Jump to content

Prisijunkite prie mūsų discord serverio - https://discord.gg/AfaQ5w7

Sign in to follow this  
Amerson

♦ AMERSON Prisistatymas ♦

Recommended Posts

Sveikučiai bendruomenės nariai!

• Daug neplanuoju prirašyti savo prisistatyme, tiesiog jeigu kam smalsu sužinoti su kuo galite serveryje susidurti - visada prašom paskaityti kas čia toks per vienas Amerson.

Pradėkim long in short: realiame gyvenime tėvai pavadino mane vardu Andrius. Man 20 metų, dirbu, aktyviai domiuosi karybą, sportu, fotografiją, filmavimu/montavimu. Taip pat aktyviai sportuoju, jeigu esat girdėję žaidžiu AIRSOFT (Šratasvaidis su tikrų ginklų replikom bei apranga) Kompiuterinius žaidimus žaidžiu nuo pat vaikystės tiesą sakant, bet nesupraskit klaidingai - neesu žmogus be gyvenimo. Vairuoju, ateityje galėsiu pasidalinti savo E90 mini projektėliu jeigu atsiras bendraminčių ar kam įdomu pamatyti. RP Stilių žinojau nuo SA:MP laikų, bet tuo metu nelabai "kabino" šis žaidimo stilius. Laikui einant supratau, kad šiam žaidimo stiliui reikia tiesioginę tą žodžio prasme pribręsti. 

Jeigu kam kyla daugiau klausimų prašom klausti tiek serveryje tiek forume apsilankysiu kiek daugiau nei dažnai.

• Upvote 3

Sveikas, sėkmės žaidime! 🙂 smagu, jau buvau susidūręs IC su tavim ir matau, kad pritapsi čia puikiai! 

On 5/17/2020 at 3:46 PM, AKKAZO said:

Sveikas, sėkmės žaidime! 🙂 smagu, jau buvau susidūręs IC su tavim ir matau, kad pritapsi čia puikiai! 

Sveikas, puikiai pamenu. Ačiū ir tau taip pat sėkmės!

19 hours ago, zajbis said:

Zdarova seni sekmes tau zaidime

Ačiū ir tau sėkmės 🙂