Jump to content

domis

Pagr. Administratoriai
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

domis last won the day on March 31

domis had the most liked content!

Community Reputation

116 Puiku

About domis

 • Birthday March 15

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Ne taip supranti mane. Tavęs prašo, parašyti žaidimo paskyros vardą, o ne forumo. Su "w1zAp" nėra jokių paskyrų. O Maiklas_Polo paskyros vardas yra visiškai kitoks, todėl ir klausiu kodėl tu rašai paskyros vardą w1zAp o ne toks, koks yra prie characterio Maikas_Polo.
 2. Aukciono Taisyklės Prieš pateikdami pasiūlymą, būtinai apžiūrėkite aukcione parduodamą daiktą, kad nesigailėtumėte jo nusipirkę. Nerašykite čia, nebent ketinate pateikti pasiūlymą. Nedalyvaukite aukcione, jei jau turite tokį verslą. Jeigu darote statymą, bet tokios sumos neturite šiuo metu, jūsų statymas but atmestas. Pradinė kaina yra 800.000$, o mažiausias statymas - 100.000$. Nepamirškite parašyti savo vardą ir pavardę, kitaip jūsų pasiūlymas bus ištrintas. Aukcionas bus uždarytas Balandžio 6d., 21:00 (UTC +3). Kai išmus 21:00 valanda, po paskutinio statymo turės praeiti 3min ir tik tada statymas bus priimtas! (Jeigu kas pastatys statymą 21:01 ir per 3min niekas daugiau nepastatys jis ir bus trajektuojamas kaip laimėtoju.) ((Aukcionas taip ir tesis kas 3min, jeigu žmonės spės pastatytį didesnę sumą per 3min.)) Aukciono taisykles gali būti bet kada atnaujintos (pvz .: mažiausias statymas, termino pakeitimai). Prekė Transporto Priemonių Salonas, kuris yra miesto centre. Salonas yra Los Santos mieste. Netoli salono, yra du bankomatai ir ginklų parduotuvė! Nusipirkdami šia parduotuvę, jūs galėsite užsakyti transporto priemonių, kurias galėsite parduoti Los Santos žmonėms.
 3. Aš klausiu, kodėl Paskyros vardas nurodytas kitoks, nei ištikrujų yra?
 4. Nesi laukiamas pas mus. Sėkmės.
 5. domis

  ID 11, ID 6 MG

  Einaras pranešė, jog išsiaiškino su asmenimis per PM ir nori atsiimti nusiskundimą.
 6. Žaidėjas buvo atbanintas EN platformoje.
 7. Komandos atnaujinimas : akreN - Paaukštintas į Moderatorius. Rodney - Atsistatydino iš savo pareigų. Zemaitc - Atsistatydino iš savo pareigų.
 8. Ačiū visiems už atsakymus. Nusiskundimas yra priimtas. ID3/Hanibalas_Kernys - Gauna #1 NON-RP už važiavima visu greičiu į savo draugą ir taip jį nužudydamas. ID12/Igoris_Lazovskis - Gauna žodinį įspėjimą dėl DM. Dabar paaiškinsiu kodėl : DM čia nebuvo, kadangi buvo duoti demandai ir po demandu pasakymo prasidejo susišaudymas. Jeigu jūs norite apvogti žmogų, jis pradeda bėgti bet po kelių sekundžių sustoja ir pakelia rankas, kodėl gi nepadarius didesnio RP ir nenušauti jo? Šioje situacijoje, Ernestas visiškai nerodė jokių judesių, kurie turėtų sukelti tokią nuomonę, jog tuoj bandys bėgti. Jis papraščiausiai pakėlė rankas ir vistiek buvo truputėli sušaudytas, o poto buvo nužudytas savojo draugo. Fear-RP taip pat nebuvo, kadangi per abu duotus video, galima matyti, jog niekas nesitaikė ginklais iš mašinos, buvo tik pasakyti demandai, todėl Fear-RP taisyklė nebuvo aktyvi. Visada daug geriau yra parašyti paprastą /me komandą, jog jūs taikotes iš mašinos ir kad žmogus suprastu jog tikrai taikotes, kadangi žinome jog yra daug desync ir dažniausiai visiems skirtingai rodo transporto priemonės langus. NON-RP manau ir taip aišku, jeigu nėra jau kaip pasislėpti ar pabėgti nuo užpuolikų, papraščiausiai reikia pasiduoti, o ne bandyti bėgti ir pervažiuoti tuo pačiu savo draugą ir ji palikti sužeistą. Pagarbiai, domis & @akrenZO
 9. Kodel tavo Maiklas Polo username skiriasi nuo tavojo parasyto apeliacijoje?
 10. Duodamas antras šansas, sekanti bausmė bus daug griežtesnė. Apeliacija priimta. Pagarbiai, domis
 11. Apeliacija priimta. Bet kokie neigiami žodžiai, bet kuriam serverio žaidėjui ar pasikartojančios situacijos kaip ši, bus stipresnė bausmė.
 12. Tai ar tu man gali papasakoti, apie DM #5 situacija? Kaip viskas ivyko, kodel taip atsitiko.
×
×
 • Create New...