Jump to content

Nojus Gudis

Vyr. Supportai
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Nojus Gudis last won the day on April 17

Nojus Gudis had the most liked content!

Community Reputation

398 Puiku

7 Followers

About Nojus Gudis

 • Birthday January 17

Recent Profile Visitors

1,131 profile views
 1. + Būtų įdomu. Galėtų tada būti konkursai žvejojimo (aukšto meistriškumo/megėjų žvejybos) ir panašūs.
 2. Sėkmės, jau patiko RP experience su jumis, nors esat gal tik keletą dienų.
 3. Tu čia tikiuosi juokauji, nes iš tavo abiejų žinučių, jau darosi asmeniškai man keista ir atrodo, kad neturi ką veikt žaidime be šaudymosi. O įdėjai - , kadangi jau ir taip yra wellness ir sistema po ligoninės, kuri tau neleidžia atsigauti, ir manau dar bus scriptly tobulinama viskas.
 4. Taip limitas yra, tačiau vis tiek tai nepakeičia nieko, tos 100 kulkų 90-95% keliauja gang'ų pusei (arba pats pirkėjas turintis ginklų licenziją yra gang, arba savo "chebrai" (kuri obviously juos naudoja dėl crime veiklų), arba tiesiog stumdo gaujoms, ir ne tik toms kurios neturi f4 ir galimybės užsisakyti.)
 5. Kaip ir kiekvieną darbo dieną Nojus buvo užimtas, keletas verslo pokalbių, susitikimų. Grįžęs namo po tokios darbingos dienos nenorėjo nieko daugiau, nei atsipalaiduoti, atsidaręs savo mėgstamiausio konjako butelį, užsidegęs vienetinį cigarą kurį iš naujai atvežtos kubietiškų cigarų siuntos į LTD parduotuvę pasiėmė sau kaip dovaną. Išjungė telefoną, įsijungė televizorių, per kurį kiekvieną vakarą žiūri serialą, patogiai įsitaisęs ant fotelio gurkšnodamas konjaką, stebėjo serialą, užtraukė dūmą, ir išgirdo, kad kažkas daužo į duris, kadangi buvo jau truputį apsvaigęs nuo alkoholio galvojo, kad
 6. Dokumentai Po susitikimo su Karteliu, ir pokalbio apie ateitį - supratome. Dabar tikrai negalime savęs vadinti miesto „valdžia” ir privalėsime klausyti jų nurodymų, nesvarbu ar jie bus palankūs mums ar ne. Kartelis gavo keletos svarbių asmenų grupuotėje numerius, pagal kuriuos ir galėjo susisiekti su šiais. Visą informaciją, kurią Kartelis atskleidė, greitai buvo išdėstyta Shadow grupuotės nariams. Kurie suprato visko rimtumą ir pasiryžo įrodyti savo vertę ir norą pasitarnauti stipriam Karteliui. 14:39 - Nojus gauna žinutę į telefoną, kad už 15 minučių reikia susitikti tam tikroje vi
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.