Jump to content

Kabanosis

Nariai
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Kabanosis last won the day on February 6

Kabanosis had the most liked content!

Community Reputation

282 Puiku

2 Followers

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. 1. Yes, please. 2. Yra pastatytos kameros, tiesiog tu jų nepastebėjai, arba aš tavo pasiūlymą ne taip supratau. 3. Irgi labai geras pasiūlymas.
 2. Gerai, tavo pasiūlymas tikrai labai geras ir vertas daug dėmesio! Manau tai pagyvins visą crime RP ir bus įdomu matyti serverio žmones lakstančius su maišais! Aš irgi prieš tave nieko neturiu ir tik sakau savo nuomone. Peace
 3. Tai pagal tave kažkoks maišas ant galvos yra svarbesnis negu dažasvydis, kuris apmažintų šaudymus serverį?
 4. Taisyklės to nedraudžia, jei įdės ir kažkokius maišus, tai visas miestas su maišais bėgios. Nereikalingas pasiūlymas kaip yra daugybę dalykų kurie yra ypač svarbesni.
 5. Nebus abusinima kaip ir zmones neabusina /cuthair, /takebattery, /delphone komandu? Ka tik idetu su apiplesinejimu, zmones iki galo tai darys ir visus skriptus isnaudos.
 6. - Viską galim padaryti su RP ir nereikia kažkokių skriptų. Visi tiesiog abusint'ų šitą komandą ir gautus nesąmonės.
 7. Puedes superar tus problemas.
 8. Pakeiskit vpš visą civilių sistemą ir pridėkit jiems naujų veiklų, darbai parduotuvėse ir t.t Šitaip žmonės pasiliks prie Civil RP, o nekeliaus į PD arba crime. Dabar tik cops and robbers šitam serveryje egzistuoja, apgailėtina.
 9. La vida tras las rejas. Laukite tęsinio.
 10. O gal tiesiog pradėti baninti žmonės už netikrovišką važinėjimą po miestą? Arba PD nenorėtu pradėti bausti žmonių už greičio viršijimą arba priešingos eismo pusės važiavimą? Dabar pats PD KET nesilaiko, tai apie ką kalbama...
 11. Ankstų rytą, CENZŪRUOTA gauna skambutį iš seno pažįstamo. Trumpam paaiškindamas situaciją, jie nusprendė susitikti ir privačiai aptardami reikalus sudarė sandorį.
 12. Marcando nuestro territorio.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and our Privacy Policy. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.