Jump to content
Algirdas

Voice chat problema

Recommended Posts

Pateikiama problema: Prisijungus prie serverio pirmas kelias minutes (kartais ir keliolika) voice chat veikia taip kaip ir turetu. Praejus kazkuriam laikui kai salia manes esantys zaidejai pradeda kalbeti man dingsta visi garsai. Nebesigirdi ka sako zmones, jeigu bunu automobilyje nesigirdi variklio garso, nesigirdi visu likusiu gta garsu, taip pat nutyla netgi youtube ar discord tuo metu, kol kiti zaidejai buna nuspaude push to talk mygtuka. Vos tik nustoja kalbeti ir voice chat zaidime nebenaudojamas iskart atsiranda variklio garsai, discord pokalbis, ar youtube grojama muzika vel pradeda girdetis. Visi garsai sugryzta, iki sekancio push to talk paspaudimo. Visa tai nutinka kai voice chat naudoja kiti zaidejai. As galiu kalbeti ir mane girdi, taciau as nieko negirdziu. /vr 1 taip pat nepadeda.

Problemos data ir laikas (kartu su laiko juosta): 19:00 GMT+3 07/18/2020

Tavo veikėjo vardas: Algirdas_rozancius

Susiję aplinkiniai veikėjai: -

Įrodymai ar naudinga informacija: 

Edited by Algirdas

Susidūriau su panašia problema, 5 minučių laikotarpyje, po prisijungimo į serverį, dingsta visi garsai, taip pat ir youtube jeigu fone būna paleistas video. Apsilankiau kituose serveriuose, ši problema neiškilo. Garsas trumpam vėl atsiranda išjungus žaidimą ir vėl jį įjungus. Mano atveju voice chat neturi įtakos garso dingimui.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...