Jump to content

Prisijunkite prie mūsų discord serverio - https://discord.gg/AfaQ5w7

superiz

Nariai
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

superiz last won the day on August 30

superiz had the most liked content!

Community Reputation

123 Puiku

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,516 profile views

Single Status Update

See all updates by superiz

 1. Labas vakaras, nebežaidžiu čia patys žinote tą priežastį. Bet kartais pastebiu patį projektą pažiūriu reportus ir panašiai. Serveryje žaidžiat penkiese duok dieve surenkat dešimt žaidėjų tai jūs dar drįstat vienas kitam reportus rašyti dėl visokių smulkmenų? Geriau susiburkit visi į vieną pusę kol žaidėjų neatėjo į serverį. Dabar rašot lempinius reportus norėdami pakenkti vienas kitam. Kas iš to, kad juos užblokuos kažkas pasikeis ar kaip? 

  @Juza @MINDFCK @kretixas

  1. Show previous comments  4 more
  2. AKKAZO

   AKKAZO

   Voa pagaliau bendramintis :)) nereik visko kopijuoti, ypač kai čia nėra 500 žaidėjų. Ir dar galvoju, kad ban per ilgai dedami, ypač kai nėra daug žaidėjų, geriau pamokint juos paaiškint ir pns. jei tai toliau tęsis - ban. Reportai irgi vaikiški, kartais skaitai ir net nepagalvotum, kad frakcijos leaderiai ir aukštesnio rango žaidėjai tokius reportus rašo. 

    

    

  3. Justassi

   Justassi

   Tikrai pritariu Superiui ir AKKAZO! Administracija turėtų atižvelgti į žaidėjų skaičių, ir netaikyti taisyklių iš EN ECRP kuriame žaidžia 400-600 žaidėjų, o kur LT ECRP beveik nebesurenka 10 žaidėjų, nebent per eventus būna 20-30 žmonių. Naujos taisyklės sumažino pvp taip pat kaip ir serverio žaidėjų skaičių so ¯\_(ツ)_/¯Turėtų serveris bent 100 žaidėjų kurie Non-Stop only šaudytusi ir nieko kito nedarytų tada ir tegu įveda tokias taisykles. Nežinau kam čia geriau dabar su tokiomis taisyklėmis, kai serveryje išviso nieko nebėra ka veikti.

  4. Estas

   Estas

   Gerai pasakė @superiz, bet dėl užblokavimų @AKKAZO šiek tiek nelogiškai būtų, jeigu mažintu bausmių laiką, nes jeigu prisivirei košės, tai mokėk ir išsrėbt. Dabar kokie 7 - 9 sėdim užblokuoti už mg jau kiek laiko, bet suprantam, kad blogai darėm ir ateitį to nebedarysim ( jeigu atblokuos ). Thats the point pabūt užblokuotam ir suprast, ką blogai darei ir ko ateitį daryt nederėtų. Vėl gi čia tik savo nuomones rašom ir diskutuojam. Tikėkimės, kad administracija supras, ką norim pasakyt ir ko iš jų pusės reikalaujam.

×
×
 • Create New...