Jump to content
NBDY

[2.6.0] [2020-04-22] ECLIPSE Roleplay

Recommended Posts

ECRP logo.png

ECLIPSE Roleplay Atnaujinimu užrašai - 2.6.0

Gerbiama Eclipse bendruomenę,

Po daug valandų praleistų dirbant prie naujų atnaujinimų, mes džiaugiamės pristatydami 2.6.0 atnaujinimą. Šiame atnaujinime, pamatysite daug fokusavimo į paprastų civilių darbus, perdaryta GPS sistemą, UI pakeitimus, perdaryta narkotinių medžiagų gamybą ir daug kitokių pakeitimų gyvenime. Nieko nelaukite ir peržvelkite visus pasikeitimus bei atnaujinimų sąrašą!

 

1. Pristatome - Naujus Civilių Darbus.

Mes pristatome keturis naujus laisvai samdomus darbus: Kelių mokesčių rinkėjus, naftos kasyba, PostOP išvežiotojus. Mes tikimės, kad pirmi du darbai privilios daugiau lankytojų į Paleto Bay.

 

1.1. Kelių mokesčių rinkėjai. 

u8Yg7IT.jpg

Žaidėjai dabar gali dirbti kaip kelių mokesčių rinkėjai ir taip užsidirbti pinigu rinkdami pravažiavimo mokesti. Dirbti mokesčių rinkėju yra paprasta, jums tereikia palaukti kol privažiuos žaidėjai, leisti jiems susimokėti už pravažiavimą ir Jūs tada atidarysite barjerą su komanda /togglebooth.

 

1.2. Medkirtys

kYM6VzK.jpg

Žaidėjai dabar galės dirbti medkirčiu , kur jie galės kirsti medžius. Po medžio nukirtimo Jūs galėsite paimti rastą, šakas ir parduoti visą tai medienos pridavimo punkte. Kirvis yra privalomas šiam darbui. 

 

1.3. Naftos gręžinių gręžėjas.

gj5T4mB.jpg

Kad pagyvinti dar labiau civilių darbus, mes pridėjome dar vieną gręžėjo darbą. Šis darbas ne kasinėti mineralus bet gręžti naftą. Jūs galite tapti naftos gręžinių gręžėju, ir išgauti naftą.  Jūs galite parduoti išgautą, neperdirbtą, naftą, paskirtoje pridavimo vietoje. Jūs privalote turėti kirtiklį. 

 

1.4. PostOP paštininkas.

M20p4xR.jpg

 

Su nauja GPS ir pašto sistema, kurią mes atskleisime greitai, mes pridėjome naują išvežiotojo darbą. Žaidėjai dabar gali dirbti paštininko darbą ir pristatyti tikrą paštą kitiems žaidėjams į namus. Šis darbas yra panašus į siuntų išvežiotojo darbą. 


2. Pristatome - Naują GPS ir Pašto sistemą.

 

Mes pristatome naują GPS ir pašto sistemą. Kaip prieš tai GPS davė tik mažąjį žemėlapį, dabar galėsite nustatyti GPS  tiesiai į pasirinktą adresą. Pavyzdžiui : Jūs norėtumėte nuvykti pas savo draugą į namus, kurio adresas butu North Rockford Drive 2, dabar Jūs galite tai padaryti, nustatydami navigaciją, su komanda /setgps 2 North Rockford Drive.

 

Priedas, prie paminėtos dalies viršuje, žaidėjai dabar gali siųsti paštą vienas kitam per PostOP. Prie PostOP darbo vietos yra pristatymo vieta, kur žaidėjai gali palikti daiktus, kuriuos nori išsiųsti kitiems žaidėjams ir tada parašyti komandą /sendmail . Paštas bus pristatytas kito žaidėjo pagalba, kuris dirba PostOP darbe.  


3. Pristatome - Perdaryta narkotiniu medžiagų gaminimą.

Oficialios Nelegalios frakcijos, dabar galės užsakyti narkotikų viryklę, naudojant LAPTOPĄ. Viryklę galima naudoti narkotikų gamybai, bet kuriose ,,Verslo Patalpose'', bet taip pat galima tai naudoti ir lauke. Gaminant narkotines medžiagas, su šia virykle yra šansas, kad ji gali sprogti, tai patartina būti labai atsargiems. Kai ji sprogsta, Gaisrininkai, bei Policijos departamentas, gauna iškvietimą apie gaisrą. 

cZEKhLP.jpg

 

Jūs dabar galite nusipirkti chemines medžiagas, reikiamas gaminant narkotikus iš Humane Labs Cheminių medžiagų parduotuvės. Šios cheminės medžiagos, gali būti naudojamos tiek jūsų narkotikų viryklėje tiek standartinėse narkotikų gamybos laboratorijose.

 


4. Pristatome - Autentifikacijos UI pakeitimus bei /logout 

 

Autentifikacijos UI buvo pakeista į naujesnį modelį ir taip pat patogesniam naudojimui. Žaidėjai gali pasirinkti išsaugoti prisijungimo duomenis tame pačiame kompiuteryje, kad nereikėtų rašyti slaptažodžio kiekvieną kartą prisijungiant. Apačioje yra du pavyzdžiai, iš naujojo UI, bet prisijunkite patys, kad pamatytumėte tai savo akimis. 

Kii1R75.jpg

C5nsU8x.jpg

 

Mes taip pat pridėjome atsijungimo komandą /logout patogesniam naudojimui, kai žaidėjai nori atsijungti nuo serverio tam, kad galėtų pakeisti savo veikėją. Po komandos suvedimo, Jūs pamatysite vaizdą, kad po kiek laiko bus bandoma atsijungti.

WJHqhjy.png


5. Pristatome - Drabužių inventorių. 

 

Tai dalykas, kurio prašė bendruomenė jau ilgą laiką ir mes mielai pristatome, jog tai buvo įgyvendinta. Su mūsų nauja drabužių sistema, žaidėjai gali nusiimti drabužius į savo inventorių ir atvirkščiai. Tai taip pat leidžia naudoti, bet kokį apatinį drabužį, su bet kokiu viršutiniu drabužiu. Mes prašome ,kad žaidėjai ne piktnaudžiautų šia sistema prieš kitus žaidėjus ir imtų žaidėjų drabužius tik tada, kai tai būtų naudojama pagal RP paskirtį. Žaidėjai kurie piktnaudžiaus šia sistema, bus nubausti už nonRP.

tieU6bD.png


6. Pristatome - Kitus įvairius pakeitimus

6.1. Animacijos

Mes pristatome didelį kiekį naujų animacijų mūsų serveriui, kurios padidins roleplay galimybes. Sąrašas su naujomis animacijomis ir jų pavadinimais galite rasti žaidime, panaudoje komanda /anim. 

6.2 Flatbed scriptas.

Kai kurie žaidėjai, kurie žaidė čia, prieš platformą “RAGEMP” prisimena, jog turėjome FLATBED skriptą (script) kuris leisdavo mechanikams nuvežti automobilius (taip pat motociklus) ant to bortinio sunkvežimio t.y. flatbed’o. Kai pakeitėme platforma į “RAGEMP”, mes negalėjome perkelti šio skripto (script) kartu, bet mes džiugiai pranešame, kad mums pavyko pritaikyti tai ant “RAGEMP” platformos. 

gdqvTgw.png

6.3. Kolonėlė.

Mes išjungėme garsiakalbius prieš mėnesį, kadangi, jie kėlė nesklandumų su jų veikimu tuo metu. Mes jas dabar vėl įjungiame juos ir jie dabar veikia su YouTube muzikos nuorodomis. Prie to pačio, jie turi naują UI sistemą, kuri rodo kas dabar groja ir komandas, kad galėtumėte geriau naudotis jais. 

rtpsQFV.png

6.4. Varžtų pjaustytuvai. 

715XiFQ.png

Žaidėjai, dabar gali nusipirkti varžtų pjaustytuvų (Bolt cutter) iš parduotuvių. Tai gali būti naudojama nupjauti užraktus ant baldų, vartų, durų ir t.t. Tai veikia panašiai kaip Plaukų segtukai (Bobby Pins) - varžtų pjaustytuvai gali sulūžti. Jeigu jums pjaunant užraktus, jis sulūžta, nuosavybės savininkas, gauna įspėjimą. 

6.5. Gyvūnėliai

unknown.png

Mes vėl pristatome gyvūnus į serverį. Senbuviai žaidėjai turbūt prisimena, jog mes turėjome gyvūnų parduotuvę ir jog buvo galima pirkti kates, šunis ir t.t. Egzotiniai gyvūnai gali būti nusipirkti su kreditais. Jeigu Jūs turėjote gyvūną, kai buvo GT-MP dienos, Jūs turėsite juos vėl, kai prisijungsite. Jūs galite paslėpti/ištraukti Jūsų turimą gyvūną, su komanda /pet.  

6.6 Paleto Bay priedas.

Dvi naujos parduotuvės ir vienas kirpyklos salonas, buvo pridėtas į Paleto Bay. Tai buvo prašyta bendruomenės jau ilgą laiką ir mes džiaugiamės tai pristatydami, šias papildomas paslaugas.

6.7. Bayview persikraustė. 

qKXKB4G.png

Mes nusprendėme, perkelti Bayview į Paleto Bay. Didelė priežastis to, kad žaidėjai būtu skatinami turėti daugiau roleplay galimybių Paleto Bay mieste. Mes taip pat pastebėjome, jog tai yra privaloma, nes mechanikų frakcijos buvo per daug arti viena kitos. 

 


Pataisymai ir atnaujinimai / CHANGELOG

 

[Faction] Fixed faction data not loading
[Faction] Fixed parking/heli/locker labels
[Mechanic] Moved bayview to paleto
[Player] Fixed bug with dimension not saving when going through portals
[Faction] Lockers, Helipads, Parking is dimension dependant
[Drug] Added /dismantlelabs for everyone, it allows users to dismantle the drug tables
[Chat] Increased limit to 200chars
[Chat] Text now wraps correctly
[Items] Added boltcutter
[Houses] Entering property is now E, and managing it is Y
[Properties] Accessing doors is now keypress E instead of /accessdoor
[Animations] Added additional animations
[Death] Player will now spawn at the closest hospital
[Admins] /moveproperty authorization is now head admin instead of developer
[Vehicles] Reenabled inactive car deletion
[ActionTimers] Readjusted times
[Weapon Draw] Disabled CTRL + 0, when animations is playing
[Pointing] Disabled weapon invisibility
[Vehicle lock] Removed action timer
[Speakers] Reenabled speakers with youtube streaming
[Pets] Reenabled pets
[Localization] /reloadconvertions now will fetch the latest version directly from CrowdIn
[Government] Lowered government menu rank to HE from Developer
[Admins] /createproperty and /createwarehouse are now available for HE
[Refunds] Increased single refund limit to 100k
[Admins] Added /avehiclestats
[Hunting] Increased respawn rate
[Drugs] Disabled crafting shelves
[Laptop] Added support for furniture and materials for laptop imports
[Drugs] Added mineable drug materials in the mines
[Admin] Added /tpway to teleport to waypoint
[Job] Added oil extraction job
[Job] Added tollbooths
[Economy] Changed meat and ore dropoffs to add money to salary instead of bank
[GPS] Added /setgps [address]
[Drugs] Added humane labs store
[Portable Drug Labs] Added fire and explosion and smoke to property
[LSEMS] Added /extinguish command for firefighers
[Police] Changed police panic message to /melow

[Admins] Changed on duty staff action timer to 500 miliseconds for all actions.
[Dealerships] Added a fund deposit menu option.
[Finance Companies] Added a /deleteloan command to remove active loans.
[Mechanics] Removed the /flipvehicle command from mechanics.
[Mechanics] Fixed the old flatbed truck functionality for mechanics.
[Speed Controller] Added a speed limit of 240 for all vehicles (except aircraft) and improved /cruise reliability.
[Stats] Set stamina, shooting, strength, stealth, flying, driving and lung capacity stats to maximum.
[Vehicles] Added custom vehicle lock synchronization.
[Vehicles] Changed vehicle health display from body health to engine health (actual health).

Bug fixes:

[Attachments] Fixed client-side weapon attachment synchronization (attachments used to be barely ever synchronized).
[Attachments] Fixed a bug that caused attachments to disappear after stripping ammo.
[Blockades] Fixed a bug that caused some faction vehicles to be excluded from the /blockcade command.
[Bobby Pins] Updated the lockpicking cancelationmessage to tell the player to use ESC instead of the legacy /stoplockpicking command.
[Doors] Fixed a bug that prevented the door state to synchronize on new area render.
[Dropoff Points] Fixed a bug that allowed players to drop-off drugs or meat from an alternate dimension.
[Engine] Fixed a bug that caused vehicle engines to stall if they've been frozen (affected DMV and bus driver job).
[Factions] Fixed a bug that prevented the /funi command from working when being a member of both the police and medics.
[Fine Tickets] Fixed a bug that allowed players to pay their fines to off-duty police officers.
[Fishing] Fixed a bug that allowed players to fish in custom interiors.
[General Stores] Updated text messages to refer to stores as general stores rather than fuelstations.
[Interiors] Fixed a bug that caused players to become invisible inside interiors.
[Islands] Fixed a bug that prevented objects from loading on island properties (if there were too many of them).
[Jail] Fixed a bug that caused players to be teleported from county jail to Los Santos once released.
[License] Updated the license list for the /takelicense command.
[License] Fixed a bug that allowed players to purchase guns with a revoked license.
[MDC] Fixed rename unit and backup buttons.
[Mechanics] Fixed a bug that prevented vehicle hood from opening by default during service.
[Mechanics] Fixed a bug that prevented the automated repairs from healing the vehicle (add put it on action timer).
[Parking] Fixed a bug that caused vehicles to show at Mors Insurance instead of Paleto parking lot.
[Phone] Fixed a bug that prevented certain characters from being displayed properly.
[Phone] Phone charging can be done at any area of a house rather than near the entrance.
[Pointing] Disabled the finger pointing feature while in animation or reloading.
[Pointing] Disabled pointing while aiming and vice-versa.
[Police] Fixed a bug that prevented the police boat from being counted as a faction work vehicle.
[Prison] Fixed a bug that prevented /ringprison from working in the main prison interior.
[Radio] Fixed a bug that allowed off-duty government faction members to see the dep radio chat.
[Sheriff] Fixed a bug that caused the detective branch to get LSPD uniforms.
[Taxi] Fixed a bug that prevented players from paying the taxi fare once they ran out of money.
[Vehicles] Fixed a bug that allowed players to instantly slow their vehicle by lowering the /cruise speed while cruise mode is active.
[Vehicles] Fixed a bug that allowed players to heal their vehicles by despawning and spawning their vehicles.
[Vehicles] Fixed a bug that caused player's stranger name be displayed instead of id when using the /eject command.

  • Like 12
  • Upvote 2
Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.