Jump to content
Sign in to follow this  
Kencyt_Portugalai

Jonas_Gru (ban appeal - EN/LT)

Recommended Posts

Posted (edited)

Paskyros vardas: merliuga

Žaidėjo vardas(ai):LT – Jonas_Gru EN – Barisow Magadan

Adminas kuris nubaudė: Punched

Bausmės data: 2020/03/23

Kokia tai bausmė:Perma Ban.

Bausmės priežastis: VDM

Jūsų paaiškinimas kas nutiko: Taigi vyko legendinis karas tarp Blatanu ir Zetu po nuozmios kovos ir daug nukautu priesininku su pavogta Zetu masina sprukau I kalnus mane vijose daug ginkluotu priesininku. Praradom pora zmoniu gaudyniu metu. Pamaciau du draugus under- fear rp juos apiplesinejo Zetukai. Nieko nelaukdamas issitikinau kad ten jie ir nuraminau priesininka kuris taikesi su ginklu I drauga.

Kodėl turėtumėme priimti jūsų apeliaciją?:  Nes LT serveris yra atskiras communitis kuris man labai patinka. As noriu cia zaisti ir skleisti geri bei puikiais emocijas mes jau esam cia apsisile ir man cia patinka! Noriu antro sanso siame serveryje.

Ar turite kokių įrodymų ar kažkokių pastabų: https://streamable.com/jqoya

Edited by Kencyt_Portugalai
  • Like 4
  • cringe 2

Posted (edited)

Hello let me explain what was going on because the way this person explained everything is not true. Okay person who was driving stolen car ID 244 his from the same gang as i'm. He told us over the radio multiple times that he is getting chased by zetas. We told him to go to benny's garage because its nearest perfect place to fight against others. I was there as well in green comet sitting and watching, i saw them going pass the store near Strawberry store. I followed them even in this picture you can see me watching them getting out of the cars opening the fire and taking the guns and ready to shoot my friend. baed85e63e50adbf380d2c5770d6043673.jpg I had right to attack them because i watched everything clearly and only then i striked. You can also see clearly them shooting first and also taking their weapons from gun holder.

Also these guys are trying to bait a dm or vdm, because after this shootout NO ONE NO ONE! said anything in /ooc chat about saving your pov or something, in my screen most of the things was different. I could of saved my pov and showed you guys but they did not warn me.
Mano pov buvo visiskai viskas kitaip. @domis Ir pasakysiu atvirai jie visados baitina dm/vdm punishmentus nes yra jiems tai daryti tiesiog paprasciausia.

Edited by Kencyt_Portugalai
  • Upvote 2

Nesvarbu ar jie baitina ar ne, jeigu baitina tu turi kreiptis i EN staffa ir paaiskinti situacija, bet jeigu to nedarai tada ir gauni visiskai kitka. Duodu paskutini sansa, nes tokie dalykai kaip "gavau bana en serve, nieko lt atsibaninsiu bus vistiek ka veikti" nebebus daugiau.

Apeliacija priimta.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...