Jump to content
Opelis

Monopoly of Angelino

Recommended Posts

Untitled-1.thumb.png.45773751344189d835cf383c69a4e225.png1360685105_MonopolyofAngelino.thumb.png.4c05a5e2a9e2c1405f194694b0c8de67.png

          Monopoly of Angelino yra nusikalstamoji grupuotė kurios tikslas sukurti monopolį San Adreas mieste, valdyti prekybą importą eksportą bei kontroliuoti nusikalstamą veiką. Įkursime sudėtingą bei veiksmingą mafijos sistemą kuri bus neįkandama teisėsaugai, kursime pelningus verslus kurie taps neatsiejama šios vietovės dalimi, kitais žodžiais augsime ir tapsime šio miesto Majordomais.

Istorija.thumb.png.57c7cf37fa3876f3cea44af1cd3a9b64.png

     Viskas prasidėjo nuo dviejų draugų Jurgio ir Igorio atvykimo į miestą. Apsigyvenę mieste šie pradėjo legaliai uždarbiauti, tačiau jie niekada nemėgo teisėsaugos sistemos dėl praeityje patirtų nuoskaudų. Vieną vasaros vakarą susėdę bare juos užkalbino vyriškis vardu Vasia, susibendravę bei išgėrę kelis nealkoholinio alaus trys vyrai aptūrėjo nuostabų vakarą. Kitą dieną susikeitę numeriais visi trise pradėjo dirbti naftos kasykloje. Tačiau bedirbant kasykloje, pietų pertraukos metu, Igoris pasiūlė verslo planą: pavogti vietinių gyventojų transporto priemones, sunaikinant jos valstybinius numerius bei nutrinant VIN ir kėbulo numerius, taip transporto priemonė taptų nebeidentifikuojama ir ji oficialiai nepriklausytų asmeniui ją pirkusią, po to automobilį išrandant ir parduodant jo dalis. Igoriui bei Jurgiui ši Idėja patiko. Visiems pripažinus šią idėją vyrai ant stalo sumetė visas santaupas ir pradėjo darbuotis. Igoris pradėjo pirkti įrankius reikiamus automobilio ardymui, Jurgis pradėjo ieškoti žmonių kurie galėtų supirkti transporto priemonių dalis, o Vasia supirko priemones reikalingas automobilio atrakinimui bei užvedimui. Susirinkę reikiamas priemones trims draugams liko svarbiausia darbo dalis - pavogti automobilius. Pirmadienio vakarą su kaukėmis jie atvažiavo į gyvenamąjį rajoną, apsiūrėją teritoriją pradėjo atrakinėti transporto priemonę, ją atrakinus ir užvedus Jurgis su Vasia ją nuvežė į garažą kur laukė Igoris, jis nuėmė automobilio numerius ir juos įmetė į aukštos temperatūros pečių, o Jurgis su Vasia išardė saloną ir su šveitiklio pagalba nutrynė automobilyje buvusius VIN bei kėbulo kodus. Tuomet automobilį užvežę ant keltuvo jį galutinai išardė. Pirmasis automobilis - išardytas.

Viskas ėjosi puikiai, verslas klestėjo ir nusisliaukė teisėsaugos susidomėjimo, nors ir veikla buvo pelninga Jurgis jautė jog neišnaudoja savo pilno potencialo ir praleistos valandos dėl stalčiuje gulinčio diplomo, dabar - nieko vertos. Tad jis nusprendė siekti kažko daugiau, atsibudęs naktį ant balto popieriaus lapo pradėjo rašyti naują verslo schemą, o lapo viršuje parašė savo prosenelio, tuomet vieno ryškiausio italų kilmės verslininko pavardę Angelino…

Valdymas.thumb.png.8942540dd24ed233bfe239992220da57.png

     Aukščiausias grupuotės narys vadinamas Majordomu šis valdo Angelino biudžetą bei yra jos cenzorius. Kitas labai svarbus mafijos narys yra Kvestorius. Monopoly of Angelino valdymas sudarytas iš Baltojo bei Juoduojo senatų.

Baltajame senate dalyvauja aukščiausi grupuotės nariai - Edilai, šiame posedyje yra priimami įvairūs smulkūs sprendimai. Majordomas šio senato posėdžiu metu turi veto teisę bei bet kuriuo metu gali atšaukti posėdį. Ties diskutuojamu klausimu gali pasisakyti visi. Juodasis senatas yra daug didesnis, jame dalyvauja visi mafijos nariai bei dažniausiai posėdžio metu yra priimami svarbiausi sprendimai. Šiuo atveju Majordomas neturi veto teisės.

Juodojo senato metu ties priimamu klausimu gali diskutuoti tik Edilai, visi kiti posėdžio nariai gali tik balsuoti. Juodasis senatas yra išrenkamas, kai baltojo senato metu 90 procentų jo narių nesprendžia jog Juodasis senatas turi vykti, tokiu atveju Majordomas neturi veto teisės.

Dabartis.thumb.png.5a2d807656e70dd2d9af7d8755997b86.png

Šiuo metu Monopoly of Angelimo atstovauja tik trys nariai. Šiandien pagrindinis tikslas surasti naujų, turinčių idėjų, verslo partnerių. Surinkus daugiau bendraminčių vyks Didysis Los Antos senatas kurio metu mafijos nariai išrinks naująjį Majordomą. Į šį postą pretenduos trys pagrindiniai mafijos nariai Jurgis, Igoris ir Vasia. Tai bus pirmasis Monopoly of Angelino istorijoje senatas, jam pasibaigus prasidės nauja, didinga mafijos istorija San Adreas mieste.

92943462_JurgisJabanskas.thumb.png.49b94c6337c7f939e3597ef9cac988be.png

Jurgis gimė 1981 metais pasiturinčioje šeimoje jo tėvas - lietuvis, o mama italų kilmės. Didžioji dalis turtų sudarė prosenelių iš Italijos paveldėtos lėšos. Proseneliams geriausiai žinomų iš pavardės Angelino, didžiąją dalį pajamų atnešė mašinų verslas. Nors Jurgio gyvenimas buvo nuostabus - prabangūs žaislai, kelionės ir taip toliau, Jurgio tėvai netūrėjo pastovaus pinigų šaltinio, visi šeimos turtai buvo paveldėti. Kai Jurgiui buvo dvidešimt jis iškeliavo į Kembridžą mokytis verslumo, tačiau įpusėjus antrajam kursui jam paskambino motina ir pranešė netikėtą žinią, jog jiems tenka parduoti namą bei prabangius automobilius dėl pinigų stokos… Jurgiui puikiai sekėsi universitete, jis gavo magistro laipsnį universitete su pagyrimu, tačiau lėktuvui nusileidus į Vilnių jis grįžo į realybę - jo tėvai skerdėjo skolose. Bet Jurgis nenorėjo taip lengvai pasiduoti. Su tėvu jie nusprendė įkurti naują įmonę. Po dviejų mėnesių rekvizitų tinklapyje atsirado nauja įmonė - jos vadovas Jurgis Jabanskas. Nauja kontora veikė puikiai ir net pradėjo nešti pirmąjį pelną. Viskas pasikeitė penktadienio rytą, į Jabanskų šeimos namų duris pasibeldė du tvarkingai apsirengę vyrai, jie buvo iš advokatų kontoros, advokatai paskelbė apie Jurgio įmonės plagiatą. Jurgis privalėjo uždarytį savo pirmąją įmonę… jo šeimą smaugė didžiulės skolos bei visi Angelino šeimos uždirbti turtai prarasti. Po metų balandžio 22-ąją dieną autoavarijoje žuvo jo tėvai. Jurgis gimė 1981 metais pasiturinčioje šeimoje jo tėvas - lietuvis, o mama italų kilmės. Didžioji dalis turtų sudarė prosenelių iš Italijos paveldėtos lėšos. Proseneliams geriausiai žinomų iš pavardės Angelino, didžioją dalį pajamų atnešė mašinų verslas. Nors Jurgio gyvenimas buvo nuostabus - prabangūs žaislai, kelionės ir taip toliau, Jurgio tėvai netūrėjo pastovaus pinigų šaltinio, visi šeimos turtai buvo paveldėti. Kai Jurgiui buvo dvidešimt jis iškeliavo į Kembridžą mokytis verslumo, tačiau įpusėjus antrajam kursui jam paskambino motina ir pranešė netikėtą žinią, jog jiems tenka parduoti namą bei prabangius automobilius dėl pinigų stokos… Jurgiui puikiai sekėsi universitete, jis gavo magistro laipsnį universitete su pagyrimu, tačiau lėktuvui nusileidus į Vilnių jis grįžo į realybę - jo tėvai skerdėjo skolose. Bet Jurgis nenorėjo taip lengvai pasiduoti. Su tėvu jie nusprendė įkurti naują įmonę. Po dviejų mėnesių rekvizitų tinklapyje atsirado nauja įmonė - jos vadovas Jurgis Jabanskas. Nauja kontora veikė puikiai ir net pradėjo nešti pirmąjį pelną. Viskas pasikeitė penktadienio rytą, į Jabanskų šeimos namų duris pasibeldė du tvarkingai apsirengę vyrai, jie buvo iš advokatų kontoros, advokatai paskelbė apie Jurgio įmonės plagiatą. Jurgis privalėjo uždarytį savo pirmąją įmonę… jo šeimą smaugė didžiulės skolos bei visi Angelino šeimos uždirbti turtai prarasti. Po metų balandžio 22-ąją dieną autoavarijoje žuvo jo tėvai.

 

GFX- @Opelis

 

 

 

 

Edited by Opelis
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

561669629_IgorisPockinas.thumb.png.d10884e7f14b719d54621ec6a30b8bb5.png

Igoris gyveno labai skurdžiai visą savo vaikystę. Jis augo be didelių materialinių turto prabangų ir suvokia, kaip svarbu yra sunkus darbas ir atsparumas gyvenimo iššūkiams. Ši vaikystės patirtis leido jam įgyti tvirtą darbą ir atkaklumo etiketą, kuri padėjo jam tapti talentingu automobilių meistru ir išlaikyti tvirtus šeimos ryšius, kuriems jis skiria didelę reikšmę. Igoris Počkinas yra 67 metų amžiaus vyras, kuris gyvena didele gyvenimo dali kaime. Jis yra žinomas savo techniniais įgūdžiais ir aistringumu tvarkant automobilius. Igoris visą savo gyvenimą dirba savo garaže, kur jis atlieka automobilių remontus, palaiko ir tvarko mašinas, o tai yra jo didžiausia aistra. Jis yra rūpestingas ir atsakingas meistras, kuris stengiasi užtikrinti, kad visos jo darbo atliktos mašinos būtų saugios ir veiktų puikiai. Igoris taip pat garsėja savo bendruomenėje dėl savo draugiškumo ir noro padėti kitiems

2077193339_VaclovasAndrejunas.thumb.png.99b5623006c6d35dd6ef02681e168db8.png

Vaclovas gimė vidutines pajamas uždirbančioje šeimoje, 1981 spalio 19 . Motina dirbo buhalterijoje bei buvo namu šeimininke, tačiau kai Vaclovui buvo vos 14 metų motino susirgo vėžiu, po trijų mėnesių kovos su liga motina - žuvo. Vasios tėvas tai pat nebuvo idealios būklės, šis sirgo širdies ligomis priėjus 6 metams po mamos mirties, mirė ir jo tėvas. Tačiau likęs vienišas Vaclovas nepasidavė ir toliau siekė savo tikslų, jo tėvas dievino dirbti prie mašinų ir buvo automechanikas tad Vaclovas nuo mažų dienų tėčiui padėdavo tvarkyti transporto priemones, to pasėkoje puikiai išmanė automobilius, todėl baigęs 12 klasių įstojo mokytis į automechanikus ir elektronikos profesinę mokyklą, ją pabaigė su pagyrimu. Vaclovas sunkaus darbo nebijo ir dirba atsakingai jei reikia ir ilgai, dabar užsiima skendusių transporto priemonių ardimu - tinkamas detales naudoti, parduoda. Su policija stengiasi reikalų netūrėti. Žmonių plėsimu tai pat neužsiima nes uždirba pinigus savomis rankomis ir priešų neieško…

Edited by Opelis
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.