant mokslus jo noras buvo vienas - siekti mediko diplomo, kadangi su medicina sekėsi neblogai, jis nutarė žengti dar vienu karjeros laiptu 
aukščiau - išlaikė piloto teises ir pirmas darbas buvo Afganistane - karo laikotarpis, kur Einaras sugebėjo per keletą metų įgyti 4000+ valandų skraidant malūnsparniu, bei įgijo daug žinių kaip medikas. Grįžęs atgal į gimtinę
Einaras visiškai neabejodamas vyko į centrinę med. būstinę, ir gavo darbą tą pačią dieną, nuo paprasto rezidento jis kilo laiptais aukštyn iki pat Karo Paramediko, per tą laikotarpį Einaras turėjo savo širdies draugę kurią labai
mylėjo.. Tačiau vieną vakarą grįžus namo - jis rado ją sužeistą, po keletos dienų, ji mirė.. Einarui begalo skaudėjo širdį dėl netekties, per tą laikotarpį jis bandė surasti daug užuominų, ir tos užuominos atvedė iki jo kolegos
pusbrolio Juano Baltos.

 

1foto.thumb.png.5668410171b6bac965be8f8dae3f13f8.png

 

 Auksinis laikotarpis

 

Einaras susipažino su savo kolegos Motiejaus Balto pusbroliu Juanu Balta. Juanas ir Einaras buvo du neatsiejami draugai kuriuos siejo tik bendras ryšys dėl nusikalstamų veikų, Einaras sau kartojo daug kartų, kad jis niekada nesivels į jokius niuansus kurie galėtų paveikti jo vardą neigiamai. Kadangi pas Juana ir Einara buvo daug idėjų tačiau truko žmonių / karių jų įgyvendinimui. Juanas bei Einaras pakvietė senus draugus kurie kartu dirbo/
tarnavo Afganistane, tarp jų gerai žinomi vardai kaip Torpeda, Gerardas ir daug kitų. Pirmos dienos prasidėjo paprastai, Gerardas bei Einaras išnaudojo įgytus med. mokslus narkotikams, kad ir kaip gavosi viskas lėtai, visi draugai
būriavosi tik prie teigiamų dalykų ir nuo pat pirmų valandų uždirbo solidžius pinigus. Draugai, kartu bendrai sėdėdami, važinėjosi aplink miestą ieškodami neįprastos vietos kur galėtų sau leisti laiką, susitikti, bendrauti ar apturėti 
susitikimus su kažkuriais bendražygiais, kadangi Juanas turėjo daug ryšių su Meksikos nusikaltėliais jis turėjo parodyti gerą įvaizdį ir iš mūsų pusės. Radome rančą, kilometras nuo centro, savininkas buvęs MD direktorius Dr. Rapolas.
Trumpai tariant Einaras pasinaudojo savo vardu ir puikiai susitarė bei sukalbėjo nusipirkti rančą. Kadangi rančos pavadinimas buvo La Fuente Blanca, visiškai nekilo klausimų kaip pasivadinti grupuotei ir parodyti už ką jie 
atstovauja. Gaujoj atsirado dar daugiau žmonių kuriuos vadinome "Capo" , "Don" , "Sicarijais", "Halkonais" bei "Tenientem" kadangi kiekvienas iš karių buvo svarbus bosams, jie juos mylėjo, gerbė ir saugojo lyg savo vaikus. 

2.thumb.png.fd6a81c7eaf6c363a42f24add5f146cc.png

1997743746_2.thumb.png.a630bbbbb7031f9aa86d39c44d9fb237.png

 

 

 

Juodas laikotarpis

 

Einarui bei Juanui pavyko išgvildenti visą gaujos statusą iki tiek, kad meksikonai pasitikėdami jais suteikė visas prieigas prie juodosios rinkos. Ilgai nelaukus, jie nusipirko specialų kompiuterį, bei pradėjo užsakinėti įvairius ginklus,
jų papildymus, bei kulkas. Tačiau verslui įsibėgėjus pradėjo trukti ir pinigų, didesnių norų įsigyjimui. Didžioji dalis karių, bei pats Juanas sudarė planą dėl banko apiplėšimo R68 kelyje, įvykus didžiuliam susitikimui prie Weazel žinių
buvo imtasi veiksmų, kurie turėjo atvesti LFB gaują prie multi-milijonierių vardo, tačiau žodžiai ir norai, ir lieka tik jais.. Milijonas buvo paliestas, tačiau nebuvo pargabentas kaip ir nebebuvo likusių draugų. Einaras nedalyvavęs kartu
su savo žmonėmis banko apiplėšime turėjo svarbų susitikimą kitoje šalyje, tad stengės palaikyti visą ryšį telefonu, tačiau prieš banko apiplėšimą buvo paskutinė žinutė is Juano.. "Mi querido amigo, tengo el mal presentimiento de que alguien nos está siguiendo desde el principio contra el atraco al banco, tengo la sensación de que alguien sabe más que nosotros. Si dejamos de tener en cuenta que en nuestro corazón los que estamos aquí nos queremos como jefe como nuestro padre, y creemos que si las cosas no van en la dirección correcta, tal vez nos encontremos en otro lado ... Saludos Juan"
Labai buvo sunku suprasti tekstą, kai jis nebuvo prie kompiuterio, bet giliai širdyje Einaras suprato, kad savo draugų po šios žinutės nebematys.. 

824991842_3.thumb.png.ba8f1ddf741253960d2644bac59e1d0e.png

 

3.thumb.png.3e198b30af63ae1d4062bee06d1fac35.png

 

Draugai ? Bendražygiai ?

 

 Einaras kaip ir supratęs esmę iš gautos žinutės nesistengė labai greitai grįžti iš susitikimo, jis pasiliko dar savaitę paklaidžioti, grįžus kaip ir buvo manyta, savo draugų, bei šeimos jis neberado.. Žolė rančoje buvo pradėjus peraugti, verslas buvo šiek tiek nusistovėjęs, bet toliau kilęs. Einaras rašė savo draugams žinutes, bandė prieiti per pažįstamus pareigūnus prie jų, tačiau pareigūnų vienintėlė užuomena buvo aiški "Jų mieste nebebus už nešvarius darbelius".. Kadangi visas įdirbis buvo iš visos gaujos, tai gauja turėjo vis dar pilną pasitikėjimą iš meksikonų, ir toliau galejo naudotis pilnai, visomis teisėmis juodąja rinka.
Einaras ilgai nesvarstęs nutarė parašyti Ernestui, Juzai bei Yoshiui ir nutarė jiems padėti išsilaikyti mieste, leido naudotis savo visais ryšiais iki tol, kol visos problemos bus išspręstos.

4.thumb.png.b0770980d9fd659bc576ff4acc2e52d8.png

 

1465752405_4.thumb.png.15a6c61b1b6929f6b44c726060d8b375.png

 

The Syndicate - ar Einaras vienas iš jų ?

 

Einaras, ilgai laukęs bet kokios žinutės iš savo draugų, sulaukė tik kai kurių šeimos narių grįžimo, tarp jų buvo Gerardas, Mariukas, Gedas, Pablas, Eldaras bei Deividas, bendrai visi kartu jie nutarė padiskutuoti, bei pašnekėti rančoje pažaidžiant golfo lauke, bendras jų pašnekėjimas privedė prie vieno, kad reikia bandyti tvarkytis patiems, arba reikia bandyti keisti kažką tarpusavyje, Einaras visiškai nebuvo prieš, prieš bet kurio gaujos nario sprendimą, jis kaip tik, atvirkščiai - kiekvieną iš jų palaikė.
Kai kurie iš jo šeimos narių išėjo į draugų grupuotes kaip Syndicate, ir buvo iki pat paskutinės minutės kartu su jais. Kadangi ne kiekvienoje gaujoje auksu viskas žvilga, taip pilnai ir gerai neišsilaikė tie patys syndicate, tačiau Einaras negalėjo kažką komentuoti, nes tik su jais pagrinde dalyvavo įvairiuose apiplėšimuose, bei verslo reikaluose.

n.thumb.png.a0258ce135ccd5be4aa889a6fb4fa0e3.png

 

WADmwcf.thumb.png.c872f1c3dd5a49fde69109a35cb781ab.png

https://streamable.com/3lxt6n

 

Einaro dienos suskaičiuotos ?

 

Einaras kaip ir kiekvieną dieną po darbų išvažiuodavo pasižiūrėti kaip reikalai klostosi jo verluose, bei rančoje, kadangi jokių nusikalstamų veikų Einaras visiškai kaip ir nebeturėjo, netyčia sutiko keletą žmonių prie pagrindinio garažo, su jais geranoriškai pabendravęs nutarė kažką nuveikti, tačiau pats to net nežinodamas buvo įspraustas ginklu į kampą, ir buvo nugabentas ne savo noru į Sandy Shores apleistą parduotuvę, kur seniau įvairūs nusikaltėliai ten darydavo, parduotuvės viršuje, įvairius narkotikus.
Kadangi Einaras didžiąją dalį žmonių žinojo, ir suprato su kuom bendravo, jis buvo visiškai ramus, nes žinojo, kad iš jo nori gauti tik informacijos kuri galėtų praplėsti jų akiratį, tuo laikotarpiu gyvuojančioms gaujoms, šiuo atveju jis galvojo, kad turės keisti patyčias iš didelių gaujų tokių kaip LDDB, LSD bei Serapinų.
Pokalbiui einant, Einaras suprato, kad jie visiškai nenori jo išgąsdinti bei pribauginti, nes giliai širdyje žinojo, kad lendant prie jo, viskas būtų atsisukę priešiškai, ir visi asmenys būtų nukentėję net ir šiuo atveju, jeigu jo šeimos narių kartu ir nebėra, tačiau praėjus pokalbiui, Einarui atidavė atgal jo saugotą ginklą, bei mašiną ir jį paleido laisvėn su sakiniu:
"Aš tave dar sutiksiu ateinantį vakarą"

 

Untitled-1_10.thumb.png.e804a69bdea32fadf3777df9ef58df9d.png

 

"Ateinantis vakaras"

 

Ilgai nelaukęs, Einaras gavo pranešimą į savo mobilųjį telefoną iš nepažįstamo asmens, jie susitarė susitikti prie pagrindės aikštelės, ten buvo nebetkas, o jo pagrobėjas Marius Mongolas, ilgai jis nevyniojęs žodžių į vatą, pasakė aiškiai: Einarai Sinaloa grįžo ir jai vadovauja Anatolis, mes norime su tavim kažką bendro nuveikti. Einaras visiškai nieko nesupratęs kas tai per gauja iš karto susidarė įspūdį, kad kažkokie nesklandumai tikriausiai vyksta tarp jų vidaus t.y LDDB. Kartu su Marium jie nuvyko į Vespucci rajoną, ten apturėjo susitikimą su Anatoliu, Aringu bei Mariumi, tą pačią dieną dar nieko visiškai nebuvo pilnai jie sukalbėję, bet kartu jį nusivežė į LDDB būstinę esančią tolėliau už centrinės md. Einaras kartu su jais į susitikimą nėjo, nes turėjo blogą nuojautą, kad jų susitikimas gali baigtis blogai.
Tačiau po susitikimo visi grįžo labai gerom nuotaikom tai parodydami, kad tai jų nauja pradžia, ilgai nelaukus prisistatė Einaro buves karys vardu "Korabas" kuris taip pat vėliau nuvyko į LDDB ir pranešė apie savo išėjimą iš gaujos, taip pradėjo formuotis Sinaloa Cartel grupuotė. 
Valandos ėjo, kaip ir Cartelio kilimas aukštyn, vien per sekančias dienas daug žmonių aplankė iš įvairių kitų matytų grupuočių tokių kaip LSD, LDDB, Slavų. Su visais nutarėm palaikyti gerus santykius iki tol, kol kažkas padarys klaidų, kadangi žmonės žinojo, kad formuojasi stipri grupuotė, kuri turės ne žmonių kiekį, bet kokybės. Nei vienas iš miesto gaujų nesistengė perlenkti lazdos ir supykdyti mūsų, kad blogi jų sprendimai neprivestų jų gaujų žmonių prie mirties...

Untitled-1_1.thumb.png.904469d60ad49965851bcb4e4f1d025b.pngUntitled-1_3.thumb.png.d75f682012b2db40f2cd848571d346ad.png

Untitled-1_2.thumb.png.caf6545a67c73accd210e6d01689b2c7.png
 

 • Like 25
 • Upvote 2
Link to post
Share on other sites

Pradžia

Dexteris Jordanas gimė 90-aisiais Kalifornijos mieste,augdamas jis niekuo neišsiskyrė iš savo bendraamžių,jis turėjo viską ką tuo metu turėjo jo draugai,jo gyvenime nieko netrūko. Dexterio tėvai buvo dirbantys pagal savo išsilavinimą,tėvas dirbo bankininku o mama buhaltere,bent jau kiek Dexteris žinojo. Paauglystėje Dexteris vis daugiau pradėjo domėtis kuo užsiima jo tėvas,kadangi šis pradėjo labai itartinai elgtis,pasikeitė jo požiūris į gyvenimą,pradėjo vakare vykti į susitikimus su keistais asmenimis. Po kelių mėnesių yla išlindo iš maišo,Dexterio tėvas paaiškino jam jog jis padeda mafijai nuslėpti jų turtus ir neseniai jis susimovė todėl norėdamas apsaugoti savo šeimą jis nusprendė išsiųsti į kitą miestą. Taip Dexteris atsirado Los Santos mieste kur jis sugebėjo pakeitęs mokykla sėkmingai pabaigti mokslus ir įgyti bakalaurą universitete.

 

Direktoriaus postas,pažintys,verslas.

Vieną gražią dieną Dexteris pastebėjo skelbimą kuriame buvo parašyta jog yra renkamas naujai įsikūrusiai įmonei ‘’Downtown Cab Co.’’ direktorius,todėl jis nusprendė pabandyti savo laimę ir parašyti gyvenimo aprašyma bei jį nusiųsti nurodytu adresu. Prabėgo keletą savaičių ir jis netikėtai gavo pakvietimą į interviu dėl Direktoriaus pozicijos. Šis labai gerai pasirodė interviu metu ir gavo savo išsvajotą darbą. Eidamas šias pareigas jis susipažino su Gerardu Pitu kuris tuomet buvo Medicinos Departamento direktorius,jiedu tapo gerais draugais,vieną vakarą Dexteris pakvietė Gerardą apžiūrėti jo neseniai nupirktą namą. Šie sutraukė po suktinę ir padiskutavo apie ateitį,žinodami,kad savo pozicijose labai ilgai nebetemps.

UT14QfH.png

Gaujos,santykiai,teisėsauga.

Dexteris sugrįžęs į miestą po ilgų atostogų nusprendė vėl susitikti su savo bičiuliu Gerardu ir pasiklausti kas pasikeitė kol šis buvo išvykęs. Šis paaiškino jog kol Dexterio nebuvo mieste susipažino su daug naujų žmonių,vienas iš jų buvo La Fuente Blanca įtakingas bosas Einaras. Gerardas paaiškino Dexteriui jog jis tapo šio kartelio dalimi ir pasakė jog šis kartelis dabar valdo miestą ir nusprendė jį pakviesti prisijungti prie jo. Dexteris sutiko su pasiūlymu ir tapo kartelio dalimi,jis susipažino su miesto didžiausiais smogikais,ilgapirščiais. Tuo metu,net policija vengdavo problemu su ‘’LFB’’ karteliu,žinodami ką šie gali. Viskas ėjosi kaip per sviestą kol daugiausia kartelio narių buvo pagauti banko apiplėšime ir nuteisti kalėjimui iki gyvos galvos už visus atliktus savo nusikaltimus. Dexteris nebematė nei vieno savo kartelio nario mieste gan ilgą laiką ir suprato,kad kartelio dienos baigėsi. Prabėgus keliems mėnesiams šis pamatė jog Policijoje ieško darbuotojų ir pamatęs algas nusprendė įstoti į Policijos Akademiją.

rLb7D56.png

Pokyčiai gyvenime,ryšiai su gauja.

Praėjo gan nemažai laiko ir Dexteris nusprendė,kad užteks jam tarnauti sistemai,kadangi jis nėra sutvertas tam,todėl jis nusprendė atsistatydinti iš savo pareigų ir ieškoti kažko naujo savo gyvenime. Vieną dieną jis išgirdo apie Sinaloa kartelį ir nusprendė pasidomėti daugiau apie jį,po kurio laiko jis sužinojo apie kartelį šiek tiek daugiau ir pagalvojo,kad tai yra galimai gera proga jam sužibėti nusikalstamame pasaulyje ir gal iš to šiek tiek pasipelnyti. Neilgai trukus Dexteris susisiekė su ‘’Sinaloa’’ kartelio bosu Anatoliu,šie du pakalbėjo ir kartelio bosas nusprendė suteikti Dexteriui šansą ir leido prisijungti prie kartelio gretų.

ibbG3sN.png

 • Like 6
 • Upvote 2
Link to post
Share on other sites

 

Nesibaigiantis Karas

 

Buvo gražus vakaras, Domantas praleido laiką mieste, kai netikėtai gavo skambutį iš Anatolijaus kuris pranešė, kad šis atvyktu į Sinaloa HQ. Atvykęs į HQ, ten sutiko labai daug žmonių, Slavų gaujos narių, Meksikiečių. Pokalbis buvo ilgas, buvo sprendžiamos problemos dėl vykstančių karų su kitomis gaujomis, buvo nuspręsta, kad porai dienų pabūti ramiai nekovoti su kitomis gaujomis ir ypač su PD. Visi nuvyko savais keliais Domantas su Sinaloa liko savo HQ ir tenais praleido linksmai laiką.

911150685_forum2.thumb.jpg.1ae1fa31e930bf372e374e3e4aa23d10.jpg

Po poros minučių Anatolijus gavo skambutį iš Slavų, šie pranešė, kad Grow Street‘o rate La Division De Bandito ir Serapinai trinasi prie Meksikiečių ir bando vogti jų mašinas. Visi susigrupavome Sinaloa HQ ir pajudėjom link. Atvykę į Grow Street buvo pastebėta pora ant kelių klūpinčių Meksikiečių visi supratome, kad tuoj kažkas vyks. Oro sąlygos nebuvo pačios geriausios, buvo didelis rūkas tai priešus pastebėti buvo labai sunku. Visi pajudėjome link Gulbelės nuspręsti kaip ir ką darysim. Buvo nuspręsta, kad Sinaloa ir pora Slavų judės nepastebėtai iš nugaros, o kiti Slavai iš priekio. Visi laukėm, kol galėsim viską pradėti, netikėtai pradėjo aidėti šūviai, niekas nesuprato iš kur. Pradėjome judėti į Grow Street rato vidurį. Priešų pasirodė labai daug kovojome iki paskutinio kraujo lašo, buvo sunku atskirti kur savas, o kur priešas. Kova vyko ilgai, priešus pradėjome spausti, atrodė, kad jau pergalė mūsų rankose. Pradėjo girdėtis švyturėlių garsai, tai buvo LSPD... Buvo nuspręsta bėgti iš šaudynių, bet savų žmonių palikti niekas nenorėjo. Visi greitai subėgome į Roberto namus. Mūsų liko neperdaugiausiai, kulkų irgi, Domantas pažiūrėjo į visus ir suprato, jog čia gali būti jo pabaiga..

forum1.thumb.jpg.9d8ad490794980f383c4f34f9c96d077.jpg

 

 • Like 10
 • Upvote 8
Link to post
Share on other sites

243597642_NewProject.png.b673112d0642de438da572760576d4ae.png


10/11/2020 - 19:00 ramus vakaras, mieste mažai žmonių, Havanas gauna skambuti iš Korabo jog vienas iš jo pažįstamų klientu kuris supirkinėdavo ginklus dideliais mastais yra susidomėjimas ne tik į ginklu artilerija bet ir kepimo stalus su kuriais butu galima kepti įvairios rūšies narkotikus, Korabas pats kaip asmuo nebuvo įsivėlęs į narkotikų verslą tad šis neturėjo ką jiems pasiūlyti tad Korabas pasiūlė Aringui ' Havanui' prisijungti prie šios nelegalios siuntos vykdymo ir pardavimo . Pokalbis vyko telefonu bet to ilgai daryti Korabas nenorėjo nes žinojo jog pareigūnai gali klausytis mūsų pokalbio tad sis pasakė jog už valandos lygiai 20:00 turim susitikti mūsų kartelio rajone. 

gFDC8fI.png

20:00 - Aringas atvyksta I Sinaloa kartelio rajoną , atvykęs po 5 minučių pamate ir lėtai atvažiuojantį Koraba su savo raudonu elegy automobiliu... Korabas kaip visada atrodė nepriekaištingai ir gan su maža šypsena veide , ką galėdavai retai matyti pas toki žmogų. Išlipęs iš savo automobilio Korabas nusivedė Aringa šiek tiek giliau į Sinaloa kiemą ir padavė jam sąrašą , sąraše buvo galima pamatyti ko būtent šis klientas nori iš Sinaloa kartelio , siuntos kaina buvo lygiai 500.000$ sąraše buvo galima pamatyti didelius kiekius stalu ir nelegaliu skysčių bei priedu narkotikams gaminti , bet tai buvo ne viskas,jie norėjo taip pat šiek tiek didesnio kalibro ginklu tokiu kaip Micro SMG bet jų norėjo būtent tik 2. 

191261450_unknown(1).thumb.png.cf23097005a1d0c132852142904a5e51.png

Aringas nieko nelaukdamas paime sąrašą iš Korabo ranku ir nuvažiavo savo keliais surinkti visas reikiamas prekes ir jas tinkamai supakuoti , pajudėjimas link paleto Havanas pastebėjo viena policijos ekipažą kuris pradėjo ji persekioti tad šis supratęs jog policija yra jo akiratyje Havanas pajudėjo link miesto atgal ir sustojo šalimais pamatytos degalines tarp Zancudo ir Chumach , ant degalines dideles raidėmis buvo parašyta Degalke , sustojąs užsipylę kuro ir įsėdęs į masina issitraukia prabangiu cigaru ir užsidegė viena cigarą ir ja surukęs šiek tiek toliau nuo degalines pastebėjo jog pareigūnai negali išbūti ramiai šie nuvažiavo savo keliais , Aringas pastebejes jog policija jau kaip ir nėra jam ant uodegos pajudėjo atgal savo keliais . 
 
 
 
Atvykęs
Aringas į savo sandėlį nubėgo link stalu ir pradėjo jos lankstyti taip jog šie tilptu į medinės dėžės ir butu patogiau Sinaloa klientui juos pasiimti į savo automobili , supakavęs 10 stalu į skirtingas dėžės nuėjo link savo ilgai saugotu ir nelegaliu ginklu kambario pasiėmė pirma taše papuolusia po ranka ir sukrovė 10x .50 kalibro pistoletu ir supakavęs 2 Micro SMG į senus savo rūbus sudėjo viską į viena didele taše ir nunese  viską į savo Rebla GTS automobilio bagažinę ir pajudėjo atgal link Sinaloa kartelio rajono. 
 

sPNVydI.thumb.png.55dfe257b565777e227f1ee1af3192b5.png

10/12/2020 - 05:00 Aringas atvyksta į Sinaloa rajoną kur sutiko savo šeimos narius belaukiančio pačio Aringo su didele siunta ir pilnu automobiliu , priėjo prie Korabo ir pasakė jog sis gali paskambinti savo klientui jog sis gali atvažiuoti link Sinaloa rajono ir pasiimti savo užsakyta nelegalia siunta . 
 
05:45 - I
Sinaloa kiemą įvažiuoja 2 Balti Rebla GTS visureigiai , išlipa 4 baltai apsirengę vyrai , Korabas priejes prie jų pasakė jog jų siunta yra paruošta Havano automobili ja bet pirma jie turi už tai sumokėti . 
Klientas nieko ne klausinėdamas nuėjo link arčiausiai stovejancio visureigio ir atsidaręs galines dureles įsitraukia didele taše ir ištiesia šią
Korabui , Korabas nieko nelaukdamas paima pilna taše pinigu ir padavė ja kitam šeimos nariui jog sis perskaičiuotų ir patvirtintu jog ten tikrai yra 500.000$... 
Korabas liepė vyrams baltai apsirengusiems palaukti kol viskas bus perskaičiuota ir jei viskas bus kaip ir tarėmės Sinaloa paduos jų norima preke jiems . Po ilgo skaičiavimo pamate signalą iš savo šeimos nario jog pinigai yra visi krepse Korabas pasikvietė baltuosius asmenys arčiau Havano visureigio ir atidaręs bagažinę liepė greitai viską susikrauti ir dingti iš mūsų rajono jog niekas nepastebėtų jog jie čia buvo. 
unknown_(3).thumb.png.e01fb42012c0ca2bd7d2f9648a24c604.png

Edited by havaju
 • Like 8
 • Upvote 6
Link to post
Share on other sites

933295605_NewProject(1).png.fca3da41b3326700949e3a108aa9e917.png

09/11/2020 - Vakaras su pilna nuotykiu, visi jau pavargę ,
Aringas kartu su Einaru ir Marium važinėjosi sau ramiai po miestą ir galvojo apie ateities planus ir naujoves …
22:00 valanda staiga Einaro telefonas suvibruoja ir gauna skambuti iš savo seno pažįstamo Stepano kuri jį pažinojo ilga laika bet nepalaikė rysiu iki šios dienos.
Steponas neieškodamas žodžio kišenėje iš karto ėjo prie reikalo ir pasakė Einarui jog jis ieško žmonių kurie galėtų jam ilga laika pardavinėti nelegalius ginklus dideliais mastais, tad šis žinojo jog Einaras yra tinkamas žmogus ir jog jis atstovauja kažkokiai tai miesto gaujai nes pats Steponas telefonu paklausė kokiai seimai Einaras atstovauja nes buvo pastebėjęs ji dėvint raudonos spalvos drabužius ir buvo matęs gan dideli kieki ne tik raudonai apsirengusiu piliečių bet ir raudonos klasikines spalvos masinu. Einaras nebuvo kvailas ir neprasižiojo bet atsakė jog jis paskambino tinkamam žmogui kuris galėtų padėti su nelegaliais ginklais .

660441275_Untitled-1(2).thumb.png.bcf95fde0fd68da93d9925bfdc2c911b.png


Pokalbiui pasibaigus Einaras pasiūlė Havanui ar sis nenori prisidėti prie siuntos pasidalijimo ir kartu surinkti norima kieki nelegaliu ginklu , Steponas norėjo nusipirkti 30x .50 kalibro pistoletu be kulkų , tad Einaras nenorėdamas būti savanaudžiu pasiūlė pasidalinti šiuo užsakymu kartu su Havanu tad jie nusprendė jog tinkama kaina butu 250.000$ nes visgi tokiu pasiūlymu ne visada sulauksi Los Santos mieste ir jog tokie pirkėjai ne visada pasirodo Sinaloa akiratyje tad abu šiek tiek apsvarstė tinkama kaina pranešė Steponui jog už valandos jo norimas kiekis ginklu bus pristatytas už 250.000$ , Steponui pasakyta kaina buvo tinkama ir sakė jog yra pasiruošęs suteikti pirma pinigus o preke pasiimti už valandos.


Nieko nelaukdami Einaras kartu su Mariumi ir Havanu nuvažiavo iki Havano sandėlio ir išleido Havana nueiti ir surinkti reikiama kieki pistoletu.
Havanas įėjęs į sandėlį iš karto paėmė viena krepšį gulinti šalia pirmųjų durų ir nuejas šiek tiek toliau sudėjo 10x .50 kalibro pistoletu į viena krepšį, pastebėjęs jog viename krepšyje yra mažiau vietos sudėtį likusius 5 pistoletus paėmė dar viena krepšį ir sudėjo dar kitus 5x .50 kalibro pistoletus, viena krepšį užsimetę per petį o kita krepšį paėmė į rankas ir per racija pranešęs jog yra pasiruošues išeiti iš sandėlio pasakė jog Einaras gali privažiuoti arčiau sandėlio ir pasiimti Havana nuo sandėlio durų.
Įlipus į
Einaro automobili Havanas numetė abu krepšius į galą ir pajudėjo link Einaro La Fuente La Blanca rančos kur Einaras jau buvo paruošęs visus 15x .50 kalibro pistoletus senam klientui bet iš jo nebuvo sulaukęs jokiu žinių tad šis nusprendė nieko nelaukti ir parduoti tuos pistoletus Steponui nes šis jau yra pasiruošęs už tai mokėti.

Untitled-1_(1).thumb.png.dac31c7f3b37d4317dcccaadf908d603.png

Untitled-1_(3).thumb.png.d5c0ef2000532a6898ef3e4da33a167f.png

Surinkus visa reikiama kieki pistoletu visi kartu pajudėjo link Paleto Forest ir sutikę Steponą sėkmingai įvykdė savo antrąjį nelegalu sandėrį Sinaloa vardu.

 

Edited by havaju
 • Like 6
 • Upvote 5
Link to post
Share on other sites

DwEAfUH.png
2019 metų, lapkričio pabaiga. Jules Howard atsikraustė į miestą pavadinimu Los Santos. Čia ji pradėjo savo pirmuosius žingsnius dirbant tolimųjų reisų firmoje. Dirbdama Jules Howard įveikė daug sunkumų, ji neskubėdama įsikūrė savo pirmuosiuose namuose ir pradėjo ieškoti naujo ir įdomaus darbo mieste. Atliekant savo pareigas Jules susitiko galybę, skirtingo plauko, žmonių, kurie Los Santos gyveno jau ilgą laiką. Vienas iš jos naujųjų pažįstamu buvo Yoshi Ashmira. Tuo metu Yoshi užėmė direktoriaus pareigas centrinėje Los Santos ligoninėje. Jules jam papasakojo, jog yra baigusi medicinos studijas ir ieškosi naujo darbo, todėl Yoshi pasiūlė jai prisijungti prie Los Santos Medicinos Departamento. Ši, po keletos dienų užpildė popierizmą dėl darbo ir kantriai laukė atsakymo. Gruodžio 12-ąją, Jule, gavo žinutę iš Medicinos Departamento su kvietimu atvykti dėl darbo pokalbio. Merginai darbo pokalbis pasisekė ir ji gavo darbą Medicinos Departamente. Jules buvo rezidentė. Jaunai merginai šis darbas labai patiko. Ji vyko į įvairiausius mokymus, dirbo su aukštesnio rango asmenimis ir taip sėmėsi patirties. Jules dienotvarkė nepasikeitė ilgą laiką, iki kol, ji negavo paaukštinimo. Gavus paaukštinimą, Jules, padėjo aukštesnio rango asmenims prižiūrėti naujus žmones t.y rezidentus. Netrukus, Jules pradėjo vaikščioti į mokymus, dėl tapimo šeimos gydytoja. Po ilgų mokymosi valandų, ji gavo naują darbo poziciją. Jules kiekvieną dieną dirbo, o po darbo žiūrėdavo serialus. Tokia buvo jos rutina.
Tačiau, jai tai atsibodo, ji norėjo pajausti adrenaliną, keliaujatį per jos venas. Jules pagrobė LSC darbuotoją, nusivežė jį po tiltu,  stipriai sumušė ir paliko jį kraujo klane, likimo valiai. Tačiau, pareigūnai netikėtai surado besikankinantį asmenį, iškvietė medikus, ir jį išgelbėjo. Po ilgų reabilitacijos mėnesių, nukentėjusysis papasakojo pareigūnams kas įvyko tą naktį. Pareigūnai viską papasakojo Yoshi ir šis išmetė Julę iš Los Santos Medicinos Departamento dėl žmogaus pagrobimo ir kankinimo. Po šių įvykių ji nutarė prisijungti prie kokios nors nusikalstamos grupuotės. Gavus pakvietimą, į grupuotę, iš pažįstamų, ji prisijungė prie La Fuente Blanca. Čia ji susipažino su naujais žmonėmis, su kuriais ji pradėjo naują, šį kartą nusikalstamą, gyvenimo etapą.  Su naująja šeima, Jules Howard, pradėjo daryti nešvarius darbelius, tokius, kaip:  brangių automobilių nuvarymas, jų išrinkimas dalimis, žmonių grobimas, bei, parduotuvių vagystės. Tačiau, po keletos mėnesių, Jules nutarė grįžti namo, pas šeimą, ir išskrido ilgesniam laikui iš Los Santos.

9Zk9ZNA.png

 

Grįžus Julei į Los Santos miestą, ji sužinojo iš draugų, jog nebeliko La Fuente Blanca grupuotės, ir ji pradėjo ieškoti naujos šeimos. Po keletos savaičių, ji nuvažiavo iki „Los Santos Customs“ ir susitiko su naujais žmonėmis, bei senais pažįstamais, kurie padėjo atvykti į naują šeimą pavadinimu „Sinaloa Cartel“.

 

Edited by Jules
 • Like 4
 • Upvote 9
Link to post
Share on other sites

OqVVX1d.png
2020-ųjų metų šaltą gruodžio vakarą, Jules nutarė su Marku apvogti juvelyrinę parduotuvę netoli Rockford hills. Jules sukvietė įvairių grupuočių narius į Sinaloa viešbutį, kad pasiūlyti ir aptarti viso apiplėšimo eigą. Jules paprašė keletos žmonių nuvykti iki tos parduotuvės, apžiūrėti vidų, suskaičiuoti kameras, bei darbuotojus. Atvykus prie šios parduotuvės, buvo galima pastebėti, jog yra gana stipri apsaugos ir lazerių sistema, tačiau tai nebuvo problema. Grįžus žvalgams su naudinga informacija prasidėjo pats plano kūrimas. Visi dalyviai pasiskirstė užduotimis, susėdo į mašinas ir išvažiavo į juvelyrinę.

ff1Br11.png

Atvykus į juvelyrinę parduotuvę, Nikita ant sienos įmontavo įrenginį, kuris pradėjo trikdyti kamerų, bei lazerių veikimą. Kai Nikitos darbas buvo atliktas, likę žmonės įbėgo į vidų. Jules nusitaikė ginklu į parduotuvės darbuotoją, jį parklupdė ant kelių ir surišo jam rankas. Nikita apsiėmė darbą dėl apsaugos kambario. Šis išlaužė duris, nokautavo apsauginį ir ėmėsi darbo su kamerų medžiagos naikinimu. Tuo tarpu Markas su kitais Slavų grupuotės nariais, ėmėsi vitrinų daužymo ir dėjimo daiktų į krepšius.

k05bXVa.png

 

Šiam apiplėšimui turėjome nedaug laiko, apie penkias minutes. Išdaužę vitrinas, mes pradėjome krauti į krepšius įvairius aksesuarus, tokius, kaip: įvairias brangias grandinėles, žiedus su didžiausiais deimantais, auksinius laikrodžius, narelius, bei kitus spindinčius daiktus. Surinkus didžiąją dalį brangenybių, Nikita per raciją pranešė, jog turime minutę pasišalinti, nes pareigūnai jau buvo gavę pranešimą, apie juvelyrinės plėšimą. Netrukus, visi nešdinosi iš juvelyrinės, susėdo į mašinas ir išvažiavo į skirtingas puses.

x9vDHo7.png

 

 Visi, išskyrus Nikitą, nebuvo niekino sekami. Pareigūnai buvo užfiksavę, kaip Kamacho automobilis važiavo nuo, ką tik apiplėštos, juvelyrinės pusės ir pradėjo jį gaudyti. Netrukus, pareigūnai pametė Nikitą ir šis atvyko į sutartą vietą, su visomis brangenybėmis. Visiems susirinkus, mes sukrovėme krepšius, pilnus grobio, į vieną automobilį ir pradėjome pervežimą.

XdctTht.png

 

Atvykus iki namų, Slavų grupuotės nariai padėjo sunešti visus krepšius į namo vidų, ten juos iškrauti, ir visą laimikį sudėti į didžiulį seifą. Po kelių savaičių, Markas su Jules, pradėjo talpinti skelbimus apie parduodamus papuošalus, užsienio internetinėse svetainėse. Pardavus didžiąją dalį brangenybių, visi apiplėšimo dalyviai susitiko, pasidalino pinigus ir užtraukė pergalės cigarą.

 

 

 

Edited by Jules
 • Like 5
 • Upvote 4
Link to post
Share on other sites

Netikėtos “dovanos

 

12/23/2020 - vėlus vakaras. Viena diena iki kūčių. Anatolis visus Sinaloa grupuotės narius sukvietė i motelį. Susitikę nariai pradėjo aptarinėti ateinančių metų planus, kurti naujas pinigų plovimo schemas. Šio susitikimo metu, keli kartelio nariai ant savo nugarų turėjo sunkiosios artilerijos ginklų ir kaip tyčia, tai pastebėjo patruliuojantys pareigūnai. Netikėtai, keli žmonės per raciją pranešė, jog policijos konvojus važiuoja kartelio motelio link. Mes, nieko nelaukę, bandėme sprukti. Vieni bėgo link jūros pusės, kiti sėdo į mašinas, tačiau, pareigūnai suspėjo užstatyti išvažiavimą, apsupti motelį ir kas buvo motelio viduje - ten ir liko įkalinti. Ištrūkę nariai nedelsiant išvažiavo iš miesto, į užmiestį. Tai buvo antras kartas, kai policija įsiveržia į mūsų teritoriją, tik šį kartą, tai šiek tiek atsiliepė ir per piniginę.

9yXBJ5H.png

LNWZBvB.png

Po kelių dienų, kai viskas aprimo, Aringas su Mariumi nuvažiavo į motelį ir pamatė tai, ko visai nesitikėjo pamatyti. Visų kambarių durys buvo praviros. Viduje viskas buvo nusiaubta. Stalčiai buvo išversti, spintos atidarytos, drabužiai išmėtyti, na o seifai - išlaužti. Apie tai nedelsiant buvo pranešta Anatoliui. Anatolis visiems grupuotės nariams išsiuntė laiką ir lokaciją, kur visi ir susitiko. Kadangi tai nebuvo pirmas pareigūnų įsiveržimas į motelį, visiems buvo aišku, jog pareigūnai turi informacijos apie Sinaloa kartelį. Nuaidėjo įvairiausios idėjos su pasiūlymais kaip spręsti šią bėdą. Galų gale buvo nuspręsta, jog perkelsime HQ į kitą lokaciją, bei laikinai nebenešiosime raudonos spalvos.

kbGFmFq.png

 

 • Like 3
 • Upvote 8
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.