Jump to content
Panda

Svetlana Barisova

Recommended Posts

Aš, Svetlana Barisova gimiau 1997 m. gegužės 4 d. Čechovo mieste, Maskvos srityje.

 

Vaikystė 

Laukiniai 90-ieji - infliacijos šuoliai, nuvertėjusios santaupos, kriminalinio pasaulio siautėjimas daug kam ilgam palikęs gilią pėdą atmintyje. Šie reiškiniai Rusijoje buvo matomi sunkiai protu suvokiamu mastu. Visą gyvenimą gyvenę komunistinėje visuomenėje Barisovų šeima, nesuprato, jog slepiami čekiai už prekystalio, valstybinio turto „susirinkimas“, turto slėpimas nuo vyriausybės atneš padarinius, kurių šie nesitikėjo. Einant metams į priekį ir nestabdant kriminalinės veiklos, Barisovų šeimai atėjo ta diena, kai visas turtas sukauptas per keliasdešimt metų dings.

Milijonai ant milijonų rublių, 2000 metų vasario 2 dieną dingo pasirodžius Rusijos mokesčių inspekcijai. Visas turtas, kilnojamas ir nekilnojamas, buvo išneštas ir atimtas valstybės. Tais metais, ne tik turtas buvo atimtas, tačiau ir Barisovų šeima buvo išskaidyta į šipulius. Praradus didžiąją dalį santaupų šeimą ištiko krizė, tėvas išvyko iš šalies išsinešant paskutinius pinigus, o motina liko su savo dukra Rusijoje.

2020 metų liepos mėnuo

Svetlanos mamos mirtis. Po ilgų metų kovos su vėžiu miršta Svetlanos mama, vienintelis žmogus laikęs ją šiame pasaulyje.

"Dėl ko gyvent? Nėra ko prarast, kai nėra nieko šalia." Mokslai Maskvos medicinos universitete baigti, rezidentūra atlikta priemiesčio vietinėse ligoninėse, meilės taip ir nepavyko rasti, o gal jos niekas ir neieškojo. Susirinko visus pinigus iš priemiesčio pensininkų kyšių ligoninėse, pardavė ankštą butuką, kuriame kartu gyveno su savo mama ir nusipirko Svetlana bilietą į kitą šalį. Kurioje tikėjosi pamiršti savo praeitį ir versti naują savo istorijos lapą.

"Los Santos skamba egzotiškai..." pamastė Svetlana.

*Pildoma*

  • Like 12
  • Upvote 4
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.