Jump to content
Gerdas

Gerardo Pito Istorija

Recommended Posts

Sveiki, aš esu Gerardas Pitas mano vaikystė buvo sunki, atrodė, kad savo tėvams aš nerūpėjau, jie girtavo. Kai man sukako 7-eri metai, mane nusiuntė į vaikų globos namus labai ten nenorėjau, bet paskui supratau, kad ten man buvo daug geriau nei su tėvais. Niekas ten negirtavo, niekas manęs nemušė, bet aišku buvo ir minusų mus prižiūrėjo ten kaip kalinius. Susiradau keletą draugų, kurių dabar jau net nebesitikiu sutikti, nes jie vos sulaukę 18 metų emigravo į užsienį.

Pradėjęs eiti į 10 klasę buvau 16 metų, paauglys, mokykloje daug kas manęs vengė, nes buvau iš vaikų namų, neturėjau tėvų (tikrų tėvų) savo mokyklos šventėse. Stengiausi susirasti merginą, bet ir tai man pakišo koja, nes buvau iš vaiknamio. Mokiausi ganėtinai gerai, vidurkis buvo 8.76 ~ 9 labiausiai patiko man Anglų kalba, baigęs mokyklą norėjau nestudijuoti toliau, o išvykti į užsienį, nes čia Lietuvoje nieko neturiu, o vykti nusprenžiau į Los Santos, nes ten iškeliavo vienas mano draugas iš vaikų namų, kurio sutikti jau nebesitikėjau, bet jis man parašė ir jis man pasiūlė ten atvykti, kol susirasiu pastovų darbą jis man pažadėjo pastogę virš galvos aš juo pasitikiu 100%, nes jis man buvo kaip brolis kurio neturiu.

Baigiau mokyklą dabar esu suaugęs vaikinas, kaip ir planavau būdamas paaugliu išvykau į Los Santos niekur nestudijavęs, savo tėvų net neaplankiau jie man nieko nereiškė. Kaip ir žadėjo mano draugas jis man suteikė pastogę, bet bėda ta, kad darbo dar neradau, tai tik padedu jam, jo darbe kaip pagalbinis darbuotojas, kad galėčiau nors kiek išsilaikyti pas jį namie, kol susirasiu tikrą darbą, kaip ir minėjau aš esu Gerardas Pitas ir tikiuosi sutikti tave Los Santos mieste!

Praėjus dviems metams po atvykimo.

Visų pirma susiradau darbą dirbau siuntinių išvežiotoju ir tuo pačiu mokinausi Medicinos universitete. Praėjus šiek tiek laiko mečiau darbą ir praleidau visą laiko studijoms nes gavau gerą paramą už gerus pažymius todėl susitelkiau tik ties studijomis, nes norėjau savo gyvenimą tęsti su medicina. Praėjus porai metų aš baigiau studijas ir pradėjau ieškoti darbo LS mieste. Įsidarbinau mediku pagal specialybę pradėjau nuo rezidentų kaip ir visi žmonės be jokių išimčių. Direktorius iš kart mane pastebėjo ir tik laiko klausimu tapau skyrio vadovu. Vieną dieną atsitiko nelaimė į telefoną gavau žinutę nuo pavaduotojos Karinos, kad direktoriui yra labai blogai ir mano, kad jis neišsikapstys, jam buvo diagnozuotas 3 stadijos plaučių vėžys, jam buvo suteikta rebilitacija bet su laiku jis vis silpo ir silpo. Kiekvieną diena jį lankydavau nes jis gydėsi pas mus, vieną dieną jis pasakė, kad jeigu jis išeis aš perimsiu jo pareigas, praėjo metai po susitarimo ir direktorius išėjo anapus. Ir dabar nuo 27.09.2019 aš esu viso medicinos skyriaus direktorius.

Praėjus 5 mėnesiams.

Nusprendžiau palikti medicinos direktorio postą ir visiškai išeiti iš darbo, nes išvykau atostogų į kitą šalį mėnesiui, prieš išvykdamas įsigijau automobilių saloną ''HeavyFlow''. Grįžęs supratau, kad iš savo salono uždirbu pakankamai pinigų ir nusprendžiau į medikus nebegrįžti,postą perleidau Rapolui sau suteikiau daugiau laisvo laiko ir koncentravausi ties savo auto salonu, stengiuosi jį padaryti geriausiu mieste, kad visi apie jį žinotų ir net nekiltų klausimų tokių kaip, kas tas HeavyFlow?, kad visi žinotų mano vardą ir kaip stambų verslininką, žengiau kitą savo gyvenimo etapą.

Po poros savaičių.

Sėkmingai susitvarkęs reikalus su HeavyFlow salonu gavau daugiau laisvo laiko, nusprendžiau susirasti antrą darbą dėl pajamų, nes aš klydau, neuždirbu tiek daug kiek maniau. Pagalvojau apie taksistus ten gera kompanija, algos neblogos, darbas nėra sunkus, taigi užpildžiau anketą ir išsiunčiau paštu savo CV po poros dienų gavau atsakymą, kad manęs laukia darbo pokalbis, kiek nustebau, nes mano CV nėra įpatingas. Nuvykau į darbo pokalbį, o gi ten mano senas pažystamas Gedas Bujauskas, DCC direktorius. Praėjau interviu, tuomet man vyko apmokymai kurie buvo visai ne sunkūs, manau pasirodžiau gerai ir tapau taxi praktikantas. Po kelių dienų buvo paprasta darbo diena, su kitomis kolegomis norėjau baigti darbo pamainą, grįžome į bazę, o ten užpultas Gedas, mūsų direktorius trėjų maskuotų plėšikų, nieko nelaukę mes Jonu griebėm už ginklų ir apsaugojom DCC bazę, už tokį kilnų poelgį mane su Jonu paaukštino į jaunesniuosius vairuotojus.

2020/01/28

Per šį mėnesį įvyko visko, nuo išmetimo iš darbo, iki viso gyvenimo pasikeitimo, žengiau naują gyvenimo žingsnį. Praradau darbą, nes užsiėmiau nelegalia veikla, dalyvavau pareigūno pagrobime ir mane prigavo, nuo dabar nebeturiu nei darbo, nei ginklo licenzijos. 2020/01/17 įvyko kai kas netikėto, gavau skambutį iš Juano, Motiejaus pusbrolio, buvusio mano darbuotojo, jis man pasiūlė nešvarų darbą už gerą atlygį, aišku sutikau su juo susitikti, nes nieko nebeturėjau apart savo automobilių salono. Susitikau Juaną, kartu su juo buvo vyriškis vardu Einaras, nieko netempdami gumos jie man iš kart pasiūlė lysti į heros verslą, buvau medikas, su medžiagomis gaudydavausi, tai aš sutikau, bet vieną diena begamindami heroiną buvome užpulti neaiškios grupuotės, jų buvo daug bet išnešėme sveiką kailį ir nusprendėme praplėsti savo ratą, mieste radome praeivį kuris atrodė rimtas, potencialus vyrukas jis buvo Jonas Gru, jis mėgo nusikalstamą veiklą, nes pinigai didžiuliai, nereikėjo ilgai šnekėti kol jis prisijungė prie mūsų, jis paaiškino, kad yra vienas iš 12 brolių, kurie yra pakeliui į šitą miestą, iki kol Jonas turės pamatus po kojomis. Gamindami heroiną įsigijome būstą, Jonas taipogi, ir vienas po kito pradėjo atvykti jo broliai. Mūsų buvo net 10, todėl nusprendėme duoti savo grupuotei vardą, ilgai galvoti nereikėjo nes buvome apsistoje rančoje La Fuente Blanca, taip gime mūsų grupuotės, kurią nusprendėme padaryti karteliu vardas. Dabar esu LFB narys ir žiūrėsiu ką yra paruošusi man ateitis.

Amžius - 25
Ūgis - 182cm
Tautybė - Lietuvis
Gimimo vieta - Telšiai
Asmeninė nuotrauka - image.png.b9f7136555bce6d59358a429e0d6ebf9.png
Gyvenamoji vieta - Los Santos (Amerika)

(Tema bus pildoma)

Edited by Gerdas
  • Like 5
  • Upvote 1

Labai nuostabi istorija bei nuostabus zmogus , tokia istorija sugalvotu ne kiekvienas. spaudziu  laik ir subskraib

• Like 1

Puiki istorija, pasistengei, malonu buvo sužinot daugiau apie tave ir tavo gyvenimo istoriją. 👏

• Like 1