Jump to content
pypkė

Negaliu prisijungti

Recommended Posts

Pateikiama problema: Sveiki negaliu prisijungti į jūsų serverį. Įsijungia rage.mp pasirenku serverį ir t.t. užkrauna. Kaip jau įmeta į žaidimą viską krauna viskas ok ir atsiunčia serverio informacija, kaip baige siūsti gaunu kaip ir crash. Tiesiog black screenas 10sec ir išjunge rage.mp. Gal kas esat susidūre ir galit padėt?

Problemos data ir laikas (kartu su laiko juosta): 2020-08-20, 19:15. (GMT+3)

Tavo veikėjo vardas: Dar neturiu

Susiję aplinkiniai veikėjai: -

Įrodymai ar naudinga informacija:  -

spausk desini peles mygtuka ant ragemp, tada properties, open file location, client_files (arba kazkaip taip uzvadinta folderi), susirask folderi ant kurio bus skaiciukai 51.91.16.98:22010 ir ji istrynk. kai istrynsi vel junkis i serveri. jei ir tai nepades, tai tiesiog reinstall ragemp

14 minutes ago, pharaoh said:

spausk desini peles mygtuka ant ragemp, tada properties, open file location, client_files (arba kazkaip taip uzvadinta folderi), susirask folderi ant kurio bus skaiciukai 51.91.16.98:22010 ir ji istrynk. kai istrynsi vel junkis i serveri. jei ir tai nepades, tai tiesiog reinstall ragemp

dekui bet nepadejo

Su šia bėda buvau susidūręs ir aš, kai jungiausi pirma karta į šį serverį.  Bėda buvo tokia, kad mano antivirusinė neskaitė ragemp naujų įdiegiamų failų, todėl ji į viska reagavo rimtai. Tad manau bėda išspręsti būtų geriausia, kad išjungti tam tikra laiką antivirusinė savo kompiuteryje ir tada jungtis į serverį. Tikiuosi kažką pagelbėjau. 

O taip, dar pridedu, kad jeigu turėsi klausymų klausk geriau šio serverio „Discord“ programėlei, nes ten žmonės aktyvesni ir daugiau kas pastebi ir pagelbėja. 
https://discord.gg/pXt77rD - aš_turiu_klausimą.

Edited by tonyS`
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...