Jump to content
Sign in to follow this  
Elderad

Lukas Kuperis

Recommended Posts

Posted (edited)

Sveiki, aš esu Lukas Kuperis, gyvenau Los Santose visą savo gyvenimo laikotarpį, būdamas vaiku, buvau viskuom aprūpintas, viską turėjau ko norėjau, man trūko tik vieno dalyko, tai yra Tėvų Meilės, tėvai sunkiai dirbdavo, kad išgyventi, bei mane aprūpinti visokiais dalykais, kurių man prireiks. Tėvas dirbo "Weazel News" , o mama dirbo fermoje, už miesto.  

Vieną gražią vasaros dieną, Lukas, gavo iš mamos žinią, kad tėvui per stresą sustojo širdis, aš būdamas 13-kos metų, jau supratau esmę, kaip skaudu yra prarasti mylimą žmogų. Po kelių dienų tėvas buvo palaidotas, į Laidotuves atvykęs "Weazel News" direktorius, pasakė, kad mama gali dirbti tėvo vietoje, jei ji tik to nori. Mama sutiko, nes fermoje mokėdavo mažai, o darbo būdavo labai daug. Po savaitės, mama dirbo naujoje darbovėtėje, jai ten sekėsi gerai, pradirbusi kelius mėnesius, pakylo pareigose. Būdamas 16-kos metų, praradau ir mamą, jai taip pat sustojo širdis nuo streso. Kadangi mama numirė Vasarą, aš bandžiau darbintis kavinėse, baruose, bet nesėkmingai, niekas nenorėjo priimti nepilnamečio, ir kas gi man beliko. Ištisas dienas stovėdavau prie vietinės parduotuvės ir prašydavau kapeikų, niekas nemesdavo ir sakydavo kad eik dirbti, o pasakius, kad niekur nepriima, jie nueidavo nieko nepasakę, tik keistai pažiūrėję į mane. Vieną Rugsėjo 12 dieną, man stovėjus prie vietinio banko ir prašius pinigų, prie manes priėjo vyriškis ir pasakė, kad eiti su juo, jis mane aprūpins, aš atsisėdau į jo automobilį, jis buvo prabangus,  priekyje sedėjo asmeninis vairuotojas, mašinos gale rasdavai ko nori, saldumynų, gazuotų gėrimų, bet tai manes nedomino. Jis mane nuvežė iki savo namų, davė pastogę, su minkšta lova, vonia ir reikimiausiomis priemonėmis. Jis manes paklausė visiškai visko, ką aš jam buvęs geraširdis, atsakydavau. Jo vardą irgi sužinojau, jis buvo Kęstutis, Aš pas jį gyvenau 2 metus, jis manimi labai rūpindavosi. 2018-08-02 baigiau 12-klasių. Kęstutis man davė 5 tūkstančius eurų pragyvenimui, bet su sąlygą, kad aš jį visada lankysiu. Aš aišku sutikau, nes pinigų man labai reikėjo. Gavęs pinigus, iškeliavau į Paleto bay miestelį, ten išsinuomavau butą, nusipirkau motociklą "Vortex", visiškai pamiršau apie Kęstuti, nes man labiau rūpėjo apsirūpinti save gyvenimui, buvau tikras savąnaudis. Pradėjęs dirbti barmenų, vietiniame bare, užsidirbau 14 tūkstančių per metus, pinigai man atrodė nerealūs, bet dar buvo nerealiau, kad pinigus užsidirbau pats, su sunkiu vargu, bei nemiegėmis naktimis. 

Savarankiškas gyvenimas buvo lengviau, nei atrodė, viskas ėjosi per sviestą, galiausiai nutariau darbintis į "Taksi", kitą dieną nuvykęs į įmonės ofisa, suradau direktorių, bei pranešiau kad noriu būti Taksistu, direktoriui viskas patiko ir nutarė, kad mane priims. Aš sunkiai dirbdavau, bet ir aišku, daug užsidirbdavau, gavau pirmają algą, ji buvo 100 tūkstančių, pakylau pareigose. Nusprendžiau, kad noriu tapti verslininku, ir kad reikia įsigyti nekilnojamo turto, tuo metu buvo aukcionas, pradinis statymas buvo 400,000$, aš tiek neturėjęs, nusprendžiau taupytis dar, todėl vėl vis sunkiai dirbau, galvodamas apie nekilnojamo turto įsigyjimą.

2111468512_Stranger5099_1727-1596803318071.thumb.png.a8202479f481cddaf6a0c80d0526940a.png

Edited by Elderad
Nelabai mokėjau išdėstyti minčių
  • Haha 2
  • Confused 1

((Naujas acc))

Rugsėjo 15-toji.

20:32 : Lukas gauną skambutį iš kalėjimo darbuotojo: 

• Sveiki, esu kalėjimo darbuotojas Jonas, turime blogų žinių.  (Jonas)

• Sveiki, kas nutiko? (Lukas)

• Jūsų brolis Lukas Kanapius numirė kalėjime nelaimingo įvykio metu. (Jonas)

Lukas tyli.

• Pone, ar dar mane girdite? (Jonas)

*Lukas numeta skambutį*

22:35 Lukas nuvyksta į kalėjimą, išsiaiškinti visos situacijos. Jam buvo pranešta, kad kūna gali pasiimti rytoj ryte 10-imta valandą ligoninėje. 

Rugsėjo 16-oji. 10-ta valanda:

Lukas nuvažiuoja į ligoninę pasiimti brolio kuno, jį pasiėmus, norėjo kuo greičiau jį palaidoti, kad nebūtų taip skaudu. Prisiminęs brolio svajonę, kad jis norėtu būti palaidotas Chilliad kalne, tai ir norėjo padaryti. Pasiėmes contender automobilį, įsidėjo Luką, įvažiavo į Chilliad, išsitraukė kastuvą, iškasė duobę, paimė atsargiai Kanapių iš galinių sedynių,  padėjo į duobę, pridėjo pinigų, maisto,vandens, ir ginklą Pistol .50, kuris būdavo Kanapiaus mėgstamiausias. Jį užkasęs, įdėjo kastuvą į bagažinę, ir norėjo atsisveikinti su broliu. Pastovėjęs kelias minutes, ištarė "ilsėkis ramybėje". Atsisėdo į automobilį bei nuvažiavo.

Stranger_5099_1727-1601202230129-1.thumb.png.2fb8087d16ab1a435a3ccc5b4c4c2bf2.png

Rugsėjo 17-toji. 

Lukas šiek tiek atsigavęs po brolio mirties, su Raketa bei Danieliumi nutarė sukurti gaują pavadinimu "La Cosa Nostra". Mieste esančios gaujos jų nepriimė, bet kaip Lukas sako: "Viskas su laiku".

Laukite tęsinio

Edited by Ertexas