Jump to content

Panda

Moderatoriai
  • Content Count

    98
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

51 Puiku

1 Follower

About Panda

  • Birthday May 3

Recent Profile Visitors

318 profile views
  1. Aš, Svetlana Barisova gimiau 1997 m. gegužės 4 d. Čechovo mieste, Maskvos srityje. Vaikystė Laukiniai 90-ieji - infliacijos šuoliai, nuvertėjusios santaupos, kriminalinio pasaulio siautėjimas daug kam ilgam palikęs gilią pėdą atmintyje. Šie reiškiniai Rusijoje buvo matomi sunkiai protu suvokiamu mastu. Visą gyvenimą gyvenę komunistinėje visuomenėje Barisovų šeima, nesuprato, jog slepiami čekiai už prekystalio, valstybinio turto „susirinkimas“, turto slėpimas nuo vyriausybės atneš padarinius, kurių šie nesitikėjo. Einant metams į priekį ir nestabdant kriminalinės veiklos, Bari
  2. Dėl aprangų visiškai sutinku. Dabartinės aprangos neatitinka realistiškų standartų, reiktų bent deguonies balionus pridėt. Dėl RP kaip auto įvykiai yra mano manymu žaidėjų kuriamas RP. Ne tik auto įvykius galima žaidėjams kurti, taip pat yra ir skenduolių gelbėjimo aprangos, tad žaidėjai gali daryti ir skendimo RP. Dėl įvykių RP būtų sunku kažką padaryti mano manymu, nes tai žaidėjų pasirinkimas.
  3. Sveiki, užpildžiau paraišką į paramedikus.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.