Jump to content
Kes

Informacija apie perkelimo užklausas [BŪTINAI PERSKAITYTI]

Recommended Posts

1048775723_eclipseLT.png.5b1ae8c6f4fa26040bee9ce20680f76b.png

PERKĖLIMO UŽKLAUSŲ VADOVAS

Kad galėtumėte persikelti turtą tarp savo veikėjų, visų pirma reikia gauti leidimą, kad jį gauti reikia vadovautis šiuo vadovu ir sukurti įrašą šioje forumo sekcijoje. Tikimės, kad prieš jį rašydami perskaitysite šį vadovą. Po priimto sprendimo turite 14 dienų jį įvykdyti, tai galioja ir atmestiems prašymams, reiškia, kad rašyti prašymą galėsite tik po 14 dienų ir. Bet koks šio termino nesilaikymas gali baigtis forumo įspėjimu arba galimybės rašyti atėmimu.

Eclipse RP Lietuva komanda palaiko kokybiška roleplay ir gerą veikėjo istorijos vystymą. Mes nebepriimame perkėlimo prašymų iš žaidėjų, kurie tik dirba su vienu iš savo veikėjų tam, kad galėtų perkelti pinigus į kitą sakydami, kad tai veikėjo istorijos išpildymas, nes jis turėtų būti pasiturintis. Todėl mes reikalaujame svarbių priežasčių kodėl turėtumėme jums leisti persikelti turtą.

Taisyklės

  • Naudokite žemiau esantį formatą ir užpildykite jį tinkamai. 
  • Prašoma suma neturėtų viršyti $500,000. Tik išskirtiniais atvejais ir tik su labai svarbia priežastimi prašymai kurie viršija $500,000 bus priimti. Kuo didesnė suma, tuo svarbesnės priežasties reikalausime. 
  • Personalas pasilieka teisę koreguoti jūsų prašomą sumą pagal priežastį, kurią jūs pateikėte. 
  • Mes tikrai nepriimsime prašymų iš valstybinių įstaigų veikėjų, kurie bandys pafinansuoti savo kitą veikėją, kuris susijęs su gaujų veikla, tam kad tas veikėjas būtų galingesnis. Pvz: Pareigūno veikėjas prašo perkelti pinigų į savo gaujos nario veikėją, kad nusipirktų ginklų.
  • Eclipse RP kol kas neturi sistemos, kuri leistų įteisinti oficialiai veikėjų žūtį, todėl veikėjo žūtis nebus priimtina priežastimi perkelti jūsų turtą. Labai retais atvejais, kai įrodoma, kad veikėjo žūtis nebuvo atsitiktinė, Vyr. Administratorius gali patvirtinti turto perkėlimą į kitą veikėją. 
  • Mes negalime perkelti turto įgyto už kreditus pvz. automobilių. Tam nėra galimybių. 
  • Jei jūsų prašymas yra patvirtintas, persikelti daiktus yra jūsų atsakomybė. Administracija nesikiš ir nepadės to padaryti. Jei bandysite perkelti daugiau nei prašėte, būsite nubausti ir galbūt netgi prarasite savo turtą. 
  • Prašymo patvirtinimas gali užtrukti iki 168h (ar net ilgiau). Prašome turėti kantrybės ir nebandyti paskubinti proceso rašant /report žaidime, taip prašant administracijos dėmesio ar kitaip bandyti susisiekti su ja. Mes pasistengsime peržiūrėti prašymus tokia eilės tvarka, kuria jie yra parašyti.

PRAŠYMŲ PERKELTI FORMA

Temos pavadinimas

[Prašymas perkelti] Veikėjas > Veikėjas
Pvz. 
[Prašymas perkelti] Salomėja Neris > Vincas Kudirka

 

Nukopijuokite ir užpildykite visą formą esančią žemiau

PRAŠYMAS PERKELTI

Veikėjas iš kurio perkelti: Jūsų atsakymas.

Veikėjas į kurį perkelti: Jūsų atsakymas.

Norėčiau perkelti:

Turtas #1

Turtas #2

Turtas #3

Perkėlimo priežastis:

Jūsų atsakymas čia.

Kaip jūs perkeltumėte savo turtą jeigu jis bus patvirtintas?

Jūsų atsakymas čia.


 

Pavyzdys (Nenaudokite šito)

PRAŠYMAS PERKELTI

Veikėjas iš kurio perkelti: Salomėja Neris 

Veikėjas į kurį perkelti: Vincas Kudirka

Norėčiau perkelti:

$100.000

Perkėlimo priežastis:

Neseniai susikūriau Vincą Kudirką ir užpildžiau anketą į medikus. Jo istorija sukasi aplink San Andreas ir jis čia gyveno visą gyvenimą. Jis nėra turčius, bet ir nėra vargšas, gyvena nuo algos iki algos. Norėčiau perkelti $100,000, kad galečiau nusipirkti paprasta miesto automobilį ir nedidelį namą, kad toliau tęsti Vinco istoriją.

Kaip jūs perkeltumėte savo turtą jeigu jis bus patvirtintas?

Paprašyčiau savo draugo Petro Cvirkos, kad padėtų persikelti pinigus

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.