Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

image.png.a2c295d12dc56f038f7f8ab6ac557fc9.png
Istorija:
Viena gražią dieną Airiokas norėjo atsipūsti ir nuvykti į Tequila-la-la barą, prie to pačio paskambino vienam iš savo patikimiausių draugų Eladijui . Šis atsiliepė, jie pasilabino ir Airiokas pasiulė nuvykti kartu į tequila barą. Eladijus sutiko, šie nieko nelaukė šoko į rūbus išėjo į lauką užsivedė automobilius ir nuvažiavo link baro. Nuvažiavus šie susitiko ir su džiaugsmu nuėjo vidun prisėdo ir pradėjo kalbėti apie šviesią ateitį, apie galimus pokyčius. Airiokas nieko nelaukęs Eladijui sako : Ką manai jei įsteigtume mieste naują beįsikuriančią gaują? Eladijus, su džiaugsmu atsakė žinoma kur tu ten ir aš. Airiokas nudžiugo kai tai išgirdo iš Eladijaus lūpų. Airiokas teigė: Bet kad įkurti gaują mums reikės ir pavadinimo ir asociacijos su pačiu pavadinimu. Ilgai neteko laukti Airiokas sako ką manai apie Wagner? Eladijui šis pavadinimas patiko ir šie nusprendė įsteigti gaują pavadinimu Wagner. Šie žmonės iš teisėsaugos šaltinių žinojo gan daug informacijos, kaip galima būtų užsisakyti ginklų kaip ir kam ir iš ko būtų galima prekiauti, įsigyti narkotinių medžiagų. Iš teisėsaugos pusės jie žinojo gan daug, tad galėjo pasikliauti esančia patirtimi ir žiniomis, visgi jie buvę pareigūnai. Tad nuo tos dienos vyrauja gauja pavadinimu Wagner.

Hierarchija:
Prospects - Pirmąją savaitę jūs būsite lygtinis. Tai apims kelis bandymus žemu ir aukštu lygiu. Jūs turite padaryti įspūdį, kad liktumėte gaujoje. Tai nėra lengva, tačiau sunkus darbas atsipirks ir jūs parodysite savo lojalumą ir atsidavimą sėkmei mieste.

Soldiers - Žemiausio rango hierarchijos nariai, organizacijos niurnėjimas, kurie atlieka didžiąją darbo dalį, atlieka pristatymą, pasiima grynuosius pinigus, įvykdo žmogžudystę, užpuolimą, liudininkų bauginimą, prisiekusiųjų nužudymą, papirkimą teisėsaugos, politikų, vyriausybės pareigūnų atžvilgiu. ir federaliniai agentai, ir apskritai iškišę kaklą tikėdamiesi išgarsėti, parodydami savo lojalumą organizacijai ir bet kokia kaina gindami organizaciją.

Runnas - yra grupės nariai, kurie pasirodė kaip vertingas turtas didelio intensyvumo situacijose. Šie nariai tuo metu yra aukštos kvalifikacijos ir sugeba išvengti bet kokių persekiotojų. Jų pagrindinis prioritetas yra būti aukščiausio lygio komandos automobilio vairuotojo vietoje.Killos - yra gaujos nariai, kurie parodė atsidavimą ir lojalumą šeimai bei yra pasiryžę siekti reikalo. Visos killos yra mokomos per kankinimo meną ir gali pakenkti aukoms, kad gautų informaciją.

Gunna - yra patikimi šeimos nariai kovos situacijose. Ne visi killa pateks į gunas. Kiekvienas šio rango narys bus šalia vyriausiosios vadovybės, nuolat užtikrindamas, kad jiems nepakenktų ir jie būtų saugūs. Šiems nariams bus patikėta įvykdyti smūgius ir apiplėšti taikinius, kurie, jų manymu, yra būtini.

OG - yra šeimos nariai, ilgą laiką buvę grupėje. Šie nariai yra asmeniškai patikimi šeimai ir gali viską, su kuo susidurs šeima. OG yra pavesta prižiūrėti ir globoti perspektyvas, kol jie bus pasirengę būti visaverčiais šeimos nariais.

Capatin - yra šeimos inžinierius. Jie atlieka pirminį naujų narių įdarbinimą, kol Boss baigs iniciaciją. Kapitonai turi spręsti bet kokius šeimos klausimus su kitomis gaujomis ar kitais nariais

Underboss - Jie turi perimti šeimos kontrolę, kai viršininkai yra už miesto ribų ir turi susitvarkyti su verslu ar santykiais, kol viršininkas su jais susitinka. Kiekvienam iš jų bus paskirtas kapitonas, kuris bus kuratorius ir užtikrins, kad viskas vyktų kaip laikrodis.

Boss - Bet koks jo žodis yra galutinis. Boss yra labiausiai saugomas grupės narys ir kad ir kur jie bebūtų, jis turi būti visada saugomas.

Veikla:
“Wagner” gyvenimas – suktas nelegalaus pasaulio gyvenimas, šios gaujos nariai turi būti pilnai atsidavę savo vykdomai veiklai, šie nariai neturi šeimų, įsipareigojimų, ar dalykų, kurie būtų aukščiau jų narių svarbos. Visi komandos nariai, kaip šeima - “vienas už kitą galvą guldytų”. Tai pašėlęs, tačiau daug rūpesčių, bet ir naudos nešantis tinklas. Šios nelegalios grupuotės vizija kiek skiriasi nuo kitų nelegalių grupuočių. Šis tinklas yra gerovės civiliams, nekaltiems žmonėms bei mažiems verlsams ir pasipriešinimo kitoms grupuotės, lyderiavimo bei Los Santos valdymo siluetas.


Tikslai:
Palaikyti gera reputaciją tarp mieste dirbančių barygų , palaikant pelną sau. Plėsti politine ir fizine galią tarp kitu miesto nusikalstamu grupuočių. Sudaryti sąjungas su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis. Išlikti nepastebimais teisėsaugos institucijoms. Įsigyti legalius verslus tam kad praplauti nešvarius pinigus, nekilnojamo turto gaujos vardu, kur butu rengiami susitikimai ir gaujos veiklos aptarimai. Svarbiausias tikslas užvaldyti visą Los Santos miestą.

 

Edited by airiokas
  • Upvote 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.