Jump to content
dalgis

NAKTINIO MIESTO VYRIAUSYBĖ

Recommended Posts

naktiniomiestovaldzia.png

 

 

APIE GAUJĄ

Naktinio miesto valdžia yra gauja, įsikūrsi Jungtinių Amerikos Valstijų rytų pakrantėje. Gauja, buvo subūrta Laimio "Bebaimio" Lapino laisvalaikio praleidimo tikslais. Gauja per ilgus veikimo metus išsivystė į vieną didžiausių Los Santos nusikalstamų grupuočių. Gauja užsiima žmonių ir narkotikų prekyba, o savo kišenėje turi nupirkę visą miesto policiją - jie yra neliečiami.

 

ISTORIJA

Laimis Lapinas turėjo brolį Baimį Lapiną. Jie pradėjo savo kelionę ir nelegalias veiklas kartu, tačiau jo brolis buvo itin ambicingas. Jie visus sprendimus priimdavo balsuodami. Ilgainiui, kuomet verslas jau išsivystė, Baimis pasiuntė savo brolį į susišaudymą be priedangos, tikėdamasis, kad jis bus nušautas ir galės perimti visą imperiją, tačiau jis nuvertino savo brolio sugebėjimus. Laimis išskerdė visus priešininkus ir supratęs išdavystę, grįžo namo, kur rado Baimį lovoje su savo žmona. Laimis be gaileščio nušovė juos abu ir nusprendė, kad daugiau nebus jokių demokratijų organizacijoje ir pradėjo viską valdyti savo plieniniu kumščiu. Po šio įvykio Laimis tapo bebaimis (prarado Baimį - žodžių žaismas) ir stipriai praplėtė savo organizacijos galią ir įtaką.

 

HIERARCHIJA

 

Bosas (neliečiamas)

Giedrys_Sepetys

Lauris_Pahmielas [deceased]

Laimis_Lapinas [MIA]

Baimis_Lapinas [deceased]

 

Dešinioji ranka

[redacted]

 

Kairioji ranka

[redacted]

 

Dešinioji koja

[redacted]

 

Kairioji koja

[redacted]

 

Generolas

[redacted]

 

Leitenantas

[redacted]

 

Smogikas

[redacted]

 

Gaujinis

[redacted]

 

Gatvinis

[redacted]

 

Tiesiogiai nusikalstamą veiklą atlieka tik smogiko ir žemesnio rango atstovai, aukštesnė grupuotės dalis nesitepa rankų susiedami save su nelegalia veikla - jie miesto gyventojams demonstruoja savo ekstravagantišką gyvenimo būdą ir prabangą, tai parodydami savo galią ir įtaką. 

 

KAIP ATPAŽINTI GAUJĄ

 

Naktinio miesto valdžios atstovus galima atpažinti iš juodos atributikos, egzotinių automobilių ir karštų panelių sėdinčių pašonėje. Gauja neturi jokių sąjungų, kovoja su kitomis grupuotėmis dėl siekio užtikrinti savo dominavimą ir monopoliją mieste. Gaujos nariais tapti gali tik elitiniai Los Santos miesto smogikai - buvę CŽV šnipai, armijos generolai ar kitų grupuočių leitenantai. Taip pat gaujos nariai ant kairiojo pečio turi kryžiaus randą - tai yra įšventinimo į grupuotę dalis.

Edited by dalgis
  • Like 20
  • Upvote 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

LIŪTAS KARALIUS. BANKO APIPLĖŠIMAS. VLOGAS #1.

Eilinis vakaras, kylantis TikTok platformos influenceris Atamanas žudikas (@marko_blatnoi) daro live. Iš jo lūpų eina žodžiai: gang-gang, ačiū už rožytę Irena, bzz-bzz elektra, tapinam tapinam žmogučiai. Praėjo 30 minučių Marko energija pradeda sekti, tačiau elektra toliau krečia - bzz-bzz, bzz-bzz.. Paslaptingas platformos vartotojas slapyvardžiu andrelis_anal į transliacijos komentarus parašo: “ar uz liuta karaliu paimtum banka?”. Marko akys vėl tapo gyvos, gang-gang, bzz-bzz, tapinam tapinam skamba vis garsiau ir greičiau. ANDRIAU ANAL ĮMETI LIŪTUKĄ IR PADARAU ŠIĄ UŽDUOTĮ. AČIŪ TAU!! IMK MODERATORIŲ. Po šių žodžių visų transliacijos žiūrovų ekranuose pasirodė riaumojantis liūtas, andrius_anal patapo moderatoriumi.

markobaltnoi-1.jpg

Po 15 minučių Marko pajudėjo iš savo namų, susirinko visą reikiamą įrangą bei į vieną vietą subūrė savo kolegas banko vagystei. Visu šiuo metu vyksta  live transliacija, žiūrovai siunčia rožytes, kaubojaus kepures, žaibus, paršelius, o Marko supranta, jog tai yra tik pradžia ir po kelių savaičių įsivaizduoja save stovintį JungleKing ringe prieš Remigijų Viršila dėl influencerių diržo. Nenuklystant per daug nuo įvykių - Naktinio Miesto valdžia jau yra prie Chumash banko. Marko su telefonu ramiai įeina į patį banką, darbuotojai net neįtaria, kas jų laukia. Netikėtai iš Marko lūpų pasigirsta žodžiai GANG-GANG, Laimis Lapinas ir Igoris Byk į banką įbėga su pistoletais ir nusitaiko į darbuotojus. Po keletos minučių banko darbuotojai yra užmigdomi galingais smūgiais į pakaušį. Prasideda garsus gręžimas į šarvuotas duris, live transliacijos žiūrovai spamina, jog nieko neįmanoma girdėti. Po 2 minučių tyla sugrįžta į žiūrovų ekranus, Naktinės Miesto valdžios atstovai į kišenes ir krepšius kraunasi pinigus. Praėjus dar keletai minučių visi sėkmingai pasišalina iš įvykio vietos. 

markobaltnoi-2.jpgmarkobaltnoi-3.jpg

Kitos dienos vakarą Marko_blatnoi daro live transliaciją prie ežero. Nu ką galvojot, kad aš bailys? Daugiau niekada nevadinkit manęs bailiu bei pradeda daryti tornado kickus, kaip Dariūnė iš pasmerkti. Į live transliaciją netikėtai prisijungia naujasis moderatorius - andrelis_anal. Be jokių žodžių ekrane atsiranda liūtukas, po kurio seka žinutė: “Marko turiu tau dar viena uzduoti, susidorok su miesto pedofilu”. 

markobaltnoi-4.jpg

Laukite tęsinio… “Pedofilo egzekucija”.

Grafikos darbai @giedrysspetys. Kreiptis į PM.

Edited by capelis
  • Like 19
  • Upvote 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.